• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

16 MART 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç burcu  seyahatine devam ediyor  saat 01:43’te Merkür Balık burcuna girdi bununla ilgili postumuzu yayınladık, okuyabilirsiniz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:40 Ay ve Plüton arasındaki gergin enerji  özellikle sağlıkla ilgili yıpranma, alışık olduğumuz davranış kalıplarını değişmek zorunluluğu söz konusu olabilir. Zayıf yönlerimizi ortaya çıkaran ve zorlayan şartlar oluşabilir. Kendimizi  duygusal ve fiziksel olarak güvende hissetmek kolay olmaz, canlar. Ay bu gergin enerjiden sonra boşluğa giriyor.
06:40-13:56 arası yani sabahtan öğleye kadar Ay boşlukta olacak canlar, yapmayı ertelediğiniz, bir türlü fırsat bulup tamamlayamadığınız işlerinizi bu saat aralığında kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Yeni bir şeyler alıp satmak, yeni girişimlerde bulunmak için hiç tavsiye edilmez, arkadaşlar aklınızda olsun.
13:56 Ay Boğa burcu seyahatine başlıyor, biraz istikrar, maddi güvenlik arıyor ve etrafımızda güzellikler görmek istiyoruz. 2,5 gün boyunca lezzetli yemekler pişirmek isteyebilirsiniz, iştahımız bir hayli açık olacak ama kilo almamaya dikkat edelim.
15:30 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerji ile  dedikodu türü lafazanlıklar yapmak söz konusu olabilir.  Ayrıca, telefon, mektup, e-mail yollu iletişim çok olabilir ama Merkür Balık burcunda olduğu için zihinler karışık iletişime dikkat! Ayrıca sezgilerde artış olacağından çevrenizdekileri  sezgisel anlayışınız ve gerçek ilginizle rahat ettirebilirsiniz. Arkadaşlar ve komşularla daha fazla etkileşim ve genel olarak daha fazla iletişim bekleyin.
21:25 Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu enerji birkaç gün devam edecek ve bizi yenileyici bir ruha sokuyor. Faaliyetlerimizde ve bağlantılarımızda biraz daha fazla derinlik isteyeceğimiz zamanlar. Bu etki, hırsımızı, kararlılığımızı ve bağlılığımızı artırır. İyileştirmeler yapmak veya kişisel bir hedefe doğru çalışmakla başarı elde edebiliriz. Enerjimizi yapıcı bir şekilde yönlendirme ve yaşamlarımıza yeni bir bakış açısı getirme eğiliminde olacağız . Hepimiz için güzel bir gün olması dileği ile sevgiler.