• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Jüpiter gününden günaydınlar bugün Merkür durağan halinden çıkıyor ileri hareketi başlıyor fakat gölgesi  7 Aralık tarihine kadar devam ediyor olacak arkadaşlar.
Sabah erken saatlerde  Ay ve Neptün arasında karşıt bir açı olacak , duygularımızda bulanıklık ,net göremememe, algıda yanılma ,karışıklık olabilir, kararsız ve ne yapacağımızı bilmez bir durumda kalabiliriz bu saatler arasında önemli  görüşmeler yapmamakta ve yeni kararlar almamakta fayda var.
Öğlene doğru ise Ay ve Satürn uyumlu açısı ile kendimize gelebilir dikkatimizi toplayabilir duygularınızı kontrol edebilir, hayata daha akılcı ve ölçülü bir yaklaşım içine girebiliriz .Zorluklara daha rahat göğüs gerebilirsiniz çünkü bu enerji sabretme ve tahammül gösterebilme gücü verir. Aynı zamanda kimseye ihtiyaç uymadan tek başınıza tüm değerlendirmeleri aşabilir, işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.. Eğer çok önemli   bir probleminiz varsa öğle  saatlerinde, saygı duyduğunuz, sizden olgun birine başvurursanız bu kişi size manevi destek ve pratik bir yol gösterebilir.

Öğleden sonra Ay ve Plüton uyumlu açısı ile  her şeyi daha güçlü hissedebilir, bir fikri kafaya takıp onun esiri olabilir ve duygularınızın kontrolü altına girebilirsiniz. İnsanları  etkileyebilirsiniz farkında olup değerlendirmenizde fayda vardır.

Akşam saatlerinde ise Ay ve Venüs kare açısı var ilişkilere dikkat çekiyor havada gerginlik var, çekişme var, stres var ,alınganlığınız hat safhada olabilir. En iyisi kendinizi oyalayacak aktiviteleri tek başınıza yapın arkadaşlar,sevgiler.