• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

KOÇ  VE YÜKSELEN KOÇ MAYIS AYI YORUMLARI
Sevgili Yükselen Koçlar Mayıs ayının en bomba  gündemi kadersel temaları anlatan Ay düğümlerinin yer değiştiriyor olması evet 1,5 yıldır Yengeç ve Oğlak aksında olan  Güney ve Kuzey  Ay düğümü bu kez İkizler ve Yay aksında olacak,  5 Mayıs tarihinde  Kuzey Ay Düğümü İkizler ,Güney Ay düğümü ise Yay burcunda olacak   ve 1,5 yıl boyunca bütün tutulmalar bu aksta gerçekleşecek , Ocak 2022  sonuna kadar ay düğümleri bu burçlarda  hareketlerine devam edecekler.
Sizler bu kadersel etkiyi  3.ve 9.ev alanlarınızda alacaksınız yani bilgi ekseninde, 9.ev konuları felsefi derin düşünceler, uzmanlık alanları, yabancı diller, yurt dışı konuları, kültürel seyahatleri anlatır tüm bu konuları  yakın çevrenize  taşıma ,  yakın çevrenizle ilgili alanda da bunları yapabilme  yakın çevrenizle ilgili iletişim aksaklıklarını düzeltme konusunda kendinize ve başkalarına karşı sabırlı olmayı, objektif olmayı öğreniyor olacaksınız . Başlamayı düşündüğünüz projeler için  de tam zamanı, yazmak çizmek, medya konularıyla ilgili işler ,eğitim konularında deneyimler sizi bekliyor .
20 Mayıs’a kadar Güneş Boğa burcunda ve Merkür ‘de burada olacak  maddi, konularla ilgili çözüm bulabileceğiniz, aklınızın parasal kaynaklara yönleneceği zamanlar  kimileriniz için belki yeni bir iş girişimi olabilir ve Güneş Merkür kavuşumunun  gerçekleştiği süreçte  maddi konularla ilgili bir karar vermeniz söz konusu olabilir  bu kavuşum özellikle 5-6-7 Mayıs tarihleri arasında etkili olacak ve maddi konularda yeni kararlarınızı uygulamak için iyi zamanlardır .Belki beklediğiniz bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir ya da beklediğiniz bir para varsa onu alabilirsiniz. Bazılarınız işten gelen kazançları konusunda yeni kararlar alabilir belki işinizin içeriğini değiştirmek ve yeni yöntemler bulmak için planlar yapabilirsiniz.
7 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Dolunay yaşayacağız  8.evinizde ortak gelir-gider, kredi borç, nafaka, miras, eşten gelen kaynaklar konularında bazı net durumlar ortaya çıkabilir. Maddi konularda bazılarınız yeni yatırım yapabilir, bazılarınıza para gelebilir , alım-satım konuları olanlar varsa bu dönemde bu konularla ilgili somut durumlar oluşabilir, netlik kazanabilir.. Sağlığınıza da dikkat etmek gerekiyor.
11 Mayıs’ta Satürn geri gitmeye başlıyor sizlerin 11.evinizde arkadaşlar ve sosyal ortamlar, kariyerden elde edilen kazanımlarda  testten geçiyor olacaksınız ve Satürn burada geri giderken size harekete geç sorumluluklarını al yapılandırma içinde ol diyor. Eğer donanımlıysanız kariyerinizden elde edeceğiniz gelirlerde artış olabilir. Kimileriniz arkadaş ayıklaması yapabilirsiniz , bazı arkadaşlarınızla yolunuz ayrılabilir.  
12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcuna sizlerin 3. evinize giriyor Merkür kendi evinde olacak ve burada sevdiği bir alanda , yöneticisi olduğu bir alanda olduğu için olumlu özelliklerini daha fazla sergileyecek, yakın çevre, akrabalar ve komşularla olan iletişiminizde artış olabilir  bazılarınız online bir eğitime başlayabilir, bazılarınız aklındakileri yazıya dökmek isteyebilir belki bu dönemde  kimileriniz e-ticaret yapmaya karar verebilirsiniz.
13 Mayıs Mars Balık burcuna sizlerin 12.evinize giriyor    kendinize güven sorun yaşayabilirsiniz, enerjininiz azalabilir , yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir ve  mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmanız  gerekebilir. Zorlu zamanlar olabilir, kontrol dışı bir alanda olduğu için Mars sağlık sorunları yaratabilir, özellikle de ruhsal sorunlar olabilir, takıntılarınız olabilir, gizli düşmanlıklar olabilir .Bazılarınız gerginliklerini dışarı yansıtamamak ve içinde tutmaktan kaynaklanan rahatsızlıklar yaşayabilir. Kimileriniz bu süreçte   içine dönme, iç bilgeliğini ortaya çıkarma, geleceğe yönelik kararlarında sezgilerine kulak vermek isteyebilir. . Yoga, meditasyon gibi aktiviteler ile  kendi gücünüzü  kendi içinizde arayacağınız bir süreç olabilir..
14 Mayıs Venüs geri gitmeye başlıyor sizlerin haritanızda 3.ev konularında ve Venüs sizlerin 7.ev yöneticisi de olduğu için her türlü ilişkilerinizde  yanlış anlaşılabilirsiniz dikkatli olun. Bu dönemde aldığınız bir takım kararlar, planlar, iletişim, yakın çevre ilişkileri, kardeşler, ticari işler, eğitimler önemli olacak. Venüs bu alanda geri harekette iken tüm yakın çevreniz ve kardeşlerle olan ilişkilerinizde bir dengesizlik olabilir, eski iletişim sorunları gündeme gelebilir, anlaşmazlık, güvensizlik olabilir Venüs geri hareketinin en olumlu anlamı belki bu dönemde eski yakın tanıdıklarınız ile sanal ortamda görüşebilirsiniz çünkü görünen o ki Mayıs ayında da çok fazla sosyalleşemeyeceğiz ancak sanal ortamlarda görüntülü  olarak birbirimizle görüşebileceğiz. Bazılarınız belki yakın çevresinden birisine az miktarda borç vermişse onu alabilir çünkü Venüs küçük paraları da anlatır. Bu dönemde yeni kararlar almak sakıncalıdır Venüs geri hareketi bitene kadar söz, nişan , evlilik  ve yeni bir ticari ortaklık yapmamakta fayda vardır. Bu dönemde yeni bir eğitime başlamak da tavsiye edilmez, beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Fakat yaratıcı konularda kendinizi geliştirmek, yaratıcılığınızı ortaya çıkaran sanatsal çalışmalar yapmak çok  iyi sonuçlar verebilir.
20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor Merkür de burada ve Venüs te  Güneşten 1 hafta önce İkizler burcunda geri hareketine başlamıştı ve 3.ev konularında ilginç bir oluşum söz konusu. Bu dönemde yakın çevre kardeşler, akrabalar ve eğitimle ilgili konulara odaklanacaksınız merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için, fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek konusunda  kendinize güveniniz artabilir. Ayrıca Güneş 5.eviniz de yönettiği için çocuklarla ilgili konular da odak noktanız olabilir, onların eğitimleri ile ilgilenme söz konusu olabilir, yaratıcılığınız artabilir.
 22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda bir Yeniay yaşayacağız  3.ev konularında iletişim, yazmak ,çizmek, ticari işler, kısa seyahatler ,yakın çevreniz, kardeşlerinizle ile ilgili konularda yeni başlangıçlar ve girişimler olabilir.