• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

1 MART  2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, bugün Mart ayının ilk günü ve ilk haftasına Ay Terazi enerjisi ile giriyoruz. Ay Terazi burcunda olduğunda barış ve uyuma derin bir ihtiyaç duyarız. Terazi bir hava burcudur, iletişimi yönetir, bilgi veya fikir alışverişi  etrafında ilişkinin gerçekleştiğini sembolize eder. Önümüzdeki iki buçuk gün içinde, dengesiz olanı kabul etmeye ve bir orta yol bulmaya çalışabiliriz.  Zaten hayatımıza güzelliği nasıl getireceğimizi düşündüğümüz için, dengeyi bulmak nispeten daha kolay olacaktır.Güün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:13 Ay Kiron karşıtlığı ile ilişkilerde çelişkiler , duygusal güvensizlikler ve dengeyi yakalamak konusunda gidip gelmeler söz konusu olabilir.
12:17 Ay Ve Satürn arasında uyumlu enerjiler ile her türlü ikili ilişkiler ve sosyal ilişkilerimizde  disiplinli , sorumluluklarımızın bilincinde ,hedeflerimizde kararlı, tedbirli ve korumacı olabiliriz.
22:27 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerji ile her türlü ilişkilerimizde mantık ve duyguları dengeleyen , ilişkilerimizde kendimizi güçlü ifade edebilen , kadınlarla iyi geçinebileceğimiz bir süreçte olabileceğiz. Herkese iyi bir gün olması dileği ile sevgiler.