• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

Sevgili yükselen İkizler, Mart ayında  Mars burç değiştiriyor  4. Mart ‘tan itibaren yaklaşık 2 ay boyunca 1.evinizde İkizler burcunda  yükseleninizde seyahat edecek.
Harekete geçme ,kendinizi ortaya koyma, girişimde bulunma güdüsü artar , kendinizi  aktif,  enerjik hissetme zamanıdır .Enerji yüksek olduğu için sakarlık, kazalar ve yaralanmalara açık olunabilir. Egonuzun  ,kendinize güveninizin  yüksek olacağı bir dönemdir. Bu süreçte  dominant davranışlar, agresyon ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu transitin olumsuz tarafı ,kendine fazla güvenden kaynaklanan düşüncesizce alınmış kararlardır. 1.evdeki Mars muazzam bir enerjinin göstergesidir. Ancak  tepkilerinizi saldırgan biçimde dışarı vurmadan, enerjinizi yönlendirmeniz gerekir. Mars yükseleninizdeyken  vücudunuzu forma sokmanızı sağlayacak fiziksel aktivitelere başlayabilirsiniz. Sağlığınıza özen  göstermeniz , özellikle baş bölgenize dikkat etmeniz gerekebilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23° 04’ ) sizlerin 10. evinizde gerçekleşecek
Bu Yeniay Neptün ve Venüs vurgusu taşıyor,  Kariyerinizde hayalini kurduğunuz ve severek yapacağınız başlangıçlar girişimler söz konusu olabilir. Bazılarınız bu dönemde evlenmeye veya çocuk sahibi olmaya karar verebilir . Kimileriniz kariyeriniz için aldığınız eğitimlerin desteği ile  hayalini kurduğunuz bir statüyü  elde edebilir, terfi edebilirsiniz.  Kariyerinizdeki üstlerinizle olan  ilişkilerinizin iyi olması sayesinde de işyerinizde yeni başlangıçlar, girişimler yapmanız , yeni bir projeye başlamak söz konusu olabilir.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 10.evinizde 
İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler alabilirsiniz.  Merkür’ün kariyer alanınızda olması ile kısa seyahatler, özellikle  işle ilgili seyahatler yapılabilir. Bazılarınız kariyerinizle ilgili konularda eğitim alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz. Bu dönemde, otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak, kariyerle ilgili konularda tavsiyeler almak da akıllıca olabilir, önemli mercilerden kişilerle toplantılar konulabilir, yazışmalar yapılabilir.
20 Mart tarihinde  Güneş Koç Burcuna 11.evinize geçiyor hemen ertesi gün  21 Mart ‘ta da Venüs Koç Burcu seyahatine başlayacak.
Güneş’in 11. evden geçişi sürecinde sosyal alanda hareketlilik söz konusu olabilir, bazılarınızın  etrafında güçlü ve etkin kişiler olabilir. Genel anlamda Güneş kariyer alanında destek veren, güç kazandıran bir etki verir. Bu süreçte   sosyal ilişkilerinizden , tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir. Kimileriniz grup içerisinde liderlik yeteneklerini sergileyebilir, kendisini daha rahat kabul ettirebilir, arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kişiler bazılarınızın hayatında daha önemli hale gelebilir. Büyük ve önemli organizasyonlara girişebilir, geleceğe ve ideallere yönelik ümitleriniz artabilir. Grup aktiviteleri ve arkadaşlarla birlikte olmak için de çok uygun bir süreçtir. Venüs’ün de alanda olması, iş yatırımlarınız ve kazanımlarınızla ilgili  de olumlu gelişmeler olacağını anlatır. Eğer çalışma hayatınız  yoksa  arkadaşlarla, sosyal çevreden insanlarla güzel vakitler geçirmeye yöneliktir (tabi pandemi sürecinin elverdiği kadarı ile) Dernekler, kulüpler gibi yardım amaçlı organizasyonlarda topluma fayda üretmek açısından  da olumlu etkiler taşır. Bazılarınızın çevresinde  artistik ve sanatsal yönü gelişkin kişiler oluşabilir bu dönemde. Venüs 5.evinizin yöneticisi olduğu için hobilerinizi kariyer alanınıza taşımanıza da sebep olabilir.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 5.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi) bu dolunaya Kiron ve Venüs eşlik ediyor. Dolunaylar tamamlanma  ve netleşme enerjileri taşır. Bu Dolunay size hayatınızda neleri kaçırdığınızı gösterebilir. 5. ev bir eğlence evidir; bu bir yaratılış ve kalp merkezli bir ev, bu yüzden buradaki  Dolunay, gerçekten arzuladığınız şeylere ışık tutuyor. Duygusal yoğunlukların zamanı.  Aşk ilişkinizde konuşulmamış şeyler ortaya çıkabilir, eğer ilişkiniz iyi gidiyorsa evlilik kararı alabilir, kötü giden bir ilişkiniz varsa ayrılık kararı alabilirsiniz.  Çocuklarınızla ilgili konularda net kararlar almanız gereken bir dönem olabilir ya da çocuklarınızın hayatında bir şeyler tamamlanıyor olabilir, belki üniversitede okuyan çocuklarınız  mezun olabilir, veya yeni bir işe başlıyor olabilirler ya da çocuklarla olan ilişkilerinizde konuşulmamış konular ortaya çıkabilir . Hobileriniz veya sanatsal yaratıcılığınızı ortaya çıkarma zamanı gelmiş olabilir.