• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 Mart Mars İkizler Burcuna geçiyor, sizlerin 4. evinize geçiyor.
Sevgili yükselen Balıklar , Mars’ın ev, yuva, aile, ailevi konular, ebeveynler, yaşadığınız yeri, evinizi anlatan 4. eve geçmesiyle, çabalarınız ve eforunuz bu konulara kayacaktır. Aile içinde gerginlikler, tartışmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir. Bu nedenle özellikle ailevi ilişkilerde sağduyulu ve sakin davranmaya özen göstermelisiniz. Mars’ın 4. Evden geçişinde hırsızlıklara ve  gasp gibi girişimlere , ev kazalarına da dikkat edilmesi gereken bir dönem siz yükselen balıklar için. Diğer taraftan  ev değişikliği, taşınma ya da evde tadilat gibi girişimler de yapılabilir.
13 Mart Balık Burcunda Yeniay (23 Derece 04 Balık) Sizlerin 1. Evinizde.
Kişisel ihtiyaçlarınız, dış görünüşünüz, ilişkileriniz, hayat hedefleriniz ve amaçlarınız, kariyeriniz ve sağlığınızla alakalı konularda önemli başlangıçlar ve girişimler yapabilirsiniz.
16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor sizlerin 1. Evinize;
Merkür’ün 1.eve yani yükseleninize geçmesiyle birlikte; artık iletişim becerilerinizi ve ikna kabiliyetinizi daha iyi kullanabileceğiniz, sözlerinizle ve fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız. Eğer bu dönemde mantığınıza kulak verip daha akıllıca davranırsanız şartları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Önemli konuşmalar, toplantılar, yazışmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından da çok iyi bir transittir.
20 Mart’ta  Güneş Koç Burcuna geçiyor 21 Mart’ta da Venüs Koç Burcuna geçiyor sizlerin 2. Evinize;
Güneş’in ve Venüs’ün 2. evinize transit etmesiyle finansla ilgili konular hayatınızda önemli bir yer tutmaya başlayacaktır. Bu dönem özellikle paranızı iyi idare edebileceğiniz, doğru yatırımlar yapabileceğiniz, bilinçli ve iradeli seçimler yapabileceğiniz bir süreç olacaktır. Önemli kişilerden, güçlü kişilerden ve erkek figürlerinden veya babanızdan gelebilecek destekler de para kazanmanıza sebep olacaktır. Ancak bu dönem asıl olan kendi gelirlerinize güvenmeniz gerekir. Gelirlerinizde artış mümkün olacaktır, aynı zamanda cömertliğinizde artacaktır. Artistik ve sanatsal konulardan, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen konulardan para kazanma şansınız artacaktır. Bu transit aynı zamanda keyifli konulara, örneğin giyim kuşama, yeme-içmeye, takılara, kendinizi veya evinizi güzelleştirmeye para harcayabileceğinizi de anlatır.
28 Mart Terazi Burcunda Dolunay 8.evinizde gerçekleşecek (8 derece 18 dakika Terazi)
Bu dolunayın ışığı parasal konuları aydınlatacaktır. Şahsi veya paylaşılan birikimleriniz ve yatırımlarınızla ilgili durumlar netleşecektir. Mali durumunuzla, yani gelirleriniz, giderleriniz, vergi, sgk gibi ödemelerinizle ilgilenmeniz gereken bir süreç olacaktır. Kredi kullanmak gibi taleplerinizin karşılanması mümkün olacağı gibi ani ve beklenmedik ödemeler yapmanız gerekebilir. Bir süredir alacaklarınızı almanız da mümkün olabilir. Ancak 8.ev ölümle de alakalandırılır, yaşayacağınız bir kayıp ve ardından miras konuları da söz konusu olabilir.