• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

3 MART 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Akrep burcunda seyrine devam ediyor. Duygusal anlamda daha yoğun , sezgilerimizin de artacağı bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
11:38 Ay Venüs arasındaki uyumlu enerjisi çevrenizdekilerle  birlikte  güzel vakit geçirebileceğiniz  dostluk dolu zamandır.  Gözler güzeli ve güzellikleri arar ve evimizde , bahçemizde belki ufak tefek güzelleştirme operasyonları yapabilir  ya da kendimizi  güzelleştirme adına kuaföre gidebilir veya güzel bir şeyler satın almak için yoğun ve güçlü duygularla değişim yapmak isteyebiliriz.
12:21 Ay Uranüs karşıtlığı duygusal üzüntülere ve kargaşaya neden olabilir.  Etkileyici tepkiler ve duygusal temelli kararlar, küçük bir dramı  kaosa çevirebilir. Bu süreçte  özellikle ilişkiler konusunda önemli kararlar almazsanız iyi olur.  Beklenmeyen olaylar, duygu durum dalgalanmaları veya duygusal ayrılma, mevcut bir ilişkiyi çok fazla zorlayabilir. Beklenmeyen değişiklikler evinizi ve ailenizi ve aynı zamanda yakın ilişkilerinizi etkileyebilir.
14:04 Ay Satürn karesi duygular  üzerinde kısıtlayıcı ve moral bozucu bir etkiye sahiptir. Diğer kişilerle herhangi bir şekilde bağlantı kurmamız zorlaşabilir .Acı veya düşük özgüven, duygularımızı paylaşmamıza engel olabilir.
20:09   Venüs Uranüs  uyumlu açısı 4-5 gün etkisini hissediyor olacağız, ilişkilerde beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarda özgün çalışmalar söz konusu olabilir. İlginç ve sıra dışı kişilerle  sosyal ortamlarda karşılaşılması mümkün olabilir.  Grup etkinliklerine katılabilir veya arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz ve hayatın her kesiminden insanlarla kolayca anlaşabilirsiniz. Finansal riskler alma eğilimindesiniz ve bu riskler büyük olasılıkla iyi sonuçlansa bile yine de şaşırtıcı sonuçlara hazırlıklı olmalısınız. Yaratıcılığınız son derece harekete geçirilir ve bu, aynı eski rutinden kolayca sıkılacağınız için sanat eserinizde yeni teknikler denemek için iyi bir gün.
21:51 Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek eril ve dişil enerjinin uyumlu birlikteliği söz konusu olduğu için fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat hissetmemizi sağlar.  İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.