• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Koç Burcu

Koç Burcu


Koç Burcu

Çok çalışacağınız fazlasıyla efor göstereceğiniz Eylül ayında, çalışmalarınızın da karşılığını alabileceksiniz, iş hayatınız ve iş ortamınız için gayet olumlu etkiler alacaksınız. Bu ayı ekip çalışmaları yapmak, analizler yapıp raporlar hazırlamak için kullanabilirsiniz. Neptünden alacağınız karşıt açı size,kariyerinizde ve işinizde dağılmalar, istenmediğiniz değişiklikler yaratabilir ancak satürnden alacağınız destek size yepyeni iş ve kariyer fırsatlarını yapılandırmanız için size destek verecektir.Öte yandan bir işiniz yoksa ya da zaten iş değiştirmek istiyorsanız bu ayı yeni iş görüşmeleri yapmak, iş başvurularında bulunmak için de kullanabilirsiniz. Aradığınız işi bulmak için çok uygun bir ay olacaktır. Çalışmayan yükselen Koçlar için de günlük rutinlerinizin oldukça yoğun olacağı, yapmanız gereken, koşturmanız gereken oldukça fazla işinizin olacağı ancak bu işlerin sizlere zevk ve keyif vereceği bir süreç olacaktır. Diğer taraftan bazılarınız için sağlığınızla ilgilenme, sağlığınıza odaklanma zamanları olabilir. Sağlığınızla ilgili efor gösterirken, çaba sarf ederken diğer taraftan çözümler üretebileceğiniz, sağlığınıza kavuşma yolları bulabileceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz.Marsın 6. Evdeki varlığı sizi hareket etmeye, spor yapmaya teşvik edecektir. Venüsün 6.evdeki varlığı ise size bol bol yemek yedirecektir. Dikkat etmek, zevkli sofralardan sonra sporu ihmal etmemek gerekir.

14 Eylül de Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek 12. evinizde ve bu dolunay sizlerin sağlığınızla ilgili bazı tetiklenmelere sebep olabilir. Sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilir, kendiniz ruhsal ya da fiziksel olarak çok da iyi hissetmeyebilirsiniz. Kendinizi sıkılmış, daralmış, hissederken sağlığınızla ilgili olumsuz, biraz can sıkıcı durumlar ortaya çıkabilir.Diğer tarafta, bir kısmınız için işle ilgili bazı konular ve durumlar bu dolunayda ortaya çıkabilir. İşinizle ilgili bir sıkıntı, iş kaybı ya da iş arkadaşlarınızla ilgili bir kayıp, bir değişiklik söz konusu olabilir.Belki de birinin ya da birilerinin size düşmanlık yaptığının farkına yapabilirsiniz. Bu dolunay Neptünyen olan bir dolunay olacağı için, ortaya çıkacak durumların ve olayların sizleri dağıtmasına izin vermeyiniz. Kendiniz hayal kırıklığına uğramış gibi hissedebilirsiniz ancak çözümlere odaklanarak sorunları çözebileceğinizi hatırlayınız.

23 Eylül de Güneş Terazi burcuna geçecek, Merkür ve Venüs de burada olacak. sizlerin 7. evinizde. 23 ünden sonra odağınız ikili ilişkilerinizde olacaktır. Her türlü ikili ilişkiniz gündeminize oturacaktır. Eşiniz, ortağınız, aileniz, ticari müşterilerinizle ilgili gündemler içinde efor göstereceksiniz, ancak  uyum içinde olacaksınız. Bolca fikir alışverişinde bulunacağınız, ilişkilerinizde gayet iyi anlaşacağınız, karşınızdakinin sizi, sizin karşınızdakini doğru anlayacağınız, doğru ve güçlü iletişim kurabileceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız. Özellikle ortaklık kurmak, ortaklığınızı geliştirmek ve ticari işleriniz ve ilişkilerinizle ilgili adımlar atmak için çok doğru ve iyi bir ay olacak 23 eylül den sonrası.