• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

NEPTÜN VE VENÜS’ÜN KATKISIYLA BALIK BURCUNDA YENİAY
Yeni Aylar her zaman bir yenilenme ve yeniden doğuş zamanını işaret eder. Yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir projeye başlamak için mükemmeldirler,  ilerlemek için yeni ve yaratıcı yollar ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayabilir geride bırakabilirsiniz. 13 Mart  2021 ‘de 13:21 de Balık burcundaki Yeni Ay, kendimiz için daha iyi bir gerçeklik hayal etmemize ve yaratmamıza  ilham veren yumuşak, ruhani bir enerji taşır ayrıca Venüs ve Neptün eşliğinde oluştuğu için de  ; bu enerji kombinasyonu kalp çakramızı harekete geçirebilir ve daha derin ve daha büyük bir sevgi  için bize ilham verebilir, Venüs ve Neptün, sevgiyi çekmek, kalbi iyileştirmek ve kalbi uyandırmak için harika bir reçete olabilir ve aynı zamanda Balık burcundaki gezegen birikimi  koşulsuz sevgi , merhamet, pozitif enerjiler, kendimizi adamak , ilişkilerde fedakarlık ilahi olana yakınlık, manevi açıdan yenilenme, spritüel konular, sanatsal yaratıcılık, arınma tüm bu temalarını 2 hafta boyunca çok hissedeceğimizi anlatıyor.
Yeniay an haritasında Yengeç burcu yükseliyor ve Yeniay Balık burcunda  su elementi çok yoğun ;aile yuva temaları, kendimizi güvende hissetme ,aidiyet ihtiyacı,  gıda sektörü, yeme içme konuları, restoranlar, otellerle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu süreçte bu kadar yoğun su elementi ile bol yağmurlu günler olabilir. Yeniay an haritasının 9. evinde olması  seyahatler, yabancılarla yapılan işler, sanatsal çalışmalar, yüksek eğitim, ilahi ve ruhani konular yabancı kültürlerle temasta olmak, felsefe, din gibi konuların da odak noktamızda olacağını ve bu konularla ilgili  hedeflerimize kendimizi adayarak  yeni başlangıçlar ve girişimlerde bulunmaya çalışacağımızı anlatıyor. Hayata bakış açımız, inançlar, ufkumuzu genişletecek  yüce ve ilahi bilgiler de önemli rol oynayacaktır bu arada rüyalarımıza dikkat edelim bize mesaj veren rüyalar görebiliriz, baş ucunuzda bir rüya defteri bulundurabilirsiniz.
Bu süreçte;
Başkalarına yardım etmek
Çok hassas, manevi  ve ruhsal konulara eğilimli olmak
İç sesimizi dinlemek
Hayal gücü, yaratıcılık,  sezgiler 
Dağınık bir zihin , sınırların olmaması.
Saf duygular ,ilahi aşk, evrene uyum sağlama söz konusu olabilir.
Empatimiz ve duygusal duyarlılığımız katlanarak artırabilir.
Tembellik yapma ve hayal kurma eğilimi olabilir ve  motive olmakta biraz zorluk çekebiliriz
Sanatsal yaratıcılığımızın , sezgilerimizin  arttığına tanık olabiliriz
Kalbimizin bilgeliğini dinlemeyi seçebiliriz.
Ceres, bu Yeni Ay zamanında Koç burcundaki Kiron ile kavuşuyor ve zayıf noktalarımıza karşı duyarlılık yoluyla büyüyeceğimizi, birbirimize yardım ederek birbirimizi cesaretlendirerek besleyeceğimizi haber veriyor . Yeniay , Balık burcunun 23 derece ve 4 dakikasında gerçekleştiği için  kişisel gezegenleri bu derecede veya bu dereceye yakın  (19 ila 27 derecelerinde)  olan  kişiler özellikle de değişken burçlarda  (İkizler, Başak, Yay ve Balık)  ta ise daha çok etkilenebilirler özellikle Balık burcunun olduğu alanda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.Sevgiler.