• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

 

VENÜS OĞLAK’TA “Uzun Süreli İlişkiler İsteği”

 
Gezegenler  zodyak çarkında dolaşmaya devam ediyor ve bizler  de onların ilahi göksel enerjilerini deneyimlemeye  devam ediyoruz. Bu kez Oğlak burcundaki Venüs etkilerini hayatımızda hissedeceğiz Venüs , Aşk Tanrıçası ,Terazi ve Boğa burçlarının yöneticisi ve dolayısı ile hayatımızın iki ana alanını temsil ediyor; aşk, ve para. “Aşk ve para” aslında Venüs'ün genel bir yorumu. Venüs, duygularımızı, neye değer verdiğimizi ve yaşamdaki zevklerimizi anlatır , Venüs aracılığıyla zevklerimizi,  sanatsal eğilimlerimizi ve bizi neyin mutlu ettiğini öğreniriz.  Ayrıca, paramızı nasıl harcadığımızı, satın aldığımız hediye türlerini ve boş zaman etkinliklerine ne kadar harcadığımızı da anlatır.
Oğlak burcu ise disiplinli, hırslı, kontrollü, hedefine koyduğu şeyler için yükseklere tırmanan bir dağ keçisi gibi inatçıdır. Kariyer odaklı , geleneksel , tutucu, kararlı , muhafazakar, mesafeli  ve azimlidir.
Venüs  Oğlak burcuna girdiğinde neler olabilir; Oğlak'taki Venüs, disiplinli ve iddialı olan sofistike bir iş kadını gibidir. Oğlak burcu Venüs, ilişkilerde karar vermeden önce gelecekteki hedeflerimizi düşünmemizi istiyor. Bu enerji  geçişi gerçekten arzu ettiğimiz şeyi elde etmek için çok çalışmamızın disipline edilmesini anlatıyor, örneğin; ciddi bir ilişki mi istiyorsun?  Kendine layık olanı tercih etsen  iyi edersin. Paranı muhteşem bir şey için harcamak  ister misin? Bunun için çalışsan iyi edersin, tam da Venüs Oğlak soru ve cevapları.
Oğlak burcundaki Venüs uzun süreli ilişkiler ister, bu nedenle, özellikle uzun vadede ciddi bir ilişki  arıyorsanız tam zamanıdır. Bu dönemde ilişkilerde  saygı ve ciddiyeti tutucu ve gelenekselliği, mesafeli olmayı, ciddi ve ağırbaşlılığı önemseyeceğiz. Belki bazı ilişkilerimize mesafe koyacağız, arkadaş ve eş seçiminde seçici davranacağız. Gelecek hedeflerimize ulaşmak için  iyi  ve dengeli ilişkiler arayışında olacağız. Bu dönemde bekar olanlar belki de kendisinden yaşça büyük kişilere ilgi duyabilirler, sıra dışı ilişkileri diğer insanların karşıladığı gibi hoş karşılamayabilirler. Hemen hemen hepimiz her türlü ilişkilerimizde kendimizi güvende hissetmek isteyebiliriz. Oğlak Venüs enerjisi ile ilişkilerde de sadakat, maddi güvence ve karşımızdaki kişiye güven teması ön plana çıkabilir, olgun ve prestijli kişilerle ilişki kurmaktan daha çok hoşlanabiliriz.
Venüs aynı zamanda sanatsal  yaratıcılıkları da anlatır bu disiplinli geçiş, başladığımız şeyi inşa etmek, tasarlamak ve bitirmek için ihtiyacımız olan  kararlılıkla bizi harekete geçirebilir ve  sanatsal çalışmalar başarıyla gerçekleşir. Unutmayalım ki , Oğlak burcundaki Venüs hiçbir şeyi yarı yolda ve yarım bırakmaz.  Aksine, dağın zirvesine ulaşmak ve güçlü bir şekilde sonuç elde etmek, başladığı işi bitirmek ister .Oğlak burcundaki Venüs , bize  sıkı çalışmanın, dürüstlüğün ve ahlakın değerini aşılar. Disiplinli ve geleneksel olan bu iddialı geçiş bize arzu ettiğimiz şeyler için çok çalışmamızı hatırlatır , adeta bize “Çalışsan iyi olur, zaman geçiyor! “ der gibidir. Bu süreci iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.