• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

21 MART 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor ,günün diğer mesajları ise;
07:26 Mars ve Satürn arasındaki üçgen açı kesinleşiyor ve etkisi birkaç gün boyunca sürecek. Satürn’ün olumlu açılarında iş üretme ve somut şeyler ortaya koyma şansı vardır fakat söz konusu Satürn olunca  ilerlemek ve başarıya ulaşmak için çok çalışmak  gerekir çünkü Satürn’ün açıları kolay başarı getirmez ama  kalıcı ve sağlam sonuçlar elde edilir. Bu ikilinin olumlu enerjisi eğitim, iletişim, pazarlama, sosyalleşme, bilimsel konular, sosyal konularla ilgili harekete geçme konusunda ( İstanbul sözleşmesi için kadınların toplu olarak harekete geçmesi gibi)  zamanlamayı daha doğru yapabilme şansı verir. Sabırla ilerleme, doğru  mücadele , dozunda risk alma söz konusudur. Eğer çalıştığımız veya uğraştığımız bir konu varsa  gayret göstermek ve organize olmak şartıyla başarıyı yakalayabiliriz.
15:04 Ay ve Venüs arasındaki gergin enerjiler duygusal anlamda zorlayıcı olabilir ve aynı zamanda bize ilişkiler açısından zorlayıcı etkiler veriyor özellikle bugün sokağa çıkma yasağını da göz önünde bulundurursak, ailevi ilişkilerde ve her türlü ikili ilişkilerde tatsızlıklar, çatışmalar söz konusu olabilir, dikkatli olalım canlar.
Ay Venüs ile olan kontağından sonra kısa bir süreliğine boşluğa giriyor ardından Yengeç burcuna geçiyor. Ay Yengeç burcunda iken aile olmak, yuva konuları, kadınları ilgilendiren durumlar gündemimizde olabilir. Hassas ve alıngan olduğumuz bir süreç bizi bekliyor.
17:27 Venüs Koç burcuna geçiyor  ve Venüs Koç burcuna girmeden enerjisini sokaklarda yaşadık kadınlarımız eşitlik ve adalet  için , haklarını savunmak için Koç burcunun özelliklerini alanlarda gösterdiler . Bu gezegen geçişi için ayrıca bir post hazırladık oradan okuyabilirsiniz.
17:40 Ay ve Güneş arasındaki gergin enerji ile eril ve dişil arasında da gerginlikler söz konusu, duygu ve düşünceler arasında bir uyum söz konusu olmadığı için karşı cinsle olan ilişkilerde sıkıntılar, anlaşılamama , çatışma söz konusudur.
 Eşitlik ve adaletin kadınlara geri geleceği , toplumsal cinsiyet eşitliğinin kabul edileceği günlerin en kısa zamanda gelmesi dileği ile herkese iyi pazarlar.