• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler Burcuna geçiyor, sizlerin 6. Evinize geçiyor.
Sevgili yükselen Oğlaklar, Mars’ın iş ve sorumluluklarınızı, günlük rutinlerinizi anlatan 6. Evinize geçmesiyle işlerinizin temposu son derece artacaktır. Mars burada çok çalışmanıza ve  çok fazla sorumluluk almanıza  sebep olacaktır. Özellikle işinizle ilgili konularda aceleci davranmak size zarar getirebilir. Kontrol etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de agresyon, yüksek agresyon ve yüksek rekabet hırsı ile sabırsızlık ve aceleci tepkiler iş kayıplarına veya iş arkadaşlarınızla ilgili kayıplara sebebiyet verebilir. Ağırlık çalışmaları gibi çalışmalar yapmak yükselen enerjiyi dengeye getirmek için kullanılabilir. Sağlıkla ilgili konulara da özen göstermek gereken bir dönemdir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23 Derece 04 Balık) Sizlerin 3. Evinizde.
Eğitim almak, vermek, lisan öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerinizi yazmak ve yayınlamak adına yeni başlangıçlar yapmak, yeni fikirlerinizi göstermek için yeniayın enerjisinden faydalanabilirsiniz. Yeni bir eğitime kaydolabilir ya da bir seminer düzenleyebilirsiniz. Kısa bir seyahate  çıkabilirsiniz. Diğer taraftan, yakın çevrenizin, kardeşlerinizin, yakın akrabalarınızın veya komşularınızın hayatlarındaki yeni oluşumlara şahit olabilirsiniz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 3. Evinize;
Merkür’ün 3. evinize transiti , zihinsel ve ya iletişim becerilerinizi geliştirebilmeniz için önünüze fırsatlar çıkacaktır. Eğitim almak, vermek, lisan öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerinizi yazmak ve yayınlamak için çok ideal bir sürece girmiş olacaksınız. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınız veya komşularınızla olan iletişiminiz artacaktır. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olmanız ve iyi bir iletişim içinde olmanız sayesinde çevrenizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
20 Mart da Güneş Koç Burcuna geçiyor 21 Mart’ta da Venüs Koç Burcuna geçiyor sizlerin 4. Evinize;
Güneş’in 4. evinize geçişiyle aileniz, ailevi ilişkileriniz, eviniz, yaşam alanınız, ebeveynleriniz ve yerleşimle ilgili konular gündeminizde sıkça yer alacaktır. Aile büyüklerinizin hayatlarında önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Ebeveynlerinizin size olan ihtiyaçları artabilir. Aile arasında sorunlara çözümle bulunabilir. Taşınma, ev ve yer değişikliği söz konusu olabilir. Diğer taraftan bu ikilinin varlığı kendinizi yapılandırmak adına yeni kararlar almak için güzel bir döneme işaret eder.
Venüs’ün 4.evdeki varlığı ile evinizde, ailenizle kendinizi güvende ve mutlu hissedersiniz.  Evinizi değiştirmek, evinize güzellik ve estetik kazandırmak için çok uygun bir süreç olacaktır.  Aile arasındaki küslükler sona erebilir ve barış yapılabilir. Venüs’ün buradaki varlığı sizleri biraz tembelliğe itebilir, evinizde kalmak sizi mutlu edeceğinden evden dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 10.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Dolunayın ışığı ile birlikte iş, kariyer, geleceğe yönelik konular ve toplumsal meselelerle ilgili konularda farkındalığınız artarken tüm bu konularda netleşen ve artık görünür hale gelen durumlar ortaya çıkacaktır.  Önemli ve etkin kişilerden destek görebilir, terfi alabilir ya da işiniz yoksa iş bulabilirsiniz.