• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

21 MART/ 14 NİSAN VENÜS KOÇ BURCUNDA “SADECE BENİ SEV”
Venüs, 20 Mart'ta Bahar Ekinoksundan bir gün sonra 21 Mart’ta Koç burcuna giriyor. Venüs kozmik dünyada  barış bekçisi ve diplomat görevindedir fakat  Venüs’ün Koç burcunda bu rolü sürdürmesi  zordur çünkü Koç, burcu astrolojide  1 numara ve kendi zihninde de 1 numaradır  bu da başkalarına karşı düşüncesiz olabileceği anlamına gelir. Venüs Koç burcunda rahat etmez , bu burçta aradığı rahatı bulamaz. Koç burcundaki Venüs geçişinin etkisi sadece aşk hayatınızı değil, aynı zamanda genel olarak ilişkinizi, mali durumunuzu ve paranızı da etkileyecektir. Venüs Koç burcundayken;
*İkili ilişkilerde bağlanmakta zorluk çeker, çünkü çabuk aşık olup çabuk bırakabilir,
* İstekleri ön planda tutmak isteyip  bencil davranışlar sergileyebilir
*Maddi konularda çok kolay  risk alabilir,
*Özgürlük önem kazanır
* Tüm zamanların en yüksek seviyesindeki güven ve mali meseleleri sabitlemek için kozmik olarak çok çalışabilir,
*Sevgiyi ifade etme tarzı çıldırtıcı bir şekilde “ben” merkezli olabilir,
* Aşkta liderlik etme isteği
*Eşitlik ve adalet için savaşma yeteneği
*Bir an önce  harekete geçme eğiliminde olabiliriz.
Venüs, 25 Mart'ta Koç burcundaki Güneş ile  kavuşacak. Bu kutsal birlik, güzel ve üretken bir etki yaratır , planlar kolayca yapılır ve uygulanır.
Son olarak, Venüs ve  Plüton 11 Nisan’da gergin bir enerji içinde olacaklar, tutkulu duygusal tepkilerin girdabına sürükleniyor olacağız. Bu, kendimizi ekstra hassas ve bunalmış hissetmemize neden olan stresli bir etkidir. Plüton'un etkisi her zaman çok yoğundur zaten bir de  Venüs dahil olduğunda, yakın ilişkiler test edilecektir. Hiç şüphe yok ki harika bir öğrenme günü, ancak ortaya çıkardıklarımızdan mutlaka hoşlanmayacağız. Plüton kontrol ve manipülasyon dinamiklerini inceler; burada gölgemizle diğer insanlarla tanışırız. Bu yansımayı kendimizinmiş gibi kabul edip etmememiz durumun sonucunu belirleyecektir. Her durumda, mesaj açıktır: bırakma ve (acı veren) kalıpları devam etmeye zorlamayı bırakma zamanıdır.  Aşırı ruh hali değişikliklerine dikkat edin. Bununla ilgili her şey yorucu olabilir kendinizi rahatlatmak için  meditatif çalışmalar yapabilirsiniz.

yÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİNİ SİTEMİZİN AYLIK BURÇ YORUMLARI BÖLÜMÜNDE "MART AYI BURÇ YORUMLARI"NDAN OKUYABİLİRSİNİZ.