• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler Burcuna geçiyor, sizlerin 8. Evinize
Sevgili yükselen Akrepler, Enerji, efor ve hareket gezegeni, Mars’ın, ortaklaşa gelirleri, başkalarından gelen kazançları, ödemeleri, vergileri, genel anlamda harcamaları, mirasları, eşin veya ortağın parasını anlatan bu evden geçişi ile bu konularda hareketlenmeler başlayacaktır ancak tüm bu konularla ilgili stresler de yaşanabilir. Başkalarından alacaklarınızda zorlanmalar söz konusu olabilir. Vergiler, harcamalar ve ödemeler konularında zorluklar yaşanabilir.  Mars’ın 8.evden geçişinin, tehlikeli durumlar yaratma potansiyelini arttırabileceğini göz önüne almalısınız ve bu zararlı etkilerden korunmak için de tartışmalardan ve kavgalardan uzak durmalısınız. Çevrenizde bir kayıp yaşanabilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23 Derece 04 Balık) Sizlerin 5. Evinizde.
Bu yeniayla birlikte özellikle de hayatın eğlenceli yanlarını, hobilerinizi, sportif faaliyetleri ve riskli yatırımları anlatan tüm konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hobileriniz için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz veya spor yapmak için bir spor merkezine yazılabilirsiniz. Diğer taraftan bu Yeniay süresince yeni biri ile tanışabilirsiniz ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuk sahibi olan yükselen Akrepler de çocuklarıyla ilgili aldıkları kararları uygulamaya başlayabilirler. Ya da çocuklarınızın hayatlarında yeniliklere şahit olabilirsiniz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 5. Evinize;
Çocukları, aşkları, hayatın eğlenceli yanlarını, hobilerinizi, sportif faaliyetleri ve riskli yatırımları anlatan evinize Merkür’ün geçişi ile zihniniz ve düşünceleriniz bu konular üzerinde fazlasıyla odaklanacaktır.  Çocuk sahibi olmak isteyenler, bu konuyu masaya yatırabilirler, konuşarak ve bu konudaki fikirlerini partnerlerine anlatabilirler. Bu konuda bir takım kararlar alabilirler. Ayrıca çocukları olan Yükselen Akrepler, bu dönemde çocukları ile ilgili kararlar alabilirler ve çocukları ile iyi bir iletişim içinde olabilirler. Aşk hayatınızda da iletişim ön planda olacaktı, eğer bir takım sorunlar yaşıyorsanız bu sorunları çözebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden haber ya da teklif alabilirsiniz.
20 Mart ‘ta Güneş Koç Burcuna  21 Mart’ta da Venüs Koç Burcuna geçiyor sizlerin 6. Evinize;
Güneş’in iş ve sorumluluklarınızı anlatan 6. evinize geçişiyle, çok çalışacağınız ve sorumluluklarınızın artacağı bir döneme girmiş olacaksınız. Daha önceden ertelediğiniz, ihmal ettiğiniz görev ve sorumluluklara daha fazla eğilmeniz ve bu konulara çözümler getirmeniz gerekecektir. Bu süreçte işlerimizi ve sorumluluklarımızı yerine getirmek konusunda başkalarına bağımlı olabiliriz. Yapılması gereken çok fazla rutin iş olabilir ve bu da sizin kendinize vakit bırakmayacaktır.  Sağlığınızla ilgili konular da dikkat çekici olacaktır. Bu dönemde sağlığınıza ve öz disiplininize dikkat etmelisiniz. Venüs’ün de 6. evde olması iştahınızı artırarak kilo almanıza sebebiyet verebilir. Diyetinize ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz. Venüs’ün de bu evde transit etmesi ile birlikte çalıştığınız insanlardan, astlarınızdan destek ve fayda görebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler sizlere başarıyı daha kolay getirecektir.  Bu ikilinin 6. Evdeki varlığı, yeni bir iş aramak, iş değiştirmek ve iş başvurusunda bulunmak için iyi zaman olduğunu gösterir.
 
 
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 12.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Bu Dolunay sizler için çok da kolay enerjiler vermeyecektir.12. evinizdeki bu Dolunay arkanızdan çevrilen işlerin, yapılan dedikoduların farkına varmanıza sebebiyet verebilir. Bu da sizleri psikolojik olarak zorlayabilir. Psikolojinizdeki bu sarsılma beden sağlığınıza da yansıyabileceğinden, bu dolunayı meditasyon ve benzeri çalışmalar yaparak geçirmenizi tavsiye edebilirim. Dolunayla ilgili yapılan spirtüel çalışmalara katılabilirsiniz, ruhunuz ve bedeniniz buna hazır olacaktır. Diğer taraftan farkına varmanız gereken, tedavisini mutlaka olmanız gereken bir hastalığınız var ise bu dolunayda bu hastalıkla yüzleşebilirsiniz.