• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

14 MART 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, 02.43’de Ay Koç burcu yolculuğu başlıyor , Ay Koç burcunda rahat etmez o yüzden 2,5 gün boyunca ilgimiz kendimize yönelecek ve başkalarının duygularını anlamakta zorlanacağız. Patavatsızca bir açık sözlülük söz konusu olabilir, etrafımızdakiler bu konuşmalardan rahatsız olabilir, canlar dikkatli olalım. Diğer yandan girişimci bir ruh ve cesaretli tavırlar sergileyeceğiz, zorluklara karşı mücadeleci olacağımız , fiziksel olarak  da enerjik olacağımız zamanlar. Sağlık açısından migren ve baş ağrıları görülebilir, gözler çabuk yorulabilir , gözlerimizi dinlendirmeyi ihmal etmeyelim.
07: 07 Venüs ve Neptün Balık burcunda  kavuşuyorlar; aşk, ilişkiler konusunda gökyüzü bize destek veriyor olacak. Aşk ve romantik ilişkilerde şanslı olacağımız birkaç gün var önümüzde hala sevdiğinize aşkınızı açıklamadıysanız işte size güzel bir fırsat!  Sosyalleşmek, yaratıcılığınızı ortaya koymak için de harika birkaç gününüz var arkadaşlar, şiir , şarkı sözü , roman vb. yazanlarınız varsa değerlendirin. Venüs, Neptün kavuşumunun etkisi ile  mevcut bir ilişkide yeni bir romantizm veya daha fazla şefkat ve ruhsal bağ potansiyeli söz konusu olabilir. Bununla birlikte, olumsuz bir ilişkinin sert gerçeklerini kabul etmiyor , görmemezlikten geliyorsanız , bu süreçte hayal kırıklığı riski olabilir. Bu kavuşumun olumsuz yönü iş veya diğer rutin görevlerde tembellik yapma ve hayal kurma eğilimi olduğu için motive olmakta biraz zorluk çekebilirsiniz.
14:28 Ay  Mars uyumlu etkisi ile dinamik ve enerjik olacağımız zamanlar, spor ve egzersiz yapmak için değerlendirebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir proje varsa harekete geçirici ve çalışkan bir enerji söz konusu olacağı için iyi sonuçlar alabilirsiniz. Eğitim ve iletişim konularında inisiyatif almak, bu konularla ilgili girişimde bulunmak için değerlendirilebilir.
18:18 Ay Kiron kavuşumu cesaret ve girişim ile ilgili yaralarımızı sarma zamanı etrafımızdakileri harekete geçmeleri konusunda cesaretlendirebiliriz.
21:58 Ay  Satürn  uyumlu enerjisi ile bizden yaşça büyük ve deneyimli kişilerden destek göreceğimiz , ne istediğimizi bilen ve ailevi sorumluluklarımızın farkında olacağımız bir süreçte olacağız. Sevgiler.