• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler burcunda
Sevgili yükselen Kovalar , Mart ayında  Mars burç değiştiriyor  4. Mart ‘tan itibaren yaklaşık 2 ay boyunca  5.evinizde bu sürede aşk ve romantizme, çocuklarla ilgili konulara, sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelecek demektir.  Özellikle sportif aktiviteler önem taşır , bazılarınız enerjisini, sportif anlamda kendini geliştirme, güçlendirmek, enerjisini dengelemek için olumlu bir şekilde kullanabilir. Bazılarınızın da yaratıcılığı tetiklenir, aşk ve cinsellik temaları da vurgu kazanacaktır. Bu dönemde sakarlık ve kazalara dikkat etmekte fayda vardır, çocukların  sağlığına  dikkat edilmeli, sakarlık ve kazalara karşı dikkatli olunmalıdır.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23° 04’ ) sizlerin 2. evinizde gerçekleşecek
Bu  Yeniay Neptün ve Venüs vurgusu taşıyor,  parasal alanda gerçekleşecek yeniay kazançla ilgili, para kazanma yolu ile ilgili yeni başlangıçlar ve girişimlerde bulunabileceğinizi anlatıyor Neptün ve Venüs de Yeniay’a eşlik edeceği için parasal konularda aldanma ve yanılgılara dikkat etmek bu konularla ilgili başlangıçlar yaparken daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Kimileriniz de Venüsyen konularda para kazanmak, sanatsal yaratıcılığınızı maddi kazançlar  elde etmek için ve  yeni girişimlerde bulunmak için kullanabilirsiniz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 2. Evine geçiyor
Yaklaşık bir aylık bu süreçte, sahip olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız artabilir. Bu konularda pratik çözümler bulabilir, gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Tabii parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak gerekir. Geçim kaynağınızın şu anki hayat tarzınızı karşılayıp karşılamadığını gerçekçi bir şekilde gözden geçirme zamanıdır . İş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir, ticari becerileri, iletişim becerileri , el becerileriniz (konuşma, yazma, öğretme) sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.
20 Mart ‘ta  Güneş Koç Burcuna  3.evinize geçiyor  21 Mart ‘ta da Venüs Koç Burcu seyahatine başlayacak
 3.evde bir parlama bir güzellik söz konusu, Güneş yüceldiği evde, yaklaşık bir ay boyunca  merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için uygun günlerde olacaksınız. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önem kazanabilir. Bu konuda  kendinize güveniniz yüksek olabilir, etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bu dönemde başkalarının görüşlerine açık olamamak, kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalar yapmamaya özen göstermelisiniz  . Venüs'ün de aynı alanda olması  yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumludur. Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak kapıları açacaktır, etrafınızda huzur ve denge sağlamaya çalışabilirsiniz ,arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilirsiniz ama dikkatli ve çok aceleci olmamalı, daha sonra vazgeçeceğiz kararlar vermemelisiniz.  Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanlarda çalışanlar  için bu enerji iyi kullanılırsa başarı elde edebilir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi  kullanmak için uygun bir dönemdir.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 9.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
  Yaşamınızın bu alanında gerçekleşen bir Dolunay, geleceğiniz için hedeflerinizi ve isteklerinizi yeniden yönlendirmede yardımcı olabilir. Dolunay, daha önce göremediğiniz her şeyi aydınlatır, hayatınızın hangi yönden geçtiğini, hedeflerinize ulaşıp ulaşamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu Dolunay boyunca, geleceğinize, size sunulanlara ve en başarılı olana nasıl uyulacağına dair bir fikir edinirsiniz, sanki istediğiniz yaşam tarzı daha netleşiyormuş gibi olabilir. Yabancılarla yapılan uluslar arası konular ve ticaret, mahkeme konularında daha önce fark etmediğiniz konular ortaya çıkabilir net sonuçlar olabilir.