• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

30 MART 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Günümüzün nasıl ve hangi enerjilerle geçeceğini anlatan Kraliçe Ay saat 03:07 de Terazi burcunda  boşluğa giriyor.
 
 08:33 ‘de ise  Akrep burcu seyahati başlıyor.
Ay Akrep burcunda iken pek rahat etmez burası malefik gezegen Mars’ın alanıdır . Bugünlerde hisler çok kuvvetlenir, sezgileriniz artar. Kıskançlık ve sahiplenme , kontrol etme duygusu fazla olabilir. Derin araştırmalar yapmanız gereken konular varsa bu günler çok uygundur. Meditatif çalışmalar yapmak ruhunuzu besleyebilir. Aynı zamanda genital bölgede rahatsızlıklar söz konusu olabilir.
 
18:46 Venüs ve Satürn arasında uyumlu bir enerji birkaç gün boyunca etkili olacak, ilişkilerde devamlılığı ve güveni sağlamak, ilişkiye gerçekçi yönünden bakabilmek, gerekli sorumluluğu almak, ilişkiden ne beklediğini bilmek ve almak daha kolaydır. Maddi konularla ilgili konularda bir düzenleme de söz konusu olabilir. Aynı zamanda ilişkiler sayesinde olgunlaşılan bu dönemde olgun kişilerle ilişkiler de yaşanabilir. Ortaklaşa projelerden olumlu sonuçlar almak daha mümkündür.
 
22:53 Ay ve Satürn karşıtlığı sağlık sorunları, yeme içme sorunları  söz konusu olabilir. Mide, ciğerler, göğüsler, hormonlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Gerçeklerle yüzleşmek, mesuliyetler, ayağı yere basma gerekliliği duygusal anlamda zorlanmanıza, anne veya genel olarak kadın figürleriyle problemler yaşamanıza sebep olabilir. Ev ve aile hayatıyla ilgili sorumluluklar alınabilir veya önemli zorlanmalar yaşanabilir. Örneğin zorunlu yer değiştirmek ya da evde bazı şeyleri değiştirmek gerekebilir, duygusal anlamda yalnızlık hissedebilir. Geçmişe ait sorunlu durumlar yeniden ortaya çıkıp can sıkabilir. Hepinize güzel bir gün olsun, sevgiler.