• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

24 MART 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar Ay Aslan burcunda güne başlıyoruz. Yaratıcılığımızın aktive olduğu, pohpohlanmaktan hoşlanacağımız, kendimizi gösterme arzusunda olacağımız bir gün. Aile ilişkilerimizde sımsıcak bir atmosfer olabilir. Aşk ilişkileri için uygun günlerdir ama Aslan sahiplenmeyi sevdiği için kıskançlık da olabilir, dikkat edin canlar. Hobilerimizle ilgilenmek, konser dinlemek ve sinema izlemek için güzel günlerdir. Dolaşım sistemi ve tansiyon problemleri olabilir ayrıca kalbimizi fazla yormamaya özen gösterelim.
06:26 Merkür ve Mars arsındaki gergin enerji ile iletişimde kullandığımız kelimelere, kurduğumuz cümlelere dikkat etmekte fayda vardır. Karar verme sürecinizi aceleye getirebilir, sonuçlara varabilir ve yanlış bir şey söyleyebilirsiniz. Tüm bunlar anlaşmazlıklara, tartışmalara yol açabilir. Başkalarıyla  iletişim kurarken , dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kez düşünmek faydalı olabilir. Bu etki birkaç gün süreceği için  önemli kararlar almak için uygun bir zaman değil. Önemli iş veya yasal konulara katılmanız gerekiyorsa çok dikkatli olmanız gerekir. Bu enerjiyi  el becerisi gerektiren hobiler ve fiziksel egzersiz, spor aktiviteleri için kullanabilirsiniz.
06:49 Ay ve Venüs ile uyumlu enerjide sabah saatlerini kişisel öz bakım, güzellik ve estetik için kullanabilirsiniz . Her türlü ilişkiler için uyumlu ve dengeli bir atmosferde olacağız.
07:53 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerji  ise karşı cinsle dengeli ve ahenkli bir birlikteliği anlatıyor, duygu ve mantık beraberliği de dengede olacağından işlerimizi halletmek adına güzel bir süreçte olacağız.
16:45 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerji ise bizi karşımıza çıkabilecek olumsuz sürprizlerden dolayı huzursuz ve gergin hissetmemize neden olabilir.
20:38 Ay ve Satürn karşıtlığı aşırı yüklendiğimiz sorumluluklardan dolayı duygusal anlamda kendimizi kötü hissedebilir, depresif bir ruh hali, gelecek endişesi , aile büyükleri ile anlaşmazlıklar yaşamamıza sebep olabilir. Gökyüzü bize sabah saatlerinde cömert davranırken akşam saatlerinde sıkıntılar yaşayacağımızı gösteriyor canlar, bugün akşama programınızı ona göre yapın, kendinizi oyalayacak güzel şeyler bulmaya çalışın, sevgiler.