• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler burcuna  sizlerin 12. Evinize geçiyor.
Sevgili yükselen Yengeçler, Mars’ın 12. evinize geçişiyle enerjinizde düşme hissedebilirsiniz. Kendinizi daha yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz özellikle de pandemi ile uğraştığımız bu süreçte bağışıklığınızı güçlendirecek tedbirler almalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerde olacaksınız. Gerginliklerinizi ve öfkenizi içinize atmayı tercih edebilirsiniz ancak bu durum da hastalanmanıza sebebiyet verebilir. Bazılarınız için ameliyat söz konusu olabilir. Bu dönemde insanlar sizi güçsüz gibi görebilirler ve bu durumunuzdan faydalanmak isteyebilirler. Gizli düşmanlıklar, arkanızdan çevrilen işler söz konusu olabilir. Diğer taraftan kendi içinize dönmeniz, iç bilgeliğinizi ortaya çıkarmanız ve kararlarınızda sezgilerinizi kullanmanız gereken bir süreç olacaktır. Meditasyon, yoga, enerji çalışmaları  yapmak için harekete geçebilirsiniz.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23 Derece 04 Balık) Sizlerin 9. Evinizde.
Bu Yeniay’ın etkisiyle biraz olduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz ve uzak yerlere seyahat edebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işler için yeni başlangıçlar yapabilir, işinizi yurt dışında tanıtmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yabancı arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz ya da siz yeni bir eğitim ya da seminerler verebilirsiniz. Yeni fikirlere ve yeni görüşlere açık olacağınız ve bu doğrultuda fikirlerinizi değiştirebileceğiniz bir süreç olacaktır.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 9. Evinize;
Merkür’ün Balık burcuna 9. evinize geçişi her türlü eğitim almak, eğitim veya seminer vermek için çok uygun bir transittir. Yurtdışı bağlantılı işler gündeminize gelebilir ve yurtdışında işleriniz tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. İşinizle ilgili konuşmak, anlaşmalar yapabilirsiniz. Sosyal medya ile ilgili işler yapabilirsiniz ve bu alanda da kendinizi tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan hayat görüşünüzü değiştirecek yeni fikirlere açık olacağınız ve sizi aydınlatacak kişilerle birlikte olabileceğiniz bir süreç olacaktır.
20 Mart’ta Güneş Koç Burcuna , 21 Mart’ta  da Venüs Koç Burcuna geçiyor sizlerin 10. Evinize;
Güneş’in 10. evinize geçişi ile birlikte kariyeriniz, işiniz, toplumsal statünüz ve tanınma konuları hayatınızın odak noktası olacaktır. Özellikle kariyer alanınızda kendinizi az ya da çok tanıtabilir, başkalarının ilgisini üzerinizde toplayabilirsiniz, takdir görebilirsiniz. Önemli kişilerden ya da patronlarınızdan destek  alabilirsiniz. Terfi gibi beklentileri olanlar terfilerini alabilirler. Hedeflerinizle ilgili konularda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Venüs’ün buradaki varlığı ile işinizle ilgili kişilerle ve patronlarınızla iyi geçinmeniz sayesinde başarı elde etmeniz daha kolay olacaktır. Yöneticilerinizden destek görebilirsiniz.  Eğer sanatsal bir yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizi toplum önünde gösterebilirsiniz ve bu sayede tanınabilirsiniz.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 4.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Tamamlanma enerjileri ve netleşme enerjileri taşır. Bu dolunayda da özellikle ailevi konularda, ebeveynlerinizle ilgili konularda ve evinizle ilgili konularda netleşen durumlar söz konusu olabilir. Ailevi sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz ve bu dolunayla ailenizle uzlaşma yoluna gidebilirsiniz. Ebeveynlerinizin sağlıkları ile ilgili konular da gündeminize gelebilir.
Bazılarınız taşınabilir hatta yer değişikliği yapabilirler. Bazılarınız ise evlerinizde değişiklik yapabilirsiniz, evinizi güzelleştirmek için küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.