• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

16 MART- 4 NİSAN 2021 MERKÜR BALIK SEYAHATİNDE

 Merkür  Balık burcuna girerken iç sesinizi biraz daha yakından dinlemeye başlamanın zamanı gelmiş demektir çünkü sezgilerimiz ve psişik yeteneklerimiz daha fazla gelişme gösterebilir. Merkür Balık burcuna geçince  Güneş, Venüs, Neptün  ile birlikte stelyumun içinde olacak.  Bu gezegenlerin bir araya gelmesi  bizi iyimser bir aya hazırlıyor . Tanrıların habercisi  Balık burcundayken, düşünce sürecimiz duygulardan ve hassasiyetten daha fazla etkilenir. Rüyalarımız daha canlı ve mesaj verici olur bu yüzden bilinçaltımızın bize ne anlatmaya çalıştığını görmek için  bir rüya günlüğü tutmaya çalışırsak süper olur canlar.
Merkür Balık burcunda hem zarar görür hem düşüştedir çünkü  Merkür en hızlı hareket eden bir gezegen olarak  görevlerini de hızlı bir şekilde yapmayı çok sever fakat bu süreçte Balık burcunun duygu okyanusunda yüzecek , bu durum da zihin için dağınık bir etki verir.  Balık yaratıcıdır, saftır, ciddidir, koruyucudur, hayalperesttir. Merkür zihinsel işlemeyi yönetir. Hayat gizemli ruhsal yönlerde akmaya devam edecek.
*Zihin bir konuya odaklanmakta, detaylara hakim olmakta zorluk
 *Kendimizi  anlatmakta, ifade etmekte zorluk
* Mantık out  sezgisel algılama, canlı  hayal gücü in
*Etki altında kalma, kolay dağılma,
* Telepati ve empati gücünde artış
* Gerçekleri net bir şekilde görmekte  zorlanma
* Zihinsel dağınıklık , unutkanlık hatalar yapmaya sebep olabilir
*Sinir ve lenf sistemi bozuklukları olabilir.
*Kamera yönetmenliğine, fotoğraf çekmeye  merak salabilirsiniz,
*Şiir veya öykü yazma konusunda başarılı olunabilir
Merkür , 23 Mart'ta İkizler'de Mars'a kare açı yapıyor. İletişimde harekete geçmekte sıkıntılar, eleştirel , kırıcı konuşmalar, iletişimdeki gerginliğin duygusal anlamda bizi zora sokması , duygularımızın yıpranması söz konusu olabilir.
Merkür Kadersel Ay  Düğümlerine  25 Mart'a  gergin bir enerji veriyor olacak bu süreçte  endişeli düşünmeye eğilimli olacağız, düşüncelerimizi ve duygularımızı bu zaman aralığında dinlendirmek en iyi anahtardır zihninizi dinlendirmek için meditatif çalışmalar yapmak iyi gelebilir.
Merkür, 30  Mart'ta Balık burcundaki Neptün  ile kavuşacak ve bu etki birkaç gün devam edecek yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü ve duygularınızı çılgına çevirecek. Sezgilerinizi, imgeleme gücünüzü kullanarak çeşitli sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Metafizik ve ruhsal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.
Sonuç olarak; Merkür Balık burcundayken biraz gerginlik olmasına  rağmen, bu geçiş  yaratıcı yönümüzü kucaklamamıza ve gelecek rüya gibi günlere hazırlanmamıza izin verecektir. Öz bakıma öncelik verin, gelecek hakkında hayal kurmanıza izin verin ve yeni olasılıklara açık olun ki sizin de hayalleriniz gerçekleşsin!! 

MERKÜR YÜKSELEN BURÇLARA NELER GETİRİYOR?
 
YÜKSELEN KOÇ 
Kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilir, zihinsel yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi dilediğimiz  kadar rahat ifade edemeyebilir , gizli düşmanlar tarafından kulaklarınız  çınlatılabilir. Hayaller gerçeğe dönüşme gücüne sahiptir. Gerçekten arzuladığınız şeyi tezahür ettirmeye odaklanın . bunu yapmak, kendi içinizde büyüme  ve güç kazanmanıza izin verecektir.
YÜKSELEN BOĞA
Her türlü aktivitelere katılmak için uygun olan bu süreçte, pandemi ile mücadelemizi de dikkate alarak sosyalleşmeniz gerekecektir. Bu dönemde arkadaşlarınız arasındaki iletişimi sağlamak size düşebilir. Mesleki hedefleriniz değişiyor ve derinleşiyor. İşinizi bir sonraki seviyeye taşımak için dönüştürücü çabalar göstermeniz için daha fazla nedeniniz var. Şimdi geri çekilme zamanı değil, umutlarınızı, isteklerinizi ve dileklerinizi hayata, değiştirebilecek bir şeye dahil etme zamanı.
YÜKSELEN İKİZLER
İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler alabilirsiniz.  Merkür’ün kariyer alanınızda olması ile kısa seyahatler, özellikle  işle ilgili seyahatler yapılabilir. Açılma ve fikrinizi konuşma zamanı. Önümüzdeki birkaç hafta, hayatınızı uzun vadede analiz etmek , başarıya giden yolculuğunuzda nerede olduğunuzu anlamak ve devam etmek veya yeni bir yol bulmak konusunda karar vermekle ilgilidir.
YÜKSELEN YENGEÇ
Balık’taki Merkür  enerjisi ile kabuğunuzu terk etmek ve etrafınızdaki dünyayı  deneyimleme zamanı. Bu, yeni şeyler öğrenmek veya seyahat etmek için muhteşem bir geçiş ancak  maske ve mesafe kuralını unutmadan. . Evde sıkışıp kalıyorsanız, bol yürüyüşler yapın, yeni bir hobi edinin .Yurtdışı bağlantılı işler gündeminize gelebilir ve yurtdışında işleriniz tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. İşinizle ilgili konuşmak, anlaşmalar yapabilirsiniz ama dikkatli olmakta fayda vardır  çünkü zihin her zamankinden dağınıktır.
YÜKSELEN ASLAN
Parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun zamanlar, başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir ama dikkatli olmak gerekebilir. Borç ve faturalara dikkat zamanında ödeme yapmayı unutmayın. Evrenin şimdi size getirdiği mesajlara dikkat edin. Hayattaki bir sonraki vizyonunuzun veya yönünüzün size geldiğini ve tutkularınıza doğru ilerlemek istemenize neden olduğunu fark edebilirsiniz. Hayallerinizi kucaklamaya hazırsanız, sezginiz size rehberlik edecektir.
YÜKSELEN BAŞAK
Duvarlarınızı yıkın Başak, çünkü bu geçiş, ilişkileriniz aracılığıyla hayatınızı iyileştirmekle ilgili, önümüzdeki birkaç hafta ilişki kurma fırsatı olabilir. İkili ilişkilerinizde önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak ve sorunları çözmek mümkün olacaktır ama dikkat etmek gerekir , zihin her zamankine göre daha dağınıktır.  Bu transit bazılarınız için evlilik getirebilir.  7. ev anlaşmalar ve sözleşmelerle de ilgilidir bu konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.
YÜKSELEN TERAZİ
Günlük hayatınız her zamankinden daha yoğun, ancak her zamankinden daha yorgunsunuz (bu da işlerinizi yapmanızı zorlaştırıyor). İyileşmek ve rahatlamak için kendinize zaman tanıyın. Şu anda kendi sınırlarınızı zorlamayın, strese sokmayın ve dinlenmezseniz hiçbir şey başarılamaz bunu unutmayın.
YÜKSELEN AKREP
Havada aşk kokusu var sevgili  Akrepler!  Balık burcundaki Venüs ,Güneş , Neptün ve Merkür, hayatınızın romantizm , aşk ,eğlence bölgesini harekete geçiriyor, bu nedenle  aşk hayatınıza bir sürü romantizm giriyor ve siz sadece hissediyorsunuz iyi ! Bu, aşk için yılın en şanslı zamanlarından biridir.
YÜKSELEN YAY
Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken günlerdir. Bu dönemde  özel hayatı yeniden organize etmeniz yerinde olacaktır. Yapabiliyorsanız evden çalışın, uyuyun, yalnız zaman geçirmekten korkmayın ve ailenizle yeniden bağlantı kurun. Önümüzdeki birkaç hafta, kendinizle tekrar temasa geçmeniz ve köklerinizle yeniden bağlantı kurmanız için Merkür Balık enerjisi sizi teşvik ediyor olacak.
YÜKSELEN OĞLAK
Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınız veya komşularınızla olan iletişiminiz artacaktır. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olmanız ve iyi bir iletişim içinde olmanız sayesinde çevrenizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Şimdi açılma, fikrinizi söyleme ve dinleme zamanı . Duvarlarınızı biraz aşağıya indirdiğinizde insanlarla bağlantı kurmanın ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız ve bu geçişin sonunda duygusal zekanızı artırmış olacaksınız!
YÜKSELEN KOVA
Parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak gerekir. Geçim kaynağınızın şu anki hayat tarzınızı karşılayıp karşılamadığını gerçekçi bir şekilde gözden geçirme zamanıdır . Kendinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmak zor ve kafa karıştırıcı olsa da, sonunda kendiniz için ayağa kalkıyor ve duygularınızı başkalarına açıklıyorsunuz.
YÜKSELEN BALIK
Zihniniz şu anda her zamankinden daha meraklı, bu da şu anda oldukça yaratıcı olduğunuz anlamına geliyor. Bu zamanı yaratıcı arzularınızdan sanat yapmak için kullanın. İnce ayarlanmış yaratıcı duyularınızdan sanat yaratmak için kalbinizin ve zihninizin bir araya gelmesine izin verin. iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için yılın en iyi zamanıdır. Duygularınızı açın! Başkalarının duygularını kabul edin!