• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MART 2021

MART 2021


MART 2021

31 MART 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Mart ayının son günündeyiz ve Ay Akrep burcunda seyahatine devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:39 Ay Satürn karesi bu saatlerde kendimizi sıkıntılı ve depresyondaymış gibi hissedebiliriz. Sağlık sorunları, yeme içme sorunları da söz konusu olabilir. Mide, ciğerler, göğüsler, hormonlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Gerçeklerle yüzleşmek, sorumluluklar duygusal anlamda zorlayabilir. Anne veya genel olarak kadın figürleriyle problemler olabilir. Onların sağlık sorunlarıyla ilgilenmek gerekebilir.
18:58 Ay Neptün uyumu başkalarının duygularını anlayabilme ve empati kurabilme yetisi,  sanatsal konularda yaratıcılık  , kadınlarla ilişkilerde karşılıklı olarak hassas ve fedakârca etkiler, idealleri gerçekleştirici, merhametli, başkalarına yardım isteği uyandıran etkiler ön planda olabilir. Dua etmek, meditasyon yapmak için de ideal zamanlardır.
20:00 Venüs Kuzey Ay düğümü uyumlu enerjisi ile ikili ilişkilerde kadersel gelişmeler olabilir. Bu süreçte ilişkilerinizden öğrenecekleriniz olabilir, gelecekte gelişmenize ve büyümenize yardımcı olacak bir  ilişki olabilir.
21:52 Ay Jüpiter karesi duygu zenginliği, bolluğu söz konusu olduğundan  yanlış duygusal çıkışlar , duygusal taşkınlık, aşırı heyecan söz konusu olabilir. Anne, eş veya kadın figürleriyle ilişkilerde bazen bu duygu abartısıyla dengesizlikler olabilir.
23:35 Ay Merkür uyumu duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eden bu etki, gerek kendinizin gerekse başkalarının duygularına karşı açıklık verir. Duygulardaki derinliği, zenginliği  sözlere taşıyabilmek de zevk verir, bu zenginlik ile, aklınıza harika fikirler gelebilir, yaratıcı yazılar yazabilirsiniz. Sevgiler.