• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR MAYIS AYI YORUMLARI

Sevgili Yükselen Aslanlar  Mayıs ayının en bomba  gündemi Ay düğümlerinin yer değiştiriyor olması evet 1,5 yıldır Yengeç ve Oğlak aksında olan  Güney ve Kuzey  Ay düğümü bu kez İkizler ve Yay aksında olacak,  5 Mayıs tarihinde  Kuzey Ay Düğümü İkizler ,Güney Ay düğümü ise Yay burcuna geçecek  ve 1,5 yıl boyunca bütün tutulmalar bu aksta gerçekleşecek , Ocak 2022  sonuna kadar bu seyahatleri devam edecek..
Sizlerin 5. ve 11. ev aksınızda olacak  Güney Ay düğümü 5.evde Kuzey Ay Düğümü 11.evinizde olacak önünüzdeki 1,5 yıl daha fazla  sosyal çevre alanında  kendinizi göstermeniz gerekiyor, arkadaşlarınıza , kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlerinize daha fazla odaklanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

20 Mayıs’a kadar Güneş Boğa burcunda ve Merkür ‘de burada sizlerin 10.evinizde olacak ve Güneş ile Merkür de sosyal statünüzü , kariyerinizi anlatan alanda kavuşumda olacak özellikle 5-6-7 Mayıs tarihleri arasında  iş hayatınızda dikkat çeken bir duruşunuz olabilir. Kimileriniz bu süreçte yeni bir işe başlayabilir, kimileriniz de terfi edebilir ya da evlenebilir veya anne ya da baba olabilirsiniz. Kimilerinizin kariyerleri ile ilgili bir başlangıçları olabilir, iş hayatınızda daha dikkat çekici olabilirsiniz.,

7 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Dolunay yaşayacağız  4.evinizde ailevi konularla ilgili daha önce fark etmediğiniz konular gündeme gelebilir nihai sonuçlar olabilir, bazılarınız taşınabilir bazılarınızın aile büyükleri ile ilgili özellikle baba ile ilgili sağlık sorunları olabilir, kimileriniz de mülk konularında alım veya satış yapabilirsiniz.

11 Mayıs’ta Satürn geri gitmeye başlıyor sizlerin 6.evinizde çalışma hayatınızda, iş ortamınızda eksik kalan düzenlemeleri yapmanız için size tekrar bir fırsat sunacak kimileriniz rutin işlerinizi düzene koymak için zaman bulabileceksiniz , bazılarınız sağlığı ile ilgili yolunda gitmeyen durumlar yaşayabilir check up yaptırabilirsiniz belki beslenme düzeninizi değiştirmeniz yeni bir sistem kurmanız  gerekebilir.
12 Mayıs’ta Merkür İkizler burcuna sizlerin 11. evinize giriyor Merkür kendi evinde olacak ve burada sevdiği bir alanda , yöneticisi olduğu bir alanda olduğu için olumlu özelliklerini daha fazla sergileyecek, sosyal medyada arkadaşlarınızla daha fazla görüşebilirsiniz, bazılarınızın işten gelen gelirleri ile ilgili yeni anlaşmalar yapabilir, geliri artabilir  fakat bu anlaşmaları  14 Mayıs’a kadar yapmalısınız çünkü 14 Mayıs’tan sonra Venüs geri hareketi başlıyor.
 
13 Mayıs Mars Balık burcuna sizlerin 8.evinize giriyor  aileden, eşten, ortaklıktan elde edilen kazanımlarda zorlanmalar ve mücadeleler söz konusu. Bu süreçte kredi, borç,  nafaka, tazminat konuları da gündeme gelebilir bu konularla ilgili gerginlikler de söz konusu olabilir.

14 Mayıs’ta Venüs geri hareketine başlıyor sizlerin 11.evinizde sosyal medyada, arkadaşlarınızla ilgili konularda ilişkilerinizi gözden geçirme zamanı, bazılarınızın eski arkadaşları hayatına girebilir. Bu dönemde ilişkilere dikkat etmek gerekebilir, Venüs gezegeni finansı da anlattığı için kariyerden gelen kazanımlara da dikkat azalma olabilir.,

20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna 11.evinize  geçiyor Merkür de burada ve Venüs te  Güneşten 1 hafta önce  14 Mayıs’ta  İkizler burcunda geri hareketine başlamıştı  ve 25 Haziran’a kadar  11.ev konularında ilginç bir oluşum söz konusu. Yine sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız gündemde olacak belki bazı arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz kendinizi onlara rahat bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz, bu dönemde herhangi bir sözleşme ,anlaşma yapmamakta fayda vardır.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda bir Yeniay yaşayacağız 11.evde umutlar ve hayallerinizi de anlatan bu alanda yeni hayaller ve umutlar yeşerebilir, sosyal alanda hareketlenme olabilir, kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlere dikkat Venüs hala bu alanda geri harekette olacağı için 25 Haziran’a kadar finans konusunda sıkıntı olabilir, ilişkilere de dikkat edilmesi gereken bir süreçtir.