• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

28 MART 2021 TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY “KIRIK KALPLER DURAĞI”
Terazi  Dolunay’ı  her türlü ilişkilerimiz ve maddi konular üzerinde aydınlatıcı bir etki taşıyor, herhangi bir ilişki dinamiği veya uyumsuzluğa neden olan olumsuz duyguları açıkça görebileceğimiz, farkındalıklar yaşayacağımız ve buna göre de her türlü ilişkilerimiz ve maddi konularla ilgili tamamlanmalar yaşayacağımız net kararlar alacağımız zamanlar.
Dolunay an haritasında Akrep burcu yükseliyor ve yöneticisi Mars KAD ile kavuşumda an haritasının 8.evinde bu da bize ilişkilerimiz ve maddi konularla ilgili kadersel değişim ve dönüşüm yaşayacağımızı geçmiş ile yüzleşip şifa bulmaya çalışacağımızı anlatıyor.  
Bu süreçte hem kişisel bazda hem de toplumsal bazda adalet arayışı , denge ve uyum arayışı söz konusu olacak. Ay Terazi burcunda olduğu için ise bu hak adalet arayışı kadın figürlerinde , kadınlarla ilgili konularda  Güneş ile Ay’ın karşıtlığı  ise kadınların otorite figürleri ile karşı karşıya kalışı, huzuru ve dengeyi bulmakta dualite yaşanacağını  ve yüzleşmeleri anlatıyor. Ayrıca Ay Diadem sabit yıldızı ile kavuşumda kadınların fedakarlığını ve kurban durumuna düşüşünü anlatır zaten İstanbul sözleşmesinin onaylanmaması bu kombinasyonu da anlatıyor.
Güneş aynı zamanda Dolunay’ın yöneticisi Venüs ile kavuşumda Venüs ise Kiron ile kavuşumda Koç burcundaki bu üçlü Ay’a karşıt bu yüzden Dolunay yakın ilişkilerle ilgili acı verici karmik  bir yaranın bilinçli olarak farkına varmamızı sağlayacak. Bu durum kişisel bazda aşk ilişkilerinde veya hayatınızdaki kadın figürleri ile olan ilişkilerinizde yaralanmayı ve aşırı hassas olmayı, sevilmediğinizi düşünmenize sebep olabilir.  Toplumsal bazda ise kadınların haksız yere muamele gördüğünü  haklarının elinden alındığını  ve kendilerini mağdur, zarar görmüş hissetmesine neden olabilir. Ancak bu üçlü kombinasyon  Satürn ile uyumlu bir enerjide bu da acı veren dersleri anlamanıza ve onlardan ders almanıza  yardımcı olur. İlişki dinamikleri hakkında iç görü ve bilgelik edinmenize  ve hem kendi kırık kalbinizi hem de  başkalarının yaralarını iyileştirmenize yardımcı olabilir. Candan Erçetin şarkısındaki gibi “Kırık Kalpler Durağında inecek Var” Gönül kırgınlıkları hayat haksızlıkları, kader yalnızlıkları çeken bütün kalpler ! Güneş, Venüs ,Kiron üçlüsünün Satürn arasındaki uyumlu enerji aynı zamanda  bu 15 günlük süreçte arkadaşlık ihtiyacınızı, birisi tarafından sevildiğinizi ve değer verildiğinizi hissetmek isteyeceğinizi ve bunun  ciddi ve gerçek bir aşk , sevgi ve saygı üzerine kurulu olmasını arzu edeceğinizi , mevcut bir ortakla, eşle , sevgili ile ve yakın arkadaşlıklarınızda güvence ve taahhüt arayacağınızı da anlatıyor. 
Ay ve Venüs karşıtlığı sonuçları ne olursa olsun sevgi ve şefkat ihtiyacınızı artırır. Bu, karşılıksız aşka, yanlış aşka veya tatmin edici olmayan bir ilişkiye yol açabilir. Sahiplik, kıskançlık, güvensizlik ve can sıkıntısı da söz konusu olabilir. Bir sevgiliniz veya hayat arkadaşınız varsa, farklı ruh halleri veya ihtiyaçlar nedeniyle sürtüşme ortaya çıkabilir ve kaynayan herhangi bir ilişki gerilimi açığa çıkabilir. Duygusal ihtiyaçlarınız sevgi yoluyla karşılanmazsa, yiyecekler yoluyla rahatlamaya çalışabilirsiniz ya da  Venüs'ün karşısındaki Ay'ın neden olduğu herhangi bir ilişkinin  gerilimini; sağduyu, Satürn Ay arasındaki olumlu enerji ile  karşılıklı saygı ve anlayışla çözebilirsiniz çünkü bu enerji  iç güdüleri, sabrı, sağduyu ve duygusal gücü verir ve eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar alabilirsiniz. Hepimiz için doğru kararlar alacağımız bir Dolunay olsun ,sevgiler.
www.astrodanismanlik.com sitemizden Terazi Dolunay’ının yükselen burçlara etkisini Mart ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.