• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021


4 Mart Mars İkizler burcuna, sizlerin 2. evinize geçiyor.
Sevgili yükselen Boğalar, Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle istediklerimizi yapabilmek için özgürlüğümüzü kazanma arzumuz ön plana çıkar. Fiziksel olarak da çok hareketli ve yerinde duramayan bir yapı sergileriz.  Mars’ın 2. evinize geçişiyle de enerjiniz, eforunuz, çabanız parasal konulara kayacaktır. Kazanç elde etme motivasyonunuz artacaktır. Parasal konularda cesur veya aceleci kararlar alabilirsiniz ya da girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat maddi güvenceyi sağlamak açısından da zorlanabilirsiniz. Parasal konularla ilgili ya da sahip olduğunuz değerlerle ilgili konularda agresyon ya da rekabet artabilir. Mars kazandığınız paraları fazlasıyla harcatmak gibi bir enerji de verebilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23 Derece 04 Balık) Sizlerin  11. evinizde.
Balık burcundaki bu yeniayla birlikte kariyerinizle ilgili konularda, kariyer getirilerinizi arttırmak için ya da gelecek hedeflerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni girişimleriniz için ilk adım atmak, planlarınızı hayata geçirmek için  sosyal çevrenizden ya da işinde otoriter kişilerden destek alabilirsiniz. Yeni bir sosyal platformda yer alabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Başkalarına yardımlarda bulunmak için de bu yeniayın enerjisinden faydalanabilirsiniz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna  sizlerin 11. evinize geçiyor ;
Merkür’ün sosyal çevrenizi, sosyal aktiviteleri, sosyal platformları anlatan 11. evinize geçmesiyle sosyal çevrenizle ilişkileriniz hareketlenecektir. Her türlü aktivitelere katılmak için uygun olan bu süreçte, pandemi ile mücadelemizi de dikkate alarak sosyalleşmeniz gerekecektir. Özellikle elektronik sosyallik bu süreçte önem kazanacaktır. Bu dönemde arkadaşlarınız arasındaki iletişimi sağlamak size düşebilir. Bir yandan da geçmişten gelen dostlukları gözden geçireceğiniz bugünlerde sosyal çevrenizde, arkadaşlarınız arasında değişimler söz konusu olabilir. Bu dönemde çevrenizde zeki, bilgili, entelektüel düzeyi yüksek kişiler yer alacaktır. Fikir danışmak için de uygun bir süreçtir. Diğer yandan gelecekle ilgili planlamalar yapmak, fikirlerinizi paylaşmak, dernek ve vakıflar gibi kurumlarda görev almak için çok iyi bir süreç olacaktır. Merkür’ün bu transiti ile kariyer getirilerinizle ilgili konularda da gelişmeler sağlayabilirsiniz eğer bu konuda sorunlarınız varsa Merkür bu sorunlara çözüm getirecektir.
20 Mart’ Güneş Koç Burcuna , 21 Mart’ta da Venüs Koç burcuna geçiyor  sizlerin 12. evinize;
Güneş’in Koç burcuna sizlerin 12. evinize geçmesiyle, geçtiğiniz bir yılın değerlendirmesini yapmanın, neleri doğru neleri hatalı yaptığınızı görmenizin, kendinizle yüzleşmenin, iç sesinize kulak vermenin zamanı geldi demektir. Bu süreçte ekip çalışmaları yerine yalnız çalışmak sizin için daha doğru olacaktır. Ayrıca bu süreç ,daha önce fark edemediğiniz konuların, arkanızdan çevrilen işlerin gözünüzün önüne serileceği, bu konularda farkındalığınızın artacağı bir dönem olacaktır. Bu dönemde endişe ve korkularınız artabilir, bazılarınız karşı gizli düşmanlıklar hissedebilirsiniz. Bu süreçte harekete geçmek yerine üzerinde uğraştığınız konuları pekiştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Kararlarınız aceleye getirmek size zarar verebilir. Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Hem beden sağlığınız hem de ruhsal sağlığınız için meditasyon benzeri çalışmalar yapabileceğiniz iyi bir süreç olacaktır. Venüs’ün 12.evden geçişi ile gerek ikili ilişkilerden gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici süre ile zorlanmalar ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Bazılarınız için ise platonik ya da gizli aşk söz konusu olabilir.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 6.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Dolunaylar tamamlanma ve netleşme enerjileri taşır. İşinizle, iş arkadaşlarınızla, sağlığınızla ve günlük rutinlerinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz ya da tüm bu konularda fark edemediğiniz durumların farkına varabilirsiniz. Kararsızlıklarınız netleşebilir. İhmal ettiğiniz bir hastalığınızla ilgili hastanelerde tedavi olmak durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Dolunayın yöneticisi Venüs,12. evde seyahat ediyor, bu dolunayın ışığı arkanızdan çevrilen işleri fark etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda bu dolunayı, meditasyona başlamak veya kendinizi daha iyi anlamak için bir astrologla görüşmek ya da benzeri çalışmalar yapmak için de kullanabilirsiniz.