• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

20 MART 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
“ASTROLOJİK YENİ YIL”
Günaydınlar, Ay İkizler burcu seyahati devam ediyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Bugün  Ay ve Jüpiter arasında uyumlu bir ilişki söz konusu canlar, Jüpiter ve Ay  kollayıcı ve büyütücüdür,  duygularımızı  ifade edebilme becerimiz  artar. Ailevi ve duygusal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Anne ve hayatımızdaki  kadın figürleriyle ilişkilerimizde de  olumlu gelişmeler olabilir.   Sağlık ve kişisel gelişimle ilgili konular rahat ilerler. Evlilik ve ev değiştirme, gayrimenkul alım satımı ya da taşınma gibi temalar açısından da güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bu süreçte yabancı kültürden kişilerle , yabancı yerlere  seyahat , eğitim , sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek gibi  fırsat ve şanslar ortaya çıkabilir tabiki sosyal mesafe ve maske takma kurallarını unutmayalım, fazla kalabalık ortamlarda bulunmayalım, arkadaşlar dikkatli olalım.
Günün diğer önemli mesajı 12:37’de  Güneş’in  Koç burcuna geçiyor olması.  Astrolojik  yeni yıl 20 Mart 2021'de bugün başlıyor ,her yıl 20 Mart civarında,  İlkbahar ekinoksu Kuzey yarımküreye ulaştığında Güneş Koç burcuna girer ve Zodyak döngüsünün başlangıç noktası başlar. Güneş  Koç burcundayken; fethetme arzusu bizi  motive eder. Ateşli Koç enerjisi  iyimserlik ruhuyla tüm gelişme dürtülerimizi artırır. Güneş Koç’ta  bol miktarda yaratıcı enerjiye ve yaşam coşkusuna sahiptir, çok cesur, olumlu ve rekabetçidir. Engeller, katıksız fiziksel cesaretle aşılır, fırsatları yakalama kabiliyetine sahip girişimci ruhumuz ortaya çıkabilir bu da başarı için bir faktördür. Fakat dikkatsizlik ve kibir bu dönemde sorun olabilir, ayrıca düşüncesizlik ve planlama eksikliği de olabilir. Başkaları tarafından bencillik olarak yorumlansa da, özgürlüğümüze ve bağımsızlığımıza değer vereceğimiz bir aylık bir süreç bizi bekliyor. Hepimiz için iyi bir hafta sonu olsun, sevgiler.
Güneş’in Koç burcuna girişinin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com sitemizden Mart Ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.