• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19


24 Kasım 2019  özel bir gün; tüm öğretmenlerimizin , hayatlarımıza  bir şekilde dokunan bu güzel ve cesur  yüreklerin günü kutlu olsun..
 24 Kasım Pazar günü  saat 16 : 19’da , 28° Yay burcunda Venüs ve Jüpiter kavuşuyorlar. Venüs ve Jüpiter, astrolojide en faydalı, en iyicil   gezegenlerdir  Venüs aşk, ilişkiler ve sanatsal çalışmaları Jüpiter ise hayatımıza gelen şans ve fırsatları, genişleme ve büyümeyi anlatır. Bu gezegenlerin  kavuşmaları ortalama olarak her 13 ayda bir olur ve bazı Venüs-Jüpiter kavuşumları özellikle  önemlidir ; özellikle Venüs veya Jüpiter’in kendi yönettiği veya yüceldiği  burçlarda olduğunda daha fazla önem taşır. 24 Kasım 2019, bu bakımdan sihirli zamanlardan biridir, çünkü Jüpiter ve Venüs Jüpiter’in yönettiği Yay burcunda kavuşuyorlar bu da etkisini daha da artırıyor. Benzer Venüs- Jüpiter  birliktelikleri  Venüs ve Jüpiter'in gökyüzünde neredeyse aynı yere geri dönmeleri yaklaşık 24 yıllık periyotlarda tekrar eder. 24 yıl önceki Venüs-Jüpiter birleşimleri, 19 Kasım 1995 tarihinde (Venüs ve Jüpiter 19° Yay burcunda )  gerçekleşti. Bu sefer  bu ikiliden ne  bekleyeceğiniz hakkında bir fikir edinmek için hayatınızda o dönemde neler olup bittiğini hatırlamaya çalışın, onların  benzerlerinin bir  değişik versiyonunu yaşayabilirsiniz.
Ayrıca bu kavuşum Galaktik Merkez'in 27 ° Yay derecesine çok yakın, 28 ° Yay burcunda oluşuyor büyük kara deliği olan Galaktik Merkez, büyük kozmik göz, her şeyi gören göz, her şeyi bilen göz gibidir. 24 Kasım’da,  bizi Galaktik Merkeze bağlayan  Venüs ve Jüpiter, evrenin ana planı olan büyük resmi görmemize yardımcı olacak bu harika uyum sayesinde, yaşamdaki anlamınız ve amacınız, burada olmanızın nedeni hakkında farkındalık yaşayabilirsiniz, içsel  anlaşmaya varmak için en iyi zaman. 
Bu kavuşum sevgi ve para, uyum, iştah bolluğu, büyük çekim gücü ,ilişki zenginliği, öğrenmekten zevk alma , sanatsal  aktiviteler, neşeli, fırsatları kendine çeken ,bolluk , bereket ve mutluluğu gösterir.  İçsel uyumunuz, sıcaklığınız ve samimiyetiniz çok çekici olabilir,  bu süre mümkün olduğu kadar çok insanla ilgilenerek geçirilmelidir böylelikle  kendinizi büyüme ve mutluluk için en büyük fırsatlara maruz bırakabilirsiniz. Her türlü ilişki bu kavuşumun  ana odağıdır. Artan fiziksel ve iç güzelliğiniz, sizi sosyal ortamlarda daha popüler yapar,bire bir durumda, özellikle eşinizden veya potansiyel ortaklarınızdan daha fazla ilgi görebilirsiniz. Kiminiz için aşık olmak için en iyi zamanlardan  birisi  olabilir,yeni bir romantizmin, mükemmel bir eşleşme olacağı daha olasıdır ve  galaktik bir aşk yaşayabilirsiniz. Kiminiz bu kavuşumda varlığınızı arttırma olasılığınızın yüksek olması nedeniyle herhangi bir finansal tekliften yararlanabilir, yatırımlar yapma ve geliştirme fırsatları yakalayabilirsiniz. Kiminiz özellikle sanat, takı ve diğer lüks eşyalar konusunda kar edebilir. Jüpiter her şeyi büyüten bir büyüteç gibi hayatınıza etki ettiği için kiminizi abartılı bir şekilde para harcamaya sevk edebilir. Kiminiz yeni bir eğitime başlayabilir, kiminiz ideallerinizle ilgili istediği şeyleri elde edebilir.Her ne olursa olsun bu kavuşum hayatlarınıza güzel ve olumlu şeyleri çekmek için çok güzeldir, yaşamınızda gerçekleşmesini istediğiniz şeyler bu kavuşum kişisel haritalarınızda hangi alanda ise o alanla ilgili dilek ve isteklerinizi evrene gönderebilir, imgeleme çalışmaları, bolluk bereket çalışmaları yapabilirsiniz etkisi bir hafta boyunca devam edeceği için bu hafta boyunca evrenle ortak bir çalışma içine girebilirsiniz. Hayatınızda tüm istek ve dileklerinizin çok olumlu şekilde gerçekleşmesi dileği ile sevgiler.

CENNETTEN HEDİYE GİBİ OLAN BU  KAVUŞUM BURÇLARA NELER GETİRİYOR ?

YÜKSELEN KOÇ
Venüs ve Jüpiter kavuşumunu 9.evde yaşayacaksınız. Yayıncılık, yabancılarla ilgili ,yurt dışı ile ilgili konular, yurt dışı seyahatleri , akademik eğitimler, seminerler, kurslar konularında destek alacakları zamanlar hukuksal konularda, davalarda  destekler ve güzel sonuçlar olabilir.
YÜKSELEN BOĞA
Bu mucize kavuşumu 8.ev konularında yaşayacaksınız. Ortaklaşa gelirler, aileden gelen destek, miras , ödemeler ,krediler ,alacak-verecek, ekstra gelirler   konusunda şanslı ve evrenden destek alacağınız bir süreç  ortak kazançlar elde etmek konusunda da yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Psikolojik ve sağlık alanında yaşadığınız sıkıntılar var ise bu konularda çözümler bulabilir evrenden destek alabilirsiniz.
YÜKSELEN İKİZLER
Venüs ve Jüpiter kavuşumunu 7.ev konularında  yaşayacaksınız. Her türlü ikili ilişkilerinizde, eş, ortak ,konularında huzur ahenk, denge sağlamak konularında destek alabileceğiniz enerjiler hakim olacak .Kimileriniz evlilik veya ortaklık  kararı alabilir, ilişkiniz kötü gidiyorsa aniden iyiye gittiğini görebilirsiniz kimileriniz ise kötü giden bir ilişkisi  bittiği için son derece rahat hissedebilir.
YÜKSELEN YENGEÇ
Bu cennet hediyesi sizlere 6.evinizden geliyor yeni iş girişimleri olabilir, işiniz kötüye gidiyorsa başka bir iş bulabilirsiniz. Günlük  rutinlerinize yeni gündemler eklenebilir, yeni bir spora veya diyete başlayabilir, rutinleriniz değişebilir size bu konularla ilgili hiç beklemediğiniz yenilikler girebilir hayatınıza.
YÜKSELEN ASLAN
Cennet hediyesi size 5.evinizden geliyor sevgili yükselen Aslanlar kimileriniz hayatınızın aşkını bulabilir, eğer çocuk bekliyorsanız sürpriz haberler alabilirsiniz, çocukları olanlar ise onlarla ilgili hoş haberler alabilir, hayattan keyif alma konularında şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapanlar için ise evrenden ilham alacakları bir hafta olabilir.
YÜKSELEN BAŞAK
Bu muhteşem kavuşum sizlerin 4.evinizde olacak ev, aile, yuva konularında güzel gelişmeler olabilir. Kimileriniz ev alabilir, kimileriniz kiralayabilir, kimileriniz sürpriz  bir haberle taşınabilirsiniz, kimileriniz  miras yolu ile bir  ev alabilirsiniz. Aile büyükleri ile ilgili güzel haberler alabileceğiniz , gelişmeler yaşayacağınız bir dönem olabilir.
YÜKSELEN TERAZİ
Bu harika enerji sizlerin 3.evinizde gerçekleşiyor; kardeşler, kuzenler, yakın çevreniz ile ilgili huzurlu ve mutlu gelişmeler olabilir. Bazılarınızın iletişim konularında artış , bazılarınız kısa seyahatler konusunda şanslı olabilir. Bilgi akışı ve iletişim konularında sürpriz  şahane haberler alabilirsiniz.
YÜKSELEN AKREP
Sizler bu harika kavuşumu 2.evinizden alıyor olacaksınız. Parasal konularda sürpriz haberler, yeni kazanç yolları  olabilir, karşınıza maddi anlamda hiç beklemediğiniz fırsatlar çıkabilir.Kimileriniz hiç beklemediği bir konudan kazanç elde edebilir. Bolluk ve bereket kapınızda sevgili Akrepler evrenden torpillisiniz.
YÜKSELEN  YAY
Bu mucizevi kavuşumun en şanslıları sizlersiniz sevgili yükselen Yaylar çünkü b kavuşum sizin burcunuzda 1.evinizde hayatınıza şans ve fırsatlar, yenilikler geliyor hazır mısınız? Kendinizle ilgili şans ve fırsatlar ayağınıza  geliyor. Herkes tarafından sevileceğiniz, ilgi çekici olacağınız bir süreç.Hiç beklemediğiniz konularda bolluk ve bereket sizinle olacak.
YÜKSELEN OĞLAK
Bu enerji sizlerin kontrol dışı alanınızda 12.evinizde olacak, ruhsal anlamda kendinizi çok iyi hissedecek , manevi anlamda içsel olarak kendinizi daha iyi anlayacak ve  kendi içinizdeki gücü hissedeceğiniz bir zaman dilimi olacak.
YÜKSELEN KOVA
Bu mucizevi enerji  ile toplumdaki statünüzü artıran şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kimileriniz kariyerinden daha fazla kazanç elde ederken , bazılarınız sosyal ortamlardan, yeni edineceğiniz arkadaşlardan yana şanslı olabilirsiniz. Kimilerinizin maaşına zam gelebilir kimileriniz terfi alabilir.
YÜKSELEN BALIK
Cennetin hediyesi sizlere 10.evinizden geliyor bu yüzden çok şanslısınız çünkü statü ve kariyerinizi etkileyecek sürprizler , otorite figürlerinden, patronlarınızdan yana fırsatlar ve şanslar sizi bekliyor olacak. Bu süreçte kimileriniz yeni bir işe başlayabilir, kimileriniz iş yerlerinde daha önemli bir pozisyona getirilebilir. İş ve kariyer konularında fırsatlar ve sürprizler sizlerle olacak.