• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021


4 Mart Mars İkizler Burcuna  sizlerin 2. evinize geçiyor.
Sevgili yükselen Koçlar, Mart ayında  kişisel haritalarınızda yükselen yöneticiniz ve sizi ifade eden  gezegen Mars burç değiştiriyor  4. Mart ‘tan itibaren yaklaşık 2 ay boyunca 3.evinizde İkizler burcunda seyahat edecek. Bu dönemde yakın çevre, kardeşler, komşular, akrabalarla  ile  ilişkilerde hareketlenme olur. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Yeni şeyler öğrenmek arzusunda olabilir yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz  Mars’ın harekete geçirici gücü ile aynı anda pek çok şeye ilgi göstermeye başlayabilir, fikirlerinizi güçlü  ve spontane bir şekilde ortaya koyma arzunuz  artabilir. Sizinle aynı  fikri paylaşmayan kişilerle tartışmalar çıkabilir. Eğer Mars bu süreçte kişisel gezegenlerinize sert açılar yapıyorsa kazalara  özellikle de araba kazalarına dikkat etmek ,bu dönemde hızlı araba kullanmamak gerekebilir. Eğer Mars kişisel gezegenlerinize uyumlu açılar yapıyorsa eğitim, seyahatler,  yakınlarınızla, kardeşlerinizle  yapılan işlerde aktif rol  alabilir,  uğraş ve emek harcayabilirsiniz.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23° 04’ )
Sizlerin 12.evinizde gerçekleşecek bu Yeniay Neptün ve Venüs vurgusu taşıyor, sevgi ve merhametle  başkalarına yardım etmek veya ruhani , spiritüel konularla ilgili yeni başlangıçlar yapmak , ilişkilerimizden alacağımız güç ile maneviyatınızı yükselteceğimiz bir 15 günlük süreç olacak aynı zamanda yaşadıklarımızı , gözden geçirme, ruhsal yolla  fiziksel “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Odak, şimdi, hizmet, empati ve başkalarının ihtiyaçlarının farkındalığı olabilir, sosyal anlamda bir geri çekilme , inziva  zamanı da olabilir. Manevi konulara yönelmek bu konularla ilgili yeni şeylere başlamak , enerji çalışmaları yapmak için iyi bir süreçtir.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor
Sizlerin 12  evinizde  kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilir, zihinsel yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz. İleri sürmeyi düşündüğünüz  fikirleriniz  adeta hazırlık dönemidir. Bu süreçte kendimizi dilediğimiz  kadar rahat ifade edemeyebiliriz , gizli düşmanlar tarafından kulaklarımız sıkça çınlatılabilir. Geçmişle ilgili  unutmak istediğiniz şeyler tekrar karşınıza çıkıp canımızı sıkabilir. İşlerinizi gizlice bozmaya çalışanlar, arkadan iş çevirenler, dedikodu yapanlar bol olabilir ama  güzel tarafı ise bunların neler olduğunu, kimler tarafından yapıldığını fark etmeye de başlıyor olacağımızdır.
20 Mart tarihinde  Güneş Koç Burcuna yükselen burcunuza yani 1.evinize geçiyor hemen ertesi gün  21 Mart ‘ta da Venüs Koç Burcu seyahatine başlayacak.
Güneş fiziksel enerjimizi  artırmaya  başlar ve yapmak istediğimiz  girişimleri kendimize olan güvenimizin artacağı ve daha güçlü bir ifade tarzımız  olacağı için  rahatlıkla  ortaya koyabiliriz. Ayrıca  kişisel yeteneklerimizi  iyi kullanabilir, koşulları yönlendirebilir, dikkatleri üzerimize toplayabiliriz. Venüs’ün de vereceği çekicilik, cazibe ile başkalarına sempatik gözükebiliriz. Fakat Venüs Koç burcunda  zararda olduğu bir yerde bu yüzden aradığı rahatı bulamaz. İkili ilişkilerde bağlanmakta zorluklara , çabuk aşık olup çabuk bıkmaya sebep olabilir. İsteklerinizi  ön planda tutmak isteyip  bencil davranabileceğiniz , maddi konularda da çok kolay  risk alabileceğiniz bir dönem olabilir. Fakat Koç burcunun agresif yönleri Venüs’ün burada olmasıyla biraz daha yumuşayacak, çevrenize, uyum sağlamak daha rahat olacaktır. Bu süreçte  kendinize bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak açısından uygun zamandır.
 28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 7.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Bu dolunaya Kiron ve Venüs eşlik ediyor. Dolunaylar tamamlanma  ve netleşme enerjileri taşır. Her türlü ikili ilişkiler, ticari ortaklıklar , evlilik konularında bir takım konular netleşecek. İlişkilere veya ortaklıklara devam mı yoksa ayrılık rüzgarları mı esecek  tüm bunlar bu Dolunay ışığı ile mercek altına alınacak . Bu arada devam eden davalarınız varsa olumlu veya olumsuz şekilde sonuçlanabilir.  Bu dolunayda her türlü ikili ilişkilerinizde daha önce fark etmediğiniz konular ortaya çıkabilir ve gerekli  konuşmalar yapılabilir ve Dolunay’a eşlik eden  Kiron ve Venüs  her türlü ikili ilişkilerdeki halledilebilecek konuların ve acıların, yaralarınızın sevgi ile şifalanabileceğini anlatıyor.