• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

MAYIS 2020 YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

20 MAYISA KADAR GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA AYIN BAŞINDA MERKÜR DE BOĞA BURCUNDA  AYRICA MERKÜR GÜNEŞ KAVUŞUMU DA YAŞANACAK. SİZLERİN 11.EVİNİZDE

20 Mayıs’a kadar arkadaş ve sosyal çevrenizde parlayacağınız, fark edileceğiniz, sözünüze, anlattıklarınıza kıymet verileceği ve arkadaşlarınızla birlikte bir şekilde vakit geçireceğiniz,  her türlü iletişim aracını kullanarak da olsa sosyalleşeceğiniz bir süreç olacaktır. Ayrıca sosyal platformlarda bulunmak, görev almak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan bazılarınız için ise kariyer getirilerinize odaklanacağınız ve gelirlerinizle ilgili iş akitleri imzalayabileceğiniz bir süreç olacaktır. Gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir.  Ayın 5 inde gerçekleşecek Güneş Merkür kavuşumu ile kariyerinizle ilgili konularda alacağınız yeni kararlar, yapacağınız yeni başlangıçlar, atacağınız imzalar için çok doğru bir zaman dilimi olacaktır. Hem güneş hem Merkür sizi destekliyor olacaktır.

7 MAYISDA SAAT 13.45 DE AKREP BURCUNUN 17 DERECESİNDE  5.EVİNİZDE   BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.

Akrep burcunda gerçekleşecek  bu Dolunay aşk ile ilgili konularda tamamlanma ve netleşme enerjisi verecektir. Bir süredir aşk ile ilgili konularda oluşan tereddütlerinizin kafanızda netleşeceği, kararlarınızı verebileceğiniz bir dolunay olacaktır. Bazılarınız yeni bir aşka başlayabilir bazılarınız için de bitmesi gereken bir ilişki sona erebilir. Ebeveyn olan yengeçler ise çocukları ile ilgili konularda tamamlanma ve netleşme enerjisi taşıyacaklardır. Belki de çocuklarınızla ilgili fark edemediğiniz bazı olaylar ya da durumlar var ve bunların ortaya çıktığını göreceksiniz. Bazılarınız yeni bir hobi edinebilir bazılarınız yeni bir eğitime başlayabilir bazılarınız da yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Resim sergisi açmak gibi.

20 MAYIS İTİBARİ İLE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNA GEÇECEK.12 MAYISDA MERKÜR DE İKİZLER BURCUNA GEÇECEK VENÜS DE İKİZLER BURCUNDA ÜSTELİK VENÜS 13 MAYISDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR. SİZLERİN 12. EVİNİZDE

20 Mayıs sonrası içinize kapanacağınız, yalnız kalmak isteyeceğiniz, izole olmak isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. İçsesinizin son derece aktif olacağı, bir iç hesaplaşma yaşayacağınız aynı zamanda da gelecek planlarınızı yapacağınız bir süreç olacaktır. Bazılarınızın ise arkanızdan çevrilen işler, arkanızdan yapılan dedikodular canınızı sıkabilir .Bazılarınızın ise sağlık konuları gündeme gelebilir. Hastanelere gidip gelmek sağlığınıza odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak Merkür’ün oradaki varlığı  çare bulmanızda size destek sağlayacaktır. Yine de sağlığınıza dikkat etmeyi, özen göstermeyi ihmal etmeyin. Ancak Venüs’ün geri harekete geçmesiyle arkanızdan çevrilen işler ilişkilerinizi bozabilir, para kayıplarına sebebiyet verebilir. Diğer taraftan Venüs retrosunda herhangi bir ameliyat, küçük de olsa çok mecbur kalmadan operasyonlar, güzellikle ilgili müdahaleler önerilmez. Venüs retrosu boyunca özellikle de ilişkiler anlamında gizli işler yapmayınız ortaya çıkabilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

AY DÜĞÜMLERİ 5 MAYISDA AKS DEĞİŞTİRİYOR VE 1.5 YIL KALACAĞI İKİZLER YAY AKSINA GEÇECEKLER. SİZLERİN 6-12 HATTINIZA GEÇECEKLER.

İkizler Yay hattına Ay düğümlerinin geçmesi ile birlikte artık ay ve güneş tutulmaları sizin 6 ve 12.evinizde yani sağlığınızı, gizli işleri, gizli düşmanları, iş alanınızı, çalışma arkadaşlarınızı, astlarınızı ve size hizmet edenleri anlatan hattınızda gerçekleşecek. Hayatınızda tüm bu konularda değişimler söz konusu olacaktır. Geçmişe dönüp baktığımızda en son 2002 yılında ay düğümleri yine 6-12 hattında idi. O zamana dönüp tüm bu konularda özellikle de sağlığınızla ilgili konularda da neler yaşadığınız düşünebilirsiniz.

13 MAYISA KADAR MARS DA SATÜRN DE KOVA BURCUNDA HARİTANIZIN 8.EVİNİZDE OLACAK. ÜSTELİK SATÜRN 11 MAYISDAN SONRA GERİ HAREKETE GEÇECEK.

Bu dönem mali tablonuzu dengelemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Mars mali tablonuzu dengelemek için efor ve çaba gösterme enerjisi verirken geri giden Satürn işleri hayli zorlaştıracaktır. Unuttuğunuz ya da ödemeyi sürekli ertelediğiniz bir ödeme gündeminize gelebilir ve bütün ödeme dengenizi bozabilir. Bazılarınız ise alması gereken mirası ya da nafakayı alamayabilir ya da almakta zorluklarla karşılaşabilir. Bazılarınız ise ölüm korkusu hissedebilirsiniz ya da ölüm ve ötesi konularına biraz fazla eğilim gösterebilirsiniz. Bazılarınız için ise sağlık konuları gündeme gelebilir. Kendinizi daralmış, sıkılmış hissedebilirsiniz.

MARS 13 MAYIS 2020 DE BALIK BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 9.EVİNİZE

Mars akrabalarınızı, yurtdışı bağlantılı işlerinizi, hukuki süreçlerinizi, akademik süreçlerinizi, uzun yolculuklarımızı anlatan evde bu konularla ilgili efor ve çaba göstermenizi destekleyecektir. Bazılarınız yurtdışı bağlantılı bir ticari işinizi tanıtmak için çaba gösterirken bazılarınız devam eden ya da yeni bir mahkeme için çaba göstermeniz gerekir. Bazılarınızın ise uzakta yaşayan akrabalarınızın gündemleri için efor sarf etmeleri gerekecektir.

14 MAYIS DA JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK SİZLERİN 7 EVİNİZDE

Bolluk, bereket şans gezegeni Jüpiter ilişkiler evinizde geri gitmeye başladığında ilişkilerinizin akışı istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu geri hareket eşinizle, ailenizle, ortağınızla, ticari müşterilerinizle ve yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle olan küçük sorunları bile büyütecektir. Diğer taraftan bazılarınız biraz çapkın olabilirsiniz ancak dikkat etmelisiniz yakalanabilirsiniz. Bazılarınızın eşlerinin maddi durumlarında sorunlar yaşanabilir.
Jüpiter 7.evinizde geri harekete geçtiğinde söz, nişan, evlilik veya yeni bir ilişkiye başlamak için iyi bir süreç değildir. Eski ilişkiler tekrar gündeme gelebilir.