• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

6 MART 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR

Günaydınlar, Ay Yay gününde Cumartesi’ye günaydın diyoruz, günün mesajlarına bakacak olursak;
08:06 Ay ve Jüpiter  arasındaki  uyumlu enerji ile yabancılar, yabancılarla yapılan işler, seyahat eğitim, konularında olumlu   bir enerji söz konusu. Herkese eşit şekilde fayda sağlayacağı için grup aktiviteleri için iyi bir zamandır. Yeni keşifler yaparak ya da  farklı kişilerle tanışarak ufkunuzu  genişletmek için birçok fırsat sunar. Etkisi çok uzun sürmeyen, ancak tamamen mutlu, enerjik ve gelecek hakkında iyimser hissettiğimiz , daha nazik, cömert ve iyi olduğu bir süreçtir.
 
09:35 Ay ve Merkür olumlu enerjisi iletişim , herhangi bir konuda ilan vermek, duyuru yapmak için iyi bir zaman sunuyor. Geliştirilmiş iletişim becerileri,  biriyle konuşmak için iyi bir fırsat, kendinizi hem sözlü hem de yazılı olarak ifade etmek için elverişlidir ,hafızayı ve yaratıcı düşünceyi geliştirir, ilişkilerde uyum vardır .  Ev ile ilgili konulara odaklanmak için de iyi bir süreçtir.
 
12:43 Ay ve Neptün arasındaki gergin enerji ile neyin gerçek neyin gerçek olmadığını sorgulamamıza  neden olan her türlü duyguyu deneyimleyebiliriz. Bu enerji  birçok farklı şey hakkında hayal kurabileceğimizi , aldanmalara da açık olabileceğimiz  anlamına gelir. Bu nedenle Ay, Neptün karesinde  çok ciddi olmaktan veya önemli kararlar vermekten kaçınmalıyız. Birçoğumuz kolayca incinebiliriz çünkü bu süreçte çok hassas hale gelebiliriz. Bu geçiş sırasında söylenen ve yapılan her şey  yanlış olabilir yani zihin fazla bulanık olabilir.
Ay Neptün ile açısından sonra boşluğa giriyor ve günün geri kalan kısmını açısız geçiriyor en güzeli yarım işleri tamamlamaktır ,iyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.