• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler burcunda 11,evinizde
Sevgili yükselen Aslanlar, Mart ayında  Mars burç değiştiriyor  4. Mart ‘tan itibaren yaklaşık 2 ay boyunca  11.evinizde İkizler burcunda seyahat edecek. Enerji ve eforu ifade eden Mars’ın bu alandan geçişi, sosyal alanda özgürlük ve hareket ihtiyacını artıracaktır. Enerji, birlikte hareket etmeye, ekip işine yönelecektir. Bu arada Mars’ın agresyon yaratan enerjisi devrede olacağından, birlikte yapılacak işlerde egoların iyi dengelenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde arkadaşlar, sosyal çevre ilişkilerinde sıkıntılar yaşanabilir. Kimileriniz ideal ve görüş farklılıkları yüzünden   arkadaşlarınızdan kopabilir, bazılarınız  bu dönemde etrafınıza Marsiyen nitelikteki kişileri çekebilir. Ekipçe yapılması beklenen işlerde, bireysellik ve isyankâr tavırlar ön plana çıkabilir. Kimileriniz liderlik ve girişimcilik yeteneklerini sosyal ortamda güçlü bir şekilde sergileyebilir hatta başkalarını motive edebilirsiniz.  11.  ev işten elde edilen gelirler veya iş yatırımları anlamına da geldiğinden, olumlu açılarda bu konularda cesaretli girişimler yapılabilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23° 04’ ) sizlerin 8. evinizde gerçekleşecek
Bu Yeniay Neptün ve Venüs vurgusu taşıyor, ortaklıklardan gelen kazanımlara dikkat edilmesi gereken bir dönemdir. Vergi, sigorta, eşten gelen kazançlarla ilgili yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu Yeniay  çalışma hayatınızdan, çalışanlarınızdan destek alabileceğiniz  bir süreç olabilir. Ayrıca bir finansal plan, tasarruf planı, kredi almak veya birleştirmek ve muhasebe işlerinde çalışmak ve u konularda yeni girişimlerde bulunmak isteyebiliriz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 8. Evine
Parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun zamanlar, başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Bu dönemde iş ve ortaklıkla ilgili konularda bazılarınız genel anlamda projelerine destek alma şansı yüksektir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Bu dönem, kendinden çok başkalarının işleriyle uğraşmayı gerektirecek bir dönem olabilir. Okült, metafizik konularla ilgilenmek, bu konularla ilgili konuşmak, yazmak açısından da ideal transitlerden biridir. Ölüm ve miras konulan da gündemin önemli maddelerinden biridir .
20 Mart tarihinde  Güneş Koç Burcuna  9.evinize geçiyor hemen ertesi gün  21 Mart ‘ta da Venüs Koç Burcu seyahatine başlayacak  
9.evde bir parlama bir güzellik söz konusu yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Eğer işinizi büyütmek  istiyorsanız uluslararası piyasalara açılmak için iyi bir dönemdir. Hedefleri geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Alışılmışın dışında konulara odaklanmanız  söz konusu olabilir, kitap yazmak, yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler açısından da olumlu etkilerin olacağı süreçtir. Kendinizi bu alanlarda tanıtabilir, dikkat çekebilirsiniz. Ya da gerek bu saydığımız alanlardan, gerekse yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler bazılarınızın hayatında önemli rol oynayabilirler. Bu  dönemde, bazılarınız  ruhsal gelişim sürecine ve hayatı anlamasına katkıda bulunabilecek önemli kişileri  etrafına çekebilirsiniz.  Öte yandan, seyahat etmek, biraz günlük rutinin dışına çıkmak, değişik konularla ilgilenmek açısından da gayet güzel bir transittir.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 4.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Ailenizle ilgili konular Dolunay’ın spot ışığı altında aydınlanacak. Ev, aile veya güvenlik ile ilgili bir şeyleri fark ettiğiniz  zamanlardır. Belki bu süre zarfında, ailenizin ihtiyaçları ile aydınlanırsınız, belki de kariyeriniz için çok fazla zaman geçiriyorsunuzdur, ve bu Dolunay ile ailenize vakit ayırmanın zamanı gelmiş olabilir.. İşe harcanan enerji ile ailevi  konulara harcanan enerji arasında bir denge kurmak esastır, aile arasındaki ilişkileri dengelemek gerekebilir.