• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

26 Kasım 2019 Salı günü  saat 18: 05 te Yay burcunda bir Yeniay yaşayacağız , Yeniaylar bir döngünün sonunu ve yeni bir 28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş  Ay kavuşumu canlandırıcı bir enerji verir ve inisiyatif almamızı sağlar. Bu yüzden yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için iyi zamanlardır. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı da sorgulamanıza sebep olur.
Yeniay , Yay burcunun 4.derecesinde gerçekleşiyor ve Yay burcu temalarını hayatımıza taşıyacak özgür ruhlu ve spontan enerjili bir ateş elementi olarak  hedeflerinize iyimser bakmaya ve ufkunuzu genişletmeye yönelik motive edici bir etkisi olacak. Yay, tecrübe, gerçek ve perspektif arayışında özgürlük ve keşif burcudur. Olaylara geniş bir bakış açısıyla bakmayı, felsefi inançları deneyimlemeyi  bilgelik, sezgiler ve “bağlantı noktaları” ile sentezlemeyi sever. Yay, seyahat, yayıncılık, genel anlamda  eğitim ve pazarlama, tanıtım, yurt dışı konuları, yabancılar  ile de ilişkilidir. Yay burcunun potansiyel gölge nitelikleri arasında inançlar hakkında görüş ve dogmatik olmak yer almaktadır. Yay enerjisi şanslı olsa da, temkinli olmadan veya belirli sınırlamalar getirmeden çok fazla risk alabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda vardır ama Yeniayın yöneticisi Jüpiter Oğlak burcundaki Venüs’le burç dışı olarak kavuşuyor bu yüzden bu ikilinin  kavuşumu  Yeniayın olumlu etkiler taşıdığını da anlatıyor..
Yeniay an haritasında  İkizler burcu yükseliyor ve yöneticisi Merkür an haritasının 6.evinde bu yüzden bu süreçte günlük alışkanlarınız üzerinde yeni değişimleri anlatıyor ; yeni bir iş anlaşması ,yanınızda çalışanlarla ilgili yenilenmeler ,sağlık konuları ile yeni alışkanlıklar  edinme belki bazılarınız sağlığınıza daha fazla dikkat etmeye başlayabilir ,yeni bir diyete veya spora başlayabilirsiniz. Bazılarınız için  günlük rutinlerinizde de yeni başlangıçlar yapmanız mümkün olabilir. Hayatınıza yeni şeyler katabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve bunlarla olan ilişkileriniz size yeni bakış açısı katabilir. Yeniay’ın  Uranüs ile olan 150 derecelik açısı  bu değişimler konusunda biraz endişe ve gerginlik yaratabilir. Uranüs’ün Mars ile olan kontağı da değişim baskısı ve değişen koşulların beklenmedik bir şekilde hayatınıza geleceğini bu yüzden değişime direnmek yerine yönünüzü tamamen değiştiremeseniz de ufak tefek değişiklikler yaparak Yeniay enerjisinin fırsatlarını kaçırmamanızda fayda var. Venüs ve Uranüs arasındaki uyumlu açı ise her türlü ikili ilişkilerinizden ; eşinizden, ortağınızdan ,ailenizden alacağınız desteklerden yana şanslı olabileceğinizi anlatıyor.
Özetlersek ; Yay burcu haritalarınızda hangi alanda ise o alanda yenilikler yapmak, değişmesi gerekenleri değiştirmek  ve bu konularda da  hayatınızdaki insanlar tarafından da destekleniyor olacağınız şanslı bir dönem olacaktır, sevgiler.
 
 
YENİAY VE BURÇLARA ETKİSİ

YÜKSELEN KOÇ
Yeniay 9.evinizde ve bu süreci  yeni hukuki süreçleri başlatmak, akademik çalışmalar yapmak için kullanabilirsiniz. Özellikle bu yeniayda, olumlu etkiler ile uzak mesafelerde yaşayan biriyle ya da bir yabancı ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri, yeni bir eğitim, yeni bir dil öğrenme olabilir. Bazılarınız ise yeni bir ticari işe başlayabilir ya da işini tanıtmak için bu yeniayın olumlu etkilerini kullanabilir. Kendinizi ,vizyonunuzu geliştireceğiniz ve bunun için de destekleniyor olacağınız bir yeni ay, değerlendirin.

YÜKSELEN BOĞA
Yeniay 8.evinizde oluşuyor, extra gelirler konusunda yenilikler olabilir, eşinizin, ortaklarınızın gelirinizde artışlar olabilir. finansal kaynaklar, sigorta, pirim, ortaklıklardan gelen kazançlar veya eşinizden gelen kazançlar konusunda yeni girişimler ve başlangıçlar yapma zamanı. Kimileriniz bir kredi başvurusunda bulunabilir, kimileriniz sigorta konularıyla ilgili evinizi, işyerinizi veya arabanızı sigortalatmak için harekete geçebilirsiniz. Kimileriniz okült konularla ilgili yeni bir kursa başlayabilir veya bu konularla ilgili araştırmalara girebilir.
 
YÜKSELEN İKİZLER
Bu Yeniay 7.evinizde şanslı ve kısmetli bir yeniay olacağından; ilişkileriniz ile ilgili tüm yeni girişimleri bu yeni ay zamanına bırakmak çok doğru olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlilik teklif etmek, nişanlanmak ve hatta boşanma işlemlerine başlamak için uygun bir süreç olacaktır. Diğer taraftan bazılarınız için yeni bir ortaklık kurmak ya da bir ticari müşterilerinizle iletişime geçmek içinde  kullanabilirsiniz.

YÜKSELEN  YENGEÇ
6.evinizde yaşayacağınız Yeniay yeni diyet rejimlerinin, sağlık rutinlerinin ve tatmin edici çalışma programlarının başarılı bir şekilde başlatılabileceği bir zamanın habercisidir. İşlerinizi halledeceğiniz, yurtdışı ile ilgili işler için bağlantılar kurma girişimlerinde bulunacağınız , hevesle çalışarak verimliliğinizi artıracağınız ,iş yerinde değişiklikler yapacağınız, tüm bunlar için de destek alacağınız zamanlar. Spora başlayabilir, iş değişiklikleri için de şanslı etkiler alabilirsiniz.
 
YÜKSELEN ASLAN
 5. Evinizde gerçekleşecek Yeniay, yeni başlangıçlarınız için size iyi , güzel ve şanslı enerjiler verecektir. Bu yeniayda aşk kapınızda; aşık olmak, yeni bir ilişkiye başlamak, partnerinizle harika zamanlar geçirmek için ya da yüreğinizin tatlı tatlı çarpması için harika bir zaman dilimi olacaktır. Kimileriniz evlilik teklifi alabilir ya da siz evlilik teklifi yapabilirsiniz. Evleneceğinizi ya da nişanlanacağınızı açıklamak, evlilik hazırlıklarına başlamak için değerlendirilecek güzel zamanlar. Diğer taraftan eğer ebeveyn olan bir Aslan ya da yükselen Aslan iseniz çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeniay’da çocuklarınız için yeni girişimler de bulunabilir ya da onların hayatındaki yepyeni ve şanslı gelişmelere şahit olabilirsiniz, hayattan keyif alacağınız bir süreç,tadını çıkarın.

YÜKSELEN BAŞAK
Yeniay  sizlerin 4. evinizde gerçekleşecek. Yeniay yeni başlangıçlar, yeni girişimler demektir. Bu yeniay ile birlikte , ailenizde ev hayatında bir takım başlangıçlar ve yenilikler olabilir. Kimileriniz evlenebilirsiniz bazılarınız çocuk sahibi olabilir bazılarınız evini yerini yurdunu değiştirebilir. Bazılarınız miras konularıyla ilgili konularda başlangıçlar yapabilir. Ebeveynler size daha destek verici olabilir, aile içerisindeki huzursuzluklar düzelebilir yeni kararlar alabilirsiniz.
 
YÜKSELEN TERAZİ
Yeniay  3. evinizde gerçekleşecek Jüpiter ve Venüs’ün de eşlik edeceği bu yeniayı  mutlaka yeni başlangıçlar için kullanmalısınız. Yeni bir ticari işe girişmek, yeni bir eğitime başlamak, yeni komşular edinmek, kardeşlerinizle ilişkilerinizi yeni ve iyi bir forma sokmak ve kısa ama keyifli bir seyahat planı yapmak için kullanabilirsiniz, önemli görüşmeler konusunda fırsatlar yakalayabilirsiniz, iletişim trafiğiniz artabilir bu da sizi daha iyi bir konuma getirebilir.
 
YÜKSELEN AKREP
 Yeniay 2.evinizde olacak  parasal konularda yeni başlangıçlar ve girişimler yapabilirsiniz.  Jüpiter de bu alanda olacağı için parasal konularla ilgili fırsatlar olabilir kişisel haritanızdaki olumlu veya olumsuz etkilere göre ya maddi anlamda kazançlı ya da müsrif ve abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Kariyerinizden işinizden gelen gelirlerde artışlar olabilir. Kaynaklarınızı daha doğru kullanabileceğiniz, maddi kaynaklarınızı geliştirmek için tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY
Yükseleninizde iyicillerin etkisi altında gerçekleşecek bu Yeniay’ı, yepyeni bir ilişkiye başlamak, nişanlanmak, evlenmek ya da yepyeni bir hayata başlamak için veya boşanma işlemlerini başlatmak için kullanabilirsiniz, şanslar ve kısmetler sizinle olacaktır, hayatınızda pek çok yenilikler ,fırsatlar olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK
Yeniay ile 12.ev gündeminiz olacak Bu, gözden geçirme, bırakma ve kendinizi ruhsal yolla  fiziksel “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Odak, şimdi, hizmet, empati ve başkalarının ihtiyaçlarının farkındalığı yoluyla gerçekleşmeye; ancak kişisel ve doğal yatkınlığınıza bağlı olarak, sosyal anlamda bir tür geri çekilme zamanı da olabilir. Bir tür ruhunuzu arındırma  ve bir miktar zihinsel huzuru bulma dürtüsü ortaya çıkacaktır.  Kimileriniz şifalanmak için meditasyon, yoga, nefes terapisi gibi konularda başlangıçlar, girişimler yapabilir.Yeniay ile aynı zamanda Venüs ise Oğlak burcuna sizlerin 1.evinize geçiş yapıyor ve olumlu gelişmelere neden olabilir ,yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Kişisel konularda şanslı olabilirsiniz Başarılı anlaşmalara imza atabilir, insanların dikkatini çekebilirsiniz. Her türlü ikili ilişkilerinizin de yolunda gideceği zamanlar olabilir ,biz hatırlatalım siz de değerlendirin.

YÜKSELEN KOVA
Yeniay 11.evinizde gerçekleşecek,  yeni sosyal gruplara dahil olmak, yeni sosyal platformlara katılmak,  arkadaşlarınızla iyi zamanlar geçirmek üzere plan yapmak için kullanabilirsiniz. Bu Yeniay size yepyeni bir ilişki bir aşk da vadediyor olabilir.Hayallerinizi gerçekleştirmek için hayatınıza yeni rutinler yaratabilir. Kim bilir bir arkadaş toplantısında hayatınızın aşkıyla tanışıyor olabilirsiniz. Bu yeniayda kariyer getirileriniz artabilir. Patronlarınızdan zam istemek, terfi almak ya da size para kazandıracak yeni kariyer girişimlerinde bulunmak için kullanabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
 Yeniay ile 10.eviniz kariyer ve statünüzle ilgili konular gündeme gelecektir. Kariyer ve statünüzle ilgili ne istiyor ,neyi  vizyonluyorsanız   işte bu soruların cevabını Yay burcundaki Yeniay  ile hayata iyimser bir yaklaşımla sahip olabileceğiniz duygularla yanıt bulup yeni bir kariyer ,yeni bir statü için kimileriniz işini değiştirebilir, kimileriniz evlenebilir, kimileriniz de çocuk sahibi olabilir. Üst düzey kişilerle bağlantılarınız varsa da destekleniyor olacak ve geleceğinize şekil verecek yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.