• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

MAYIS 2020 BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

20 MAYISA KADAR GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA AYIN BAŞINDA MERKÜR DE BOĞA BURCUNDA  AYRICA MERKÜR GÜNEŞ KAVUŞUMU DA YAŞANACAK. SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE 1. EVİNİZDE

Güneş’in ve Merkür’ün yükseleninizde olması; ayın 20 sine kadar dikkatleri üzerinizde toplayacağınızı, gerek arkadaş ortamlarında gerekse kariyer alanınızda popüler olacağınızı, sözlerinize, fikirlerinize değer verileceğini, iletişiminizin çok güçlü ve etkili olacağını anlatıyor bize. İlişkiler anlamında da çok iyi bir süreç olacaktır. Bazılarınız için ise sağlığı ile ilgili konular gündemde olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim ama bu sağlık konuları daha çok kendinize ve dış görünüşünüze odaklanacağınızdan, fiziksel görüntünüzle ilgili olabilir. Yaptıracağınız küçük müdahalelerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
Ayın 5 inde gerçekleşecek Güneş Merkür kavuşumu ile alacağınız yeni kararlar, yapacağınız yeni başlangıçlar, atacağınız imzalar için çok doğru bir zaman dilimi olacaktır. Hem güneş hem Merkür sizi destekliyor olacaktır.
7 MAYISDA SAAT 13.45 DE  AKREP BURCUNUN 17 DERECESİNDE  TAM KARŞIT EVİNİZDE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
Dolunay ışığını 7.ev konularına yansıtacak ve sizlerin hayatınızda ilişkilerinizle ilgili netleşmesi gereken tüm konular; erteledikleriniz, yüzleşmek istemedikleriniz, kararsız olduklarınız, gün yüzüne çıkacaktır. Tüm bu konularla ilgili fikirleriniz, düşünceleriniz netleşiyor olacaktır ve sizler bu konular hakkındaki fikirlerinizi artık ortaya koymak isteyeceksiniz. Bazılarınız eşinizle bazılarınız iş ortağınızla bazılarınız yakı arkadaşlarınızla bazılarınız ticari müşterilerinizle ilgili konularda bu dolunayın etkilerini yaşıyor olacaksınız. Mesela eğer bir ortaklık söz konusu ise ortaklar arasındaki anlaşmanın ne şekilde olacağını düzenleme bu konuda uzlaşma sağlamak açısında son derece önemli zamandır. Ortaklığınız konusunda neler yapabileceğiniz hususunda kendinizi ve ortağınızı belirli testlere tabi tutabilirsiniz. Bazılarınız için ise söz, nişan, evlilik ya da boşanma gibi kararlar da söz konusu olabilir. Bazılarınız da ise bu dolunay herkes size karşıymış gibi hissedebilirsiniz.

20 MAYIS İTİBARİ İLE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNA GEÇECEK.12 MAYISDA MERKÜR DE İKİZLER BURCUNA GEÇECEK. DİĞER TARAFTAN YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ VENÜS DE İKİZLER BURCUNDA ÜSTELİK VENÜS 13 MAYISDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR. SİZLERİN 2. EVİNİZDE

Buradaki en önemli olay Yönetici gezegeniniz olan Venüs’ün geri hareketine başlıyor olması, çünkü sizi direk ve güçlü bir şekilde etkileyecektir. Aslında Güneş’in ve Merkür’ün para evinizde olması parasal konularda size şanslar ve çözümler getirecektir. Ancak finans gezegeni Venüs’ün finans evinde  geri harekette olması sizi hayli zorlayacaktır. Özellikle eskiden kalan maddi hesaplar, borçlar gün yüzüne çıkabilir. Unuttuğunuz bir borç, yanlış yaptığınız hesap önünüze gelebilir ve tüm maddi dengenizi bozabilir.
 Retro zamanları çözülmemiş eski hesapları çözülmek üzere tekrar gündeminize taşır, bu da demek oluyor ki maddi konularda çözmeniz gereken ama çözmediğiniz, görmezden geldiğiniz konular bir anda odağınız olacağından hazırlık olmak adına eski hesaplara bir göz atmakta fayda var.

AY DÜĞÜMLERİ 5 MAYISDA AKS DEĞİŞTİRİYOR VE 1.5 YIL KALACAĞI İKİZLER YAY AKSINA GEÇECEKLER. SİZLERİN 2-8 HATTINIZA GEÇECEKLER.
İkizler Yay hattına Ay düğümlerinin geçmesi ile birlikte artık ay ve güneş tutulmaları sizin 2 ve 8.evinizde yani para ve maddi konuları anlatan hattınızda gerçekleşecek. Maddi konularınızda değişimler söz konusu olacaktır. Geçmişe dönüp baktığımızda en son 2002 yılında ay düğümleri yine 2-8 hattında idi. O zamana dönüp maddi konularda neler yaşadığınız düşünebilirsiniz.

13 MAYISA KADAR MARS DA SATÜRN DE KOVA BURCUNDA HARİTANIZIN TEPE NOKTASINDA 10.EVİNİZDE OLACAK. ÜSTELİK SATÜRN 11 MAYISDAN SONRA GERİ HAREKETE GEÇECEK.

13 Mayıs’a kadar mücadeleniz eforunuz özellikle kariyer alanınızda, iş hayatınızda ve toplumsal statünüzle ilgili konularda olacaktır. Kariyerinizle ilgili konularda mücadele ederken bir yandan da gerginlikler, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız ise özellikle anneniz olmak üzere aile ferleri ile ilgili konularda efor gösterebilir ya da onlarla gerginlikler yaşayabilirsiniz.  Satürn ’nün geri hareketinde 10.evinizde kariyerinizle ilgili bazı sınavlarınız olacaktır. Kariyerinizle ilgili sorunlar, yapılandırılması gereken konular olacaktır. İş kayıpları, kariyerinizle ilgili imkan kayıpları olabileceği gibi natal haritanızda güçlü bir Satürn’ünüz varsa bazı sınavlardan geçerek kariyerinizle ilgili yapılandırma da söz konusu olabilir. Bazılarınız içinse ailenizle ya da toplumsal statünüzle ilgili konularda sorunlar, sınavlar söz konusu olacaktır.

MARS 13 MAYIS 2020 DE BALIK BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 11.EVİNİZE
11.ev sosyal getirilerinizi, hayat hedeflerinizi, arkadaş çevrenizi, sosyal çevrenizi, sosyal platformları anlatır. Demek ki 13 Mayıs’tan itibaren eforunuz, çabanız kariyer getirileriniz ve sosyal çevrenizi ilgilendiren konularda olacaktır. Belki de kariyer getirilerinizle ilgili savaşmak zorunda kalabilirsiniz.

14 MAYIS DA JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK SİZLERİN 9. EVİNİZDE
Bolluk, bereket şans gezegeni Jüpiter uzaktaki akrabalarınızı, yurtdışı bağlantılı işlerinizi, hukuki süreçlerinizi, akademik süreçlerinizi, uzun yolculuklarımızı anlatır. Jüpiter tüm bu konularda her zaman verdiği desteği size veremeyecektir. Burada olan konuları uzatıp büyütebilir. Mesela hukuksal bir süreciniz varsa dava süreciniz isteğiniz dışı uzayabilir.