• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

22 MART 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Yengeç gününden hepinize iyi haftalar, günün mesajlarına bakacak olursak;
02:32 Merkür Uranüs uyumlu enerjisi 3 gün sürecek, Uranüs’ün, kendisinin alt oktavı olan Merkür’e yaptığı açıları, zihinsel değişim ve aydınlanmayı tetikler, vizyon ve ileri görüşlülük kazandırır. Zihinsel uyaranlar, yeni düşüncelere açık olmak, farklı alanlarda bilgi edinmek, eğitim almak için ideal günlerdir ve  herkesten farklı fikirler ortaya koymak daha kolaydır.  Sorunlara daha kolay çözüm bulup  uygulayacağımız zamanlardır.
05:34 Mars Satürn uyumlu enerjisi kesinleşiyor ve etkisi 10 kadar sürecek . Bu ikilinin olumlu enerjisi eğitim, iletişim, pazarlama, sosyalleşme, bilimsel konular, sosyal konularla ilgili harekete geçme konusunda  zamanlamayı daha doğru yapabilme şansı verir. Sabırla ilerleme, doğru  mücadele , dozunda risk alma söz konusudur. Eğer çalıştığımız veya uğraştığımız bir konu varsa  gayret göstermek ve organize olmak şartıyla başarıyı yakalayabiliriz.
07: 53 Ay Kiron gergin enerjisi duygusal ve ailevi konularda yaralanmalara , hassasiyete açık olacağımız süreci anlatıyor.
08 : 02 Ay Uranüs uyumlu enerjisi sürpriz gelişmelere açık bir zamanda olacağımızı beklenmeyeni bekleyin, güzel gelişmelerin aniden karşımıza çıkabileceğini  anlatıyor.
08:45 Ay Merkür üçgeni aile arası anlaşmazlıkların çözüme ulaşması için uygun zamanlardır. Bu süreyi aile konuları veya aile bireyleri arasındaki sorunları konuşmak ve uzlaşmak için kullanabilirsiniz.