• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

4 03 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Akrep burcu seyri devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03: 01 Ay’ın Merkür ile  kare açısı ile iletişimde sıkıntılar , ilişkilerde kritik saatler söz konusu olabilir. Hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiyle bu saatlerde konuşursanız işler daha da ters gidebilir.
04:21 Ay Jüpiter karesi  ile  duyguların ifadesi abartılı olabilir, bazen yanlış yerde yanlış duygusal çıkışlar getirebilir. Duygusal taşkınlık, aşırı heyecan söz konusu olabilir. Anne, eş veya kadın figürleriyle ilişkilerde bazen dengesizlikler, dengesiz çıkışlar olabilir.Taşınma ve yer değişikliğiyle ilgili konularda işler fazla hızlı gelişebilir ve bu durumlar kişide duygusal dengesizlik yaratabilir
06:29’da Mars  İkizler burcuna geçiyor 2 ay boyunca  iletişim hızlı, cesur bir şekilde akacak, bununla ilgili ayrı bir yazı paylaşacağız.
09 : 30  Ay Neptün uyumlu enerjisi ile gerçek dünyadan uzaklaşıp iç dünyamıza çekilmek  için en ideal zamandır. Merhamet  ve doğru duyumlar almak için elverişli zamanlardır, başkalarının duygularını anlayabilme ve empati kurabilme yetisi, sanatsal konularda yaratıcılığın olduğu bir süreçtir. Ailede kadınlarla ilişkilerde karşılıklı olarak hassas ve fedakârca etkiler söz konusudur. İdeallerimizi gerçekleştirmek, başkalarına yardım etmek isteği olabilir.
19:09 Ay Plüton uyumlu kontağı derin duygu ve hissedişleri canlandırıcı bir etki verebilir.  karşılaştığınız bir olayın  veya uğraştığınız bir konunun olabildiğince derinine inmek isteği verir. Arkadaşlarınız, sevdiğiniz kişilerle birbirinize karşı olan duyguların gerçek durumunu araştırırsınız. Bir başka yönden, güzel ve gizemli olan şeylere de  ilgi doğabilir ve bunların dibine inmek için araştırmalara dalabilirsiniz. Kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı,  güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir zamandan geçildiğini gösterir.
19:09’da  Ay  Plüton ile uyumlu açısından sonra boşluğa giriyor bir sonraki gün 01:42 ‘ye kadar  boşlukta kalacak . Yarım kalan işlerinizi  tamamlama zamanı. İyi bir gün olması dileği ile sevgiler.