• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

8 MART 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, kadınlar günümüz kutlu olsun bayanlar, bugünün güzel açıları ile sanki gökyüzü de günümüzü kutluyor hepiniz bugün kendinizi mutlu hissedecek şeyler yapın, kendinizi şımartın bayanlar, gün bizim günümüz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor;
04:28 Ay ve Venüs uyumlu enerjileri sabah saatlerinde kendimizi iyi hissettirecek , ailevi ilişkiler kadınlarla olan diyaloglarımız sabah saatlerinde gayet iyi canlar. Sabah saatleri kendimize bakım yapmak, güzelleşmek için gökyüzünün iyicil enerjileri bizimle olacak.
13:14 Ay ve Güneş uyumlu enerjileri ile bir iç denge hissi ve ayrıca yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu hissederiz. Bu, yakın zamandaki kişisel veya ilişki sorunlarını çözmek için de iyi bir zamandır. Yakın ilişkileriniz güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile gelişebilir. Yeni arkadaşlar edinmek ve hatta iş bağlantıları kurmak size aradığınız memnuniyeti ve memnuniyeti verecektir. Ortak girişimler, ortaklıklar ve grup faaliyetleri başlatmak için özgüvene ve etkinliğe sahipsiniz.  Hayatınız her türlü sosyal temas yoluyla gelişebilir, canlar.
17:40 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ile biraz ilham almak, işbirliğinden yararlanmak ve sorumluluklarımızı iyileştirme veya yönetme çabamızla bağlantı kurmak için iyi bir gün. Pratik ama sezgisel ve son derece sanatsal ve ilhama açık bir gündeyiz. Sevgili bayanlar iyi bir gün geçirmeniz dileği ile tekrar “Dünya Kadınlar Günü’müz” kutlu olsun sevgiler.