• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler Burcuna geçiyor, sizlerin 10. evinize geçiyor.
Sevgili yükselen Başaklar, Mars’ın 10. evinize transiti ile birlikte işiniz, kariyeriniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili çok çalışmanız, çok çaba sarf etmeniz ve fazlasıyla mücadele etmeniz gerekecektir. Girişimlerinizde cesur davranabilir ve motivasyonunuz sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Ancak aceleci davranışlardan kaçınmalısınız. Aceleci kararlar ve davranışlar sonunda olumsuz durumlar yaratabilir. Diğer taraftan Mars’ın agresyon gösterme enerjisini hatırlamak gerekir ve özellikle iş arkadaşlarınızla ve patronlarınızla ve otorite figürleri ile ilişkilerinizde gerginliklerden uzak durmalısınız.  Mars’ın 10.evden geçişi bazen işten ayrılmayı ya da işten çıkarılmayı getirebilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23 Derece 04 Balık) Sizlerin 7. Evinizde.
Balık burcundaki bu yeniayda özellikle ilişkileriniz konusunda yeni adımlar atabilirsiniz. Evlenebilir ya da tam aksi boşanabilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurabilir ya da var olan ortaklığınızı başka bir platforma taşıyabilirsiniz. Bu yeniayın etkisiyle taşınabilirsiniz. Yeni anlaşmalar ya da yeni sözleşmeler için ilk adımlarınızı atabilir, yeni müşterilerle irtibata geçebilirsiniz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 7. Evinize;
Merkür’ün 7. evinize geçmesiyle, aklınız, fikriniz, düşünceleriniz tamamen ikili ilişkilerinize ve varsa ortaklığınıza kayacaktır. İkili ilişkilerinizde önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak ve sorunları çözmek mümkün olacaktır. Bu transit bazılarınız için evlilik getirebilir.  7. ev anlaşmalar ve sözleşmelerle de ilgilidir ve anlaşmaları , sözleşmeleri anlatan Merkür’ün bu evdeki transiti ile hem iş alanında hem de diğer konularda anlaşmalar gündeme gelecektir. Bu anlaşmaları sözleşmelere dökmek, müşterilerinizle ilgili strateji geliştirmek, önemli konuları konuşmak için de kullanabileceğiniz bir transit. Eğer bir ortaklığınız varsa ortaklığınız için yeni stratejiler belirleyebilir, ortaklık sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Eğer bir ortaklık kurma motivasyonunuz varsa bu transiti değerlendirebilirsiniz.
20 Mart da Güneş Koç Burcuna geçiyor 21 Mart’ ta Venüs Koç Burcuna geçiyor sizlerin 8. Evinize;
Güneş’in 8. evinize geçişi ile ortaklaşa kazanımlar, başkalarından gelen paralar, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular hayatınızda vurgu kazanacaktır. Kısacası mali tablonuz gündeminizde olacaktır. Güneş’in bu transiti sizin özellikle maddi konularda başkalarına bağımlı olmanıza sebebiyet verebilir. Miras gibi beklentileriniz varsa Güneş’in ve Venüs’ün buradan geçişi ile bu beklentilerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Diğer taraftan bu zamana kadar alamadığınız alacaklarınızı alabilirsiniz. Hisse senedi, tahvil gibi maddi değerlerinizde artış olabilir. İstediğiniz krediyi uygun şartlarda alabilirsiniz. Tehlikeli ve risk içeren durumlar meydana gelebilir ya da ameliyat olmanız gerekebilir, ancak Venüs’ün bu evdeki varlığı şifa bulmanıza yardımcı olacaktır.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 2.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Bu Dolunay parasal sorunlarınızı görmenizi sağlayabilir. Parasal ihtiyaçlarınız baskın durumda olabilir ve bu konuda kararlar vermeniz gerekebilir. Uzun süredir alamadığınız alacaklarınızı bu dolunayın etkisiyle alabileceğiniz gibi parasal konularda girişimler de yapabilirsiniz. Ancak parasal kayıplar da söz konusu olabilir.
.