• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

30 Kasım 2019 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
İyi hafta sonları, günaydınlar bugün Ay Oğlak burcunda ve sabah erken saatlerde boşluğa giriyor. Gece 23:13 ‘e kadar boşlukta olacak. Bu yüzden bugünkü yazımızı  Ay boşlukta iken neler yapılıp yapılamayacağı ile ilgili hazırladık.
Ay boşlukta iken neler  yapılmamalı;
Elbette ki Ay süreleri, belirli bir sonuç gerektiren, e-posta veya faks göndermek, bir iş veya yarışma için başvurmak, iyilik istemek, evlenmek veya dışarı çıkmak gibi çok çeşitli eylemler içeren şeyleri yapmak için elverişsizdir. Örneğin ; birisine ilk defa çıkma teklif etme, dava açma veya  işletme kurma, herhangi bir bildiri yayınlama ,  araba, mülk vb. gibi önemli şeylerin  satın alınması. Ay boşluk dönemlerinde yapılan satın alımlar genellikle iadelerle sonuçlanır, seçiminiz hakkında süper kararsızlık hissedersiniz, planlanmış bir  toplantınız varsa, yeniden planlayın çünkü bu süreçte  alınan kararlar beklenmeyen olumsuz sonuçlara yol açabilir,
   Ay boşlukta iken neler  yapılmalı;
 Bir mola vermek, dinlenmek, müzik dinlemek veya kitap okumak, ev işleriyle uğraşmak yapılacaklar listesi yapmak , kayıp eşyaları bulmak. Eksik kalan işlerinizi tamamlamak, sevgiler.