• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler burcuna geçiyor
Sevgili yükselen Teraziler, Mart ayında  Mars burç değiştiriyor  4. Mart ‘tan itibaren yaklaşık 2 ay boyunca  9.evinizde İkizler burcunda seyahat edecek. Enerji ve eforu ifade eden Mars’ın bu alandan geçişi, Bu ev seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularla ilişkilendirilir. Mars bu evde, saydığımız konularda kişiye daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti getirir. Bu dönemde  dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verme eğiliminde olabilirsiniz. Enerjisini ve eforunu bu alanlara koyabilir. Yeni girişimler yapmaya cesaret edebilir, öncülük edebilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23° 04’ ) sizlerin 6. evinizde gerçekleşecek
Bu yeniay Neptün ve Venüs vurgusu taşıyor, 6. evdeki Yeni Ay, yeni diyet rejimlerinin, sağlıklı rutinlerin ve tatmin edici çalışma programlarının başarılı bir şekilde başlatılabileceği bir zaman habercisidir. İşinizi halletmenin, ayrıntılarla başa çıkmanın ve yeniden organize ederek ya da sadece işinize yetişmenize yardımcı olacak görevlerde hevesle çalışarak verimliliğinizi artırmanın zamanı geldi. Ayrıca, eleştirel düşünme bu dönemde  en üst noktada olacağı  için, her türlü analiz için iyi bir zamandır. Bu dönem, her şeyi çözme arzusu, aynı zamanda faydalı olma arzusuyla işaretlenir.
16 Mart Merkür Balık Burcuna  sizlerin 6. evinize geçiyor
Çalışma hayatı , günlük rutin işler ve sağlık ile ilgili bilgi paylaşımları, anlaşmalar artar. Bu transit, iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından kullanılabilir ya da  aynı iş ortamınızı  paylaştığınız  kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarıya daha kolay uzanabilirsiniz. Çalışanların, astların becerilerinden istifade edilebilirsiniz. Merkür’ün bu alandan geçişi, iş ortamında daha düzenleyici ve organize olmaya yardımcıdır. Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerini ve hataları tespit etmek, çalışma koşullarını bağlayıcı anlaşmalar yapmak gibi faaliyetler için kullanılabilir. İş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Sağlığı gözden geçirmek de gerekebilir. Bu dönemdeki yoğun tempo da sinirleri gerebilir. Evcimen hayvanlar hakkında kararlar almak, onlara bir şeyler öğretmeye başlamak için de kullanılabilir bu transit.
20 Mart tarihinde  Güneş Koç Burcuna  7.evinize geçiyor hemen ertesi gün  21 Mart ‘ta da Venüs Koç Burcu seyahatine başlayacak
Güneş’in bu alanda olması ile ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler bazılarınızın  hayatına girebilir. Güneş’in kişisel gezegenlerinize  açılarının uyumlu ya da uyumsuz olmasına bağlı olarak bu kişiler size destek veya  köstek olabilirler. Bazılarınız bu süreçte önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir. Bu dönemde ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, paylaşmaya açık olmak önemlidir, kazanç sağlayabilirsiniz.  Bu transit  süresince bazılarınız  hayatınızı bire bir paylaştığınız,  önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına eğilebilir, onlara destek vermek  isteyebilirsiniz. İşle ilgili konularda, deneyimli kişilere danışılabilirsiniz. 7. evin diğer bir anlamı da taşınmak, yer değiştirmektir. Bu transit sürecinde yer değişikliği yapılabilir. Venüs’ün yedinci evinden geçiş yapacağı yaklaşık bir aylık süreçte ikili ilişkilerde her ne kadar Venüs Koç burcunda zararlı olsa da Venüs’ün ılımlığı ile az da olsa olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansı artar. Evlilik , ortaklaşa girişimler açısından daha dikkatli olmak gerekebilir karar değiştirebilirsiniz.  Burası, transit Venüs’ün doğal özelliklerini en çok hissettirdiği alanlardan biridir, her ne kadar Koç burcunda zararlı olsa da 7.evde ilişkiler adına en iyi konumlandığı yerdir. Riskli yanı, fazla uzlaşmacı ve kabullenici, karşı tarafa dayalı hareket etmektir fakat yasal konularda şansın artması, uzlaşma sağlanması gibi olumlu etkiler ortaya çıkartır.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 7.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Sözleşmelerinize, yapmayı kabul ettiğiniz herhangi bir şeye, imzalı ya da diğer yasal belgelere genellikle farkındalık getirebilir. 7. ev tamamen "öteki" hakkındadır, bu yüzden daha önce göremediğiniz her şeyi aydınlatabilir. Bir sözleşme imzalayabileceğiniz, taşınabileceğiniz, ortak bir sorumluluk üstlenebileceğiniz ve planlar yapmaya başladığınız bir zamandır. Sık sık ilişkilerimizi, birebir bağlantılarımızı değerlendirebileceğimiz , insanların gerçek duygularının ve niyetlerinin farkına varacağınız bir süreç. Kendi ihtiyaçlarımızla başkalarının ihtiyaçları arasında bir denge kurma zamanı. Uzlaşma ve müzakere zamanı. Ortaklık “testler” artık mümkün, ancak yaşamınızdaki özel bir kişiyle gerçekten bağlantı kurma şansı da var.