• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

5  MART 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, saat 01:42 de Ay Yay burcuna giriyor. 2,5 gün boyunca umut dolu, pozitif bir rüzgar esiyor olacak. Sorunların kolaylıkla çözümlendiği, gelecek ve umutlar üzerine konuşmaların artacağı, aile içinde ve ilişkilerimizde  iletişimin artacağı günlerdir bu yüzden sıkıntılar varsa daha kolay çözülebilir. İşle ilgili sorunlar , hukuksal konular daha kolaylıkla çözüme ulaşabilir. Pazarlık ve anlaşmalar söz konusu ise akış ta kolay olabilir, değerlendirin canlar. Üst baldırlar, siyatik, kalçalar ,bacaklardaki atardamarlar ,varisler bugünlerde  hassas olduğundan uzun yürüyüşler iyi gelmez kaslarımızın yorulmasına sebep olabilir bu yüzden daha kısa yürüyüşler tercih edilmelidir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:31 Ay Mars’a karşıt açıda olacak   karamsar ve çabuk sinirlenebilir, normalde görmezden geleceğimiz küçük şeylerin bizi kızdırdığını hissedebilir, öfke ve düşünmeden konuşma eğilimi, küçük rahatsızlıkların tartışmaya veya kavgaya dönüşme riskini artırır.  Partneriniz, aileniz ve yakın arkadaşlarınızla ilişkileriniz büyük olasılıkla dürtüsel eylemlerinizden ve agresif içgüdülerinizden zarar görür. Düşmanlıklardan kaçınmak için enerjinizi sıkı çalışmaya ve rekabete yönlendirebilirsiniz. Bireysel bir spor veya egzersiz yapmak  öfke seviyenizi düşürecektir.
06:27 Merkür Jüpiter kavuşumu etkisi birkaç gün sürecek olan bu enerji iyi haberler, iyimserlik ve mutluluk  getiriyor. Şans hayatımızın birçok alanına gelebilir, bu yüzden iş ve oyun için mükemmel bir zamandır ,açık fikirli, cömert ve girişken hissetmemizi sağlayabilir. Bu, yeni bir kursa başlamak ve sınavlara girmek için ideal zamandır. Yolculuklar ve tatiller rezerve edilebilir veya başlatılabilir. Coşkunuz ve olumlu düşünceniz, aklınıza koyduğunuz neredeyse her şeyin başarılı olacağı anlamına gelir. Aklınıza birçok fikir gelebilir, bu yüzden bunları yazın. Sosyal cazibe, nezaket ve diplomasi, bunu   arkadaşlarınız veya aileniz arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için doğru zaman haline getirir. Alım ve satım kar getirebilir ve hayatın herhangi bir alanında daha iyi bir anlaşma yapabilirsiniz. Büyük resmi görebilirsiniz, ancak daha küçük ayrıntıları kontrol etmek için yardıma ihtiyacınız olabilir. Bunu aklınızda tutarak sözleşmeleri güvenle imzalayabilirsiniz.  Gelecek için planlar yapmak , yabancılarla veya yurt dışı bağlantılı işler ve anlaşmalar imzalamak için uygun zamanlardır.  Aynı zamanda eğlenmeyi  de unutmayın. Arkadaşlarınızla sohbet etmekten zevk alabilir ve pozitif enerjiniz nedeniyle yeni arkadaşlar edinmek daha kolay olabilir.
16:56 Ay ve Satürn uyumlu enerjisi sorumluluk duygumuzu ve örgütsel yeteneğimizi artırır, hedefleri mizi  özenle ve düşünerek takip ederiz. Bizden yaşça büyük ve  daha deneyimli kişilerden destek alabileceğimiz bir süreçtir.
18:58 Ay ve Venüs karesi aşk ve ilişkilerde  çekingenliklerin yanı sıra tatmin edici olmayan tutku ve duygular ortaya çıkabilir. Ev içi yaşamda ve aile ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkabilir.İyi bir gün olması dileği ile sevgiler .