• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

7 03 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydın herkese iyi bir Pazar günü diliyoruz, günün mesajlarına bakacak olursak;
05:20 Ay Oğlak burcundaki seyrine başladı organizasyon yeteneğimizin artacağı, pratik  olacağımız 2,5 gün bizi bekliyor. Uzun vadeli  planlamalar yapmak, disiplinli çalışmak için çok uygun günlerdir. Bu günlerde emlak alım satımı yapmak , bir mülk edinmek için harekete geçebilirsiniz. Ay Oğlak günleri duygulara yer yoktur biraz soğuk ve mesafeli olacağımız zamanlardır. Ayrıca bugünlerde maddeci, inatçı, karamsar, kıskanç ve melankolik olabiliriz. Sağlık açısından cilt ve tırnak bakımı yaptırmak olumlu sonuçlar verebilir. Bu günlerde ayak ve bacak eklemlerini fazla zorlamamak için uzun yürüyüşlerden kaçınmamız gerekebilir, aklınızda olsun canlar.
18:42 Ay ve Kiron arasındaki gergin enerji  ile duygusal olarak savunmasız hissedebiliriz, ailemizdeki kadın figürleri ile duygusal sorunlar yaşayabiliriz.
19:09 Ay ve Uranüs olumlu enerjisi ile beklenmedik hoş sürprizler bekleyebiliriz, özel hayatınıza değişim ve heyecan getirebilir.  Kendinizden farklı etnik veya kültürel geçmişlere sahip insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni bir şey denemek veya ev ortamınızı veya rutininizi değiştirmek söz konusu olabilir. Bu, kötü alışkanlıklardan kurtulmak ve sıkıcı ya da sağlıksız ilişkilerden ayrılmak için iyi bir zamandır. Önünüze çıkan yeni fırsatlar konusunda esnek ve açık fikirli olun. Güzel bir hafta sonu olması dileği ile sevgiler.