• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

MAYIS 2020 BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

20 MAYISA KADAR GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA AYIN BAŞINDA MERKÜR DE BOĞA BURCUNDA, AYRICA MERKÜR GÜNEŞ KAVUŞUMU DA YAŞANACAK. SİZLERİN 9.EVİNİZDE,

Ayın 20 sine kadar odak noktanız 9.ev konularında olacaktır sevgili Başaklar. Özellikle pandemi nedeniyle zor günler yaşadığımız toplum olarak izole kalmak zorunda olduğumuz bu günlerde yurtdışı bağlantılı bir ticari işiniz varsa ve yurtdışına gidip gelmek zorunda olan biriyseniz, işlerinizi yürütmekte zorlanıyor olabilirsiniz ama bu süreci internet ortamında işlerinizi yürütmek için gerekli girişimlerde bulunabilirsiniz bu günlerde ilişkilerinizi sanal ortama taşıyarak uluslar arası arenada yer edinebilirsiniz. Bu süreci işiniz tanıtmak yeni bağlantılar yapmak için kullanabilirsiniz. Bazılarınızın ise hukuki süreçleri gündeminize gelecektir. Süregelen bir davanızda uzlaşmacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Karşı tarafla anlaşmanız söz konusu olabilir. Bazılarınız için ise hayata bakış açılarında bir yenilenme, hayata karşı duruşlarında yeni kararlar söz konusu olabilir. Bazılarınız  hayatında eğitimler, akademik süreçler gündeme otururken bazılarınız ise uzakta bulunan akrabalarınızın gündemlerine ortak olabilirsiniz.

7 MAYISDA SAAT 13.45 DE AKREP BURCUNUN 17 DERECESİNDE  3.EVİNİZDE   BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.

Akrep burcunda gerçekleşecek  bu dolunay ışığını özellikle kardeşlerinize, yakın akrabalarınıza, çocukluk arkadaşlarınıza ya da komşularınıza veya onlarla olan ilişkilerinize yansıtacaktır. Demek oluyor ki 7 mayıs civarı kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, çocukluk arkadaşlarınız ya da komşularınızla ilgili bilmediğiniz, fark etmediğiniz bir takım olaylar, durumlar yani gerçeklikler ortaya çıkabilir. Diğer taraftan bu kişilerle ilgili bazı konular tamamlanmış, sonuçlanmış olabilir. Bazı akrabalarınız ya da komşularınızla ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Belki bu kişilerle bir süre görüşmek istemeyebilirsiniz.Bazılarınız için ise eğitimler söz konusu olabilir yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bazılarınız için ise ticari işlerinizle ilgili bazı konuların tamamlanması, sonuçlanması ya da fark etmek istemediğiniz bazı durumların ortaya çıkması mümkündür.

20 MAYIS İTİBARİ İLE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNA GEÇECEK.12 MAYISDA YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ MERKÜR DE İKİZLER BURCUNA GEÇECEK VENÜS DE İKİZLER BURCUNDA ÜSTELİK VENÜS 13 MAYISDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR. SİZLERİN TEPE NOKTASINDA YANİ 10.EVİNİZDE

Sevgili yükselen başaklar özellikle 13 Mayıs da Venüs’ün kariyer evinizde geri harekete gitmesiyle özellikle kariyerinizle ilgili ilişkide bulunduğunuz kişiler; otorite figürleri, müdürleriniz ya da patronlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Odağınızın son derece kariyerinizde olduğu ve kariyerinizle ilgili imzalar atma şansları yakaladığınız bu günlerde ilişkilerinizin bozulması sizleri zora sokabilir. Venüs retrosu sürecinde eski işyerinizden aranabilirsiniz belki de oradaki bir patronunuz ya da müdürünüz tekrar size bir teklifte bulunabilir, bu teklife cevap vermek net bir karar vermek için Venüs retrosunun bitmesini beklemek en doğrusu olacaktır.Diğer taraftan Venüs geri hareketinde iken sosyal statünüzle ilgili kararlar da vermemeniz gerekir. Çok da doğru kararlar alamayabilirsiniz. Sözlenmek, nişanlanmak, evlenmek ya da boşanmaya karar vermek için Venüs retrosunun bitmesini beklemek gerekecektir.Venüs retrosu eski sevgilinizin ya da eski eşinizin tekrar kapınızı çalmasını sağlayabileceği gibi sevgilinizle ya da ailenizle ya da işyerinizde özellikle patronlarınızla olan bir sorunu da çözülmek üzere tekrar gündeminize getirebilir. Bir finansal gösterge olan Venüs gezegeninin kariyer evinde geri gitmesi mali açıdan da zorluklar getirebilir belki kariyerinizden para kazanmak eskisi kadar kolay olmayacaktır.

AY DÜĞÜMLERİ 5 MAYISDA AKS DEĞİŞTİRİYOR VE 1.5 YIL KALACAĞI İKİZLER YAY AKSINA GEÇECEKLER. SİZLERİN 4-10  HATTINIZA GEÇECEKLER. KAD 10 GAD 4

İkizler Yay hattına Ay düğümlerinin geçmesi ile birlikte artık ay ve güneş tutulmaları sizin 4 ve 1o.evinizde yani aileniz, ailevi meseleler, ebeveynleriniz, topraklarınız, gayrimenkullerinizi ve kariyerinizi sosyal statünüzü anlatan hattınızda olacaktır.   Hayatınızda tüm bu konularda değişimler söz konusu olacaktır. Geçmişe dönüp baktığımızda en son 2002 yılında ay düğümleri yine 6-12 hattında idi. O zamana dönüp tüm bu konularda özellikle de sağlığınızla ilgili konularda da neler yaşadığınız düşünebilirsiniz. Şimdi KAD size anlatmak istediği şey ailevi meselelerden çok kariyerinize odaklanma zamanı geldiğidir. GAD karmik olarak sizi sürekli ailevi meselelere, ebeveynlerinizle ilgili ya da evinizle ilgili konulara çekecektir. Ancak bu konularda değişim dönüşüm zamanı geldi diyebiliriz şimdi sizin için kariyerinizde dönüşüm, atılım yapma ve ilerleme zamanı.Bazılarınızın hayatında evlilik ve boşanma gibi değişimler söz konusu olacaktır. Özellikle tutulma zamanlarını iyi okumak gerekir.

13 MAYISA KADAR MARS DA SATÜRN DE KOVA BURCUNDA HARİTANIZIN 6.EVİNİZDE OLACAK. ÜSTELİK SATÜRN 11 MAYISDAN SONRA GERİ HAREKETE GEÇECEK.

Satürn kova burcuna geçtiğinden beri size özellikle iş alanınızda, astlarınızla, çalışanlarınızla ilgili konularda sorunlar çıkarmakta sizi bir dizi sınava tabi tutmakta. Ancak geri harekete geçmesiyle de işler daha çetrefilli bir hal alabilir. İşleri yoluna koymakta hayli zorlanabilirsiniz. İş kayıplarına ya da çalışanların işten çıkarılmasına ya da kendilerinin işi bırakmalarına sebep olabilir. Size hizmet edenlerle işte doktorunuz, muhasebeciniz, kuaförünü ya da astroloğunuzla bir takım sorunlar gündem olabilir. Bazılarınız için bu Satürn retrosu hastalıklarınızla ilgili çalışabilir eski bir hastalığınız yeniden hayatınızın odağına girebilir.

MARS 13 MAYIS 2020 DE BALIK BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 7.EVİNİZE

13 Mayıs’tan sonra ağır gezegenler retroda iken siz eforunuzu, çabanızı ilişkilerinize yönlendireceksiniz. Eşinizle, ailenizle ya da ortağınızla olan ilişkilerinizle ilgili konularda bir anlamda savaş vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu kadar çok gezegenin Retro olduğu bir dönemde ilişkilerinizde gerginlik yaşamamanız işten bile değildir. Bu yüzden çok dikkatli konuşmalı, davranmalı ve sinirlerinize hakim olmalısınız.
 
14 MAYIS DA JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK SİZLERİN 5. EVİNİZDE

Aşk evinde Jüpiter transiti aşk hayatınızı son derece hareketlendirmiş olabilir İşte Jüpiter’in geri hareketi ise bu yoğun aşk trafiğinde, trafik kazalarına sebebiyet verebilir yani sevgili başaklar eğer çapkınlık yapıyorsanız aman dikkat yakalanabilirsiniz. Diğer taraftan eğer aşk hayatınızda sorunlar varsa bu sorunların büyümesine, aynı konuların tekrar tekrar gündeme gelmesine sebebiyet verebilir .Eski aşklar kapınız çalabilir ama eski sorunlar da gündem olabilir bunu hatırlayın.