• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler burcunda
Sevgili yükselen Yaylar, Mart ayında  Mars burç değiştiriyor  4. Mart ‘tan itibaren yaklaşık 2 ay boyunca  7.evinizde İkizler burcunda seyahat edecek. Enerji ve eforu ifade eden Mars’ın bu alandan geçişi ile  enerji ve efor ikili ilişkilere  yönelir. .Evlilik veya ortaklık gibi konularda hareketlilik  söz konusudur, Eğer  Mars bu süreçte kişisel haritalarınıza  Ay veya Venüs’e uyumsuz açıları varsa ,ilişkilerde agresyon,  rekabet, kavga, çekişme tetiklenebilir .İlişkilerle ilgili aceleci, riskli kararlar alınabilir, kopuşlar yaşanabilir. Eğer  olumlu açıları varsa ilişkilerde konuşulmamış şeyleri tüm açıklığı ile konuşmak açısından uygundur. Dava açmak, rekabet etmek gereken durumlar için uygundur. Her koşulda bu dönemde ilişkiler enerji dolu, heyecanlı ama yorucu olacaktır. Kişi agresif,  enerjik, aktif kişileri  bu dönemde etrafına çeker ,olumlu açıdan bakıldığında, kişiyi motive eden, cesaretlendiren kişiler de olabilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23° 04’ ) sizlerin 4. evinizde gerçekleşecek
Bu yeniay Neptün ve Venüs vurgusu taşıyor,  bu yüzden eviniz ve ailevi ilişkilerde yeni başlangıçlar yaparken hayallerinizi gerçekleştirmek, evinizi yeniden dekore etmek, ailevi ilişkilerinizle ilgili yeni adımlar atmak açısından uygun enerjiler söz konusu olabilir.  Kişisel ve  gelişimsel düzeyde,  güvenlik hissini keşfetme ve geliştirme , duygularınız ve ihtiyaçlarınızla iletişim kurmak için mükemmel bir zamandır. Bu, gelecek için uzun vadeli planlar yapmak, her türlü yeniden düzenleme yapmak ve hatta ev veya ev ortamını yeniden düzenlemek ve aile ile ilgili faaliyetler için iyi bir zamandır.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 4. Evine geçiyor
Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar Merkür dördüncü evinde iken ortaya çıkaracağı etkilerden bazılarıdır. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken günlerdir. Bu dönemde  özel hayatı yeniden organize etmeniz yerinde olacaktır. Bu, kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararları alma zamanıdır.
20 Mart’ta  Güneş Koç Burcuna  5.evinize geçiyor 21 Mart ‘ta da Venüs Koç Burcu seyahatine başlayacak
 5.evde bir parlama bir güzellik söz konusu yaklaşık bir ay boyunca Çocuklar, aşklar, hobiler, sportif alanlar hareketlenmeye başlar. Güneş bu alandan geçerken , becerilerinizi ,yeteneklerinizi  özellikle sanatsal becerilerinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Sportif alanda kendinizi kanıtlamak için de olumlu bir  süreçtir. Bu dönemde  hayatın zevkli alanlarına ,eğlenceli aktivitelerine daha fazla zaman ayırabilirsiniz.  Venüs’ün bu alanda  1 ay boyunca Güneş ile birlikte olması  aşk ve ilişkilerde olumlu etki yaratabilir. Venüs bu evi sevdiği için Koç burcunda zararlı çalışmasına rağmen  keyifli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Cinsel hayatınız  olumlu etkilenir, çocuk sahibi olmak adına iyidir. Hobilere daha fazla vakit ayırılabilir, sanatsal faaliyetler ,kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek , çocuklarınızla iyi vakit geçirmek açısından da uygun zamanlardır.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 11 .evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
 11.evdeki bu Dolunay bir hasat gibidir; kariyerden elde edeceğiniz kazanç ve sosyal ortamınızla ilgili konularda aydınlanma yaşayabilir, daha önce fark etmediğiniz konular gün ışığına çıkabilir. Genellikle, Dolunay gerçekleri ortaya çıkarır ve etrafınızı çevreleyen insanları daha net görürsünüz, bu süre zarfında duygular yükselir, bu nedenle daha önce birlikte çalıştığınız arkadaşlar, çevreniz veya sosyal ağda bağlantılı olduğunuz kişilerle  ilgili bilmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir ve tartışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir.