• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

18 03 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106.yılı kutlu olsun dünyanın en güçlü donanmalarına geçit vermeyerek yazan “Çanakkale Geçilmez” Destanı’nı  başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere  aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz, mekanları cennet olsun. Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün gökyüzü bir hayli hareketli ve bize verdiği mesajları da;
06:35 Mars ve Kiron arasındaki uyumlu enerjiler ile etrafımızdaki kişilere sözlerimizle şifa olacağımızı onlarla olan iletişimimizin cesaret verici ve harekete geçirici olacağını anlatıyor.
07:13 Ay ve Jüpiter arasındaki gergin enerjiler yeme içme konusunda  ve duygusal anlamda aşırılıklara kaçabileceğimizin habercisi.
08:15 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ile sabah saatlerinde dua etmek, meditatif çalışmalarda bulunmak için güzel saatlerdir. Sanatsal çalışmalar yapanlar için yaratıcılıklarının artacağı zamanlar iyi değerlendirin, canlar.
19:23 Ay ve Venüs de bize uyumlu enerjiler veriyor olacaklar ilişkilerde birbirimizi destekleyici unsurlar söz konusu olabilir. Eşinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zaman kılan sevgi dolu bir etki olabilir.
19:29 Ay ve Plüton üçgeni duygusal duyarlılığınızı ve psişik algınızı artırır. Olayları daha güçlü hisseder ve yoğun duygusal tepkileriniz tarafından dönüştürülme ihtimaliniz yüksek, özellikle aile üyeleriyle ve kadınlarla olan etkileşimleriniz, normalden daha derin olacaktır.
20:19  Venüs-Plüton  destek verici enerjisi birkaç gün devam edecek  ilişkilerimiz, paramızın önemi ve rahatlık veya zevk ihtiyaçlarımız hakkında yeni bilgiler edinmemize yardımcı olabilir. Duygularımız genel olarak hoş ve olumlu bir şekilde daha odaklanır ve yoğunlaşır. Aslında bu birkaç gün  ilişkilerimizde derin bir duygu ve özgünlük ararız. İyi bir gün olması dileği ile sevgiler.