• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER MAYIS AYI YORUMLARI

Sevgili Yükselen İkizler Mayıs ayında kadersel dediğimiz Ay düğümleri yer değiştiriyor olacak  1,5 yıldır Yengeç ve Oğlak aksında olan  Güney ve Kuzey  Ay düğümü bu kez İkizler ve Yay aksında olacak,  5 Mayıs tarihinde  Kuzey Ay Düğümü İkizler ,Güney Ay düğümü ise Yay burcuna geçecek  ve 1,5 yıl boyunca bütün tutulmalar bu aksta gerçekleşecek ve Ocak 2022  sonuna kadar bu etki devam edecek.

Bu aks sizlerin 1.ve 7.ev aksınızda olacak ilişkiler ve kendinizle ilgili 2002 de neler yaşamıştınız bu size bir feedback verebilir. Çünkü 18 yıl önce yine Düğümler aynı yerleşimdeydiler. 5 Mayıs’ta Güney Ay düğümü 7.evinizde Kuzey ay düğümü 1.evinizde olacak.. Evli olanlar belki bu dönemde boşanabilirler, ilişkisi olmayanlar belki evlenebilir, sosyal hayatta yeni ilişkiler, yeni ortaklıklar olabilir , bazılarınız stilini değiştirebilir, fiziksel görünümünde değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizden vazgeçmiş iseniz kendinize  dönme  ve  kendinizle ilgilenme ,kendinizi geliştirmek istediğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

20 Mayıs’a kadar Güneş Boğa burcunda ve Merkür ‘de burada ve 20 Mayıs’a  kadar 12.evinizde Güneş ile Merkür kavuşumda olacak özellikle 5-6-7 Mayıs tarihleri arasında etkili olan bu kavuşum ve bilinçaltı alanınızda kontrol edemediğiniz bir alanda olacak belki bazılarınız ruhsal çalışmalar konusunda başarılı başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte daha önce fark edemediğiniz  konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir., gizli düşmanlıklar olabilir. Bu dönemde, yalnız çalışmak avantajlı sonuçlar getirebilir. 12. ev, kayıp ve üzüntü getiren durumları da temsil eder. Bu dönemde endişe ve korkular biraz artabilir dikkatli olun lütfen.

7 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Dolunay yaşayacağız  6.evinizde iş ortamı, çalışma hayatı, günlük rutinleriniz ve sağlığınız ile ilgili konularda Dolunay size daha önce fark etmediğiniz durumları ortaya çıkarabilir yeni düzenlemeler yapmaya bazı şeyleri sonlandırmaya net kararlar almaya başlayabilirsiniz. Belki bu dönemde bazılarınız sağlık konularına dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz belki yeme-içme düzenine dikkat etmeniz gerekebilir. Bazılarınız iş ortamında yeni düzenlemelere gidebilir Bazılarınız günlük işlerini yeniden bir düzene sokabilir, işlerini daha net ayarlayabilir.

11 Mayıs’ta Satürn 9.evinizde geri gitmeye başlıyor  ve  1 Temmuz  tarihine kadar Kova burcunda geri hareketine devam edecek. Yurt dışı konuları, akademik eğitimler, yabancılarla yapılan işler, hukuki süreçlerle  ilgili konularda yapılandırma sağlamaya çalışacak ama aynı zamanda engeller sıkıntılar ortaya çıkarabilir dikkatli olmakta fayda vardır. Kimileriniz yarım kalan eğitimine  tekrar başlayabilir  ve tamamlamaya çalışabilir biraz zor olur ama yılmadan devam etmelisiniz.

12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcuna sizlerin 1. evinize giriyor Merkür kendi evinde olacak ve burada sevdiği bir alanda , yöneticisi olduğu bir alanda olduğu için olumlu özelliklerini daha fazla sergileyecek, kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizi iyi kullanabileceğiniz sözleriniz ve fikirlerinizle  dikkat çekebileceğiniz bir dönemde olacaksınız.. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından Merkür’ün bu alandan geçiş yaptığı zamanlar uygun zamanlardır. Önemli konuşmalar, toplantılar da bu döneme denk getirilebilir.

14 Mayıs Venüs geri gitmeye başlıyor sizlerin haritanızda 5.ev ve 12.evinizin yöneticisi  Venüs  geri hareketi İkizler burcunda sizlerin  yükseleninizde 25 Haziran’a kadar devam edecek. Bu süreçte her türlü ilişkilere dikkat etmenizde fayda var kendinizi iyi ve etkin bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz. Bu süreçte söz, nişan, evlilik, ortaklık her türlü anlaşmalarla ilgili imza atmamanızda fayda vardır. Bilinçaltı ile ilgili konularda çalışabilir, psikoloji benzeri alanlarda başarı elde edebilir. Arkanızdan  çevrilen işleri kimlerin yaptığını öğrenebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusu özel önem taşıyabilir. Bazılarınız için çocuklarla ilgili konular  hayatınızda öncelikli olabilir. Kimileriniz bu süreçte  artistik ve sanatsal konularda yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz  işlerde başarı sağlayabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde belki  instagramda ya da youtube kanalında yaratıcılıklarını gösterebileceği yayınlar yapabilir, neşeli, eğlence içeren işler ve uğraşlar, hobiler bu dönemde hayatınıza renk katabilir.
 
13 Mayıs Mars Balık  burcuna sizlerin 10.evinize giriyor  kariyer , iş hayatı, toplumsal statünüz, ebeveynler özellikle de anne  konuları gündeminizde olabilir. Kimileriniz idealleriniz ve geleceğe yönelik hedefleriniz  için daha fazla mücadele edebilirsiniz.Bu konum bazılarınız için girişim cesareti verebilir, eğer  enerjinizi doğru kullanabilir ve hedefe odaklanırsanız başarı şansı yüksektir fakat Mars’ın acelecilik ve agresyonla ilişkili olduğu unutulmamalıdır kimilerinizin kişisel gezegenlerine olumsuz açı yaparsa üst ve otorite figürleriyle çekişmeler, kavgalar, abartılı rekabet ortaya çıkabilir. İşten ayrılma, çıkarılma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Aceleci girişimler sonradan üzücü sonuçlara taşıyabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir transittir.

 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor Merkür de burada ve Venüs te  Güneşten 1 hafta önce İkizler burcunda geri hareketine başlamıştı ve 1.ev konularında muhteşem bir oluşum söz konusu derdik ama Venüs geri hareketinde olduğu için bu oluşumu biraz bozuyor. Dikkat çektiğiniz bir dönem olabilir, ikili ilişkilerde Venüs geri gittiği için biraz sıkıntılar olabilir, kendinizi ifade etme sorunu yaşayabilirsiniz. Venüs geri giderken bazılarınız kilo alabilir, bazılarınız sosyalleşme alanında sorunlar yaşayabilir. Bu dönemde estetik olarak hiçbir şey yaptırmamakta fayda vardır, iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Yine bu dönemde eski sevgililer ortaya çıkabilir sakın bunlara yüz vermeyin arkadaşlar eksten next olmaz.

 22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda bir Yeniay yaşayacağız, kendinizle ilgili yeni kararlar alacağınız bir süreç, yeni bir kararınız ve duruşunuz olacak. Bazılarınız çocuklarıyla ilgili yeni bir karar aşamasında olabilir, bazılarınız yeni bir hobiye başlayabilirler kimileriniz de aşık olabilir sevgili İkizler