• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Kova Burcu

Kova Burcu


Kova Burcu

Eylül ayına girmeden hemen önce 30 Ağustos’ta Başak burcunda yeniay oluşacak.  Daha önce de Başak burcunun yükselen Kovalar için temsil ettiği konular olan 3. Şahıslardan kazançlar ki buna eşin, ortaklığın, banka kredisinin, devletten alacakların, nafaka, miras gibi konuların kazançlarından gelir elde etmek veya borçlanmak, bu konularda yeni anlaşma veya imzalar atmak konuları Yeniayda gündeminizde olacaktır. Bu konularla ilgili bir başlangıç yapmak isterseniz özellikle Eylül’ün ilk 5 gününü değerlendirebilirsiniz.

14 Eylül Balık burcu Dolunayında yeni ayda maddi konularla yaptığınız girişimlerin meyvesini almaya başlayabilirsiniz. Parasal gelirinizde gelişmeler  veya dalgalanmalar olabilir. Eğitim ile ilgili konularınız varsa güzel gelişmeler, parasal konularda ki umut ve beklentilerinizde olumlu gelişmeler  söz konusu olabilir.

Daha önce bahsettiğim gibi Başak burcunda gezegen yoğunluğu olacağından Eylül’ün ilk dört gününde kavuşum enerjilerinin yoğunluğunun da etkisiyle sürecek ortalama 15 günlük süreçte muhasebesel konular, eşin, ortağın mali durumları, borçlarınız, kredi konuları, miras, nafaka, devletten alacağınız paralar konularında gündeminiz yoğun olabilecektir. Kardeşlerinizin de dahil olduğu veya iletişimsel durumların anlaşmalar ve imzaların dahil olduğu durumlar söz konusu olabilir.

Eylül’ün ikinci yarısı Terazi burcuna geçen gezegen yoğunlaşmasıyla beraber çocuklarınızın eğitim durumları ve maddi konular gündeminizde olacaktır. Aynı zamanda uzak seyahatler, yabancı kültürler, yabancı dil, ortaklarınızla ilgili iletişimsel konular veya yeni anlaşmalar gibi konular gündeminizde olacaktır. Özellikle son haftalarda ev aile konularında maddi olarak fedakarlık yapmanız veya bir gayrimenkul alış veya satışıyla ilgili maddi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

29 Nisan’dan bu yana geri hareketine  devam eden, 17 Eylül öğle saatlerinde duraklayan ve 19 Eylül’de bir düz hareketine dönecek olan Satürn gezegeni  sizi hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak daraltmakta, sıkıntı yaşamanıza neden olmaktaydı. Özellikle alerjik kaşıntılar, deri  hastalıkları, dizlerinizde veya kemiklerinizde rahatsızlıklar veren Oğlak burcundaki Satürn’ün düz harekete geçmesiyle bir nebze olsun rahatlama olacaktır. Sosyal çevre ve arkadaşlarınız ile yaşadığınız geçmiş ile ilgili sorunlar varsa bu dönemden sonra rahatlayacaktır.