• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

MAYIS 2020 OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

20 MAYISA KADAR GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA AYIN BAŞINDA MERKÜR DE BOĞA BURCUNDA, AYRICA MERKÜR GÜNEŞ KAVUŞUMU DA YAŞANACAK. SİZLERİN 5.EVİNİZDE

Ayın 20’sine kadar odak noktanız aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz, yaratıcı yönleriniz ve riskli yatırımlarınız olacaktır. Merkür ve güneşin kavuşum yapacağı ayın 5’ i civarı yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz hatta bazılarınız için söz, nişan ya da evlilik söz konusu olabilir. Ancak ayın 10’ u ve sonrası Satürn, Jüpiter ve Venüs Retroları var ve 3 gezegenin de Retro yaptığı zamanlarda nişan ya da evlilik ya da boşanma kararı gibi kararlar vermek çok da doğru olmayacaktır. Diğer taraftan bazılarınız yeni bir hobi edinebilir yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bazılarınız ise riskli yatırımlara yönelmek isteyebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz ekonomik şartları da göz önüne alarak Retro gezegenlerin eşlik edeceği özellikle ayın 10nundan sonra herhangi bir riskli yatırımda bulunmamak çok doğru bir karar olacaktır.

7 MAYISDA SAAT 13.45 DE AKREP BURCUNUN 17 DERECESİNDE SİZLERİN 11.EVİNİZDE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
Bu dolunay sizlerin kariyerinizle, kariyer getirilerinizle, arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili olacaktır. Kariyerinizle ilgili ve getirileri ile ilgili tamamlanan bir şeyler var, bazılarınız için bu yeni bir kariyer olabileceği gibi bazılarınız için işinizi kaybetmek olabilir. Bazılarınız için bir terfi sonucu kariyer gelirinizin artması olabilir. Eğer bir terfi istiyorsanız ayın 5’ i civarını kullanabilirsiniz ancak ayın 10 u ve sonrasına asla bırakmamalısınız. Bazılarınız için de enerjisini tamamlamış arkadaşlarınızın hayatınızdan çıkması ya da arkadaşlarınızın hayatında olanlardan haberdar olmanız, onlar hakkında bazı netleşen durumlar olması anlamına gelebilir.

20 MAYIS İTİBARİ İLE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNA GEÇECEK.12 MAYISDA MERKÜR DE İKİZLER BURCUNA GEÇECEK VENÜS DE İKİZLER BURCUNDA ÜSTELİK VENÜS 13 MAYISDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR  SİZLERİN 6.EVİNİZDE

20 Mayıs’tan itibaren güneş ikizler burcuna geçecek ve Merkür de orada olacağı için odak noktanız ve çözüm geliştirmek istediğiniz konular, iş alanınıza ve sağlığınıza kayacaktır. Venüs’ün de 6. Evde olması size iyi iş imkanları verebilir ancak ayın 13’ünde geri harekete başlaması ile birlikte özellikle ekip arkadaşlarınız ile yanınızda çalışanlar ve astlarınız ile ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz ve Venüs retrodayken ilişkileriniz her zamanki akışında olmayacaktır. Ekip arkadaşlarınızdan bazılarını kaybedebilirsiniz. Diğer taraftan Venüs bir finansal gezegendir bu nedenle Venüs’ün geri hareketi iş ve para kayıplarına sebebiyet verebilir. Bu nedenle Venüs’ün haricinde Satürn ve Jüpiter’in de retro da olduğunu hatırlarsak bu dönem de yeni iş bağlantıları kurmak, yeni ekip arkadaşları edinmek ve imzalar atmak için hiç de uygun bir zaman dilimi değildir.
Venüs retrosu geçmişten gelen ilişki sorunlarını ve özellikle de eski müşterilerinizi ya da eski ekip arkadaşlarınızı tekrar hayatınıza sokabilir. Bazılarınız günlük rutinlerinizin akışında sorunlar yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan bazılarınız için ise sağlık konuları tetiklenebilir. Lütfen özellikle Mayıs ayında ve önümüzdeki 1,5 yıl sağlığınıza çok dikkat ediniz. Çünkü ay düğümleri de sağlık hattınıza geçecek ve sağlığınızla ilgili konuları tetikleyecek.

AY DÜĞÜMLERİ 5 MAYISDA AKS DEĞİŞTİRİYOR VE 1.5 YIL KALACAĞI İKİZLER YAY AKSINA GEÇECEKLER. SİZLERİN 6-12  HATTINIZA GEÇECEKLER.KAD 6  GAD 12.EVDE

İkizler Yay hattına Ay düğümlerinin geçmesi ile birlikte artık ay ve güneş tutulmaları sizin 6 ve 12.evinizde yani işiniz, iş alanınız, çalışma arkadaşlarınız, sağlığınız, gizili işler ve gizli düşmanlar konuları ile ilgili olacaktır.   Hayatınızda tüm bu konularda değişimler söz konusu olacaktır. Geçmişe dönüp baktığımızda en son 2002 yılında ay düğümleri yine 6-12 hattında idi. O zamana dönüp tüm bu konularda özellikle de sağlığınızla ilgili konularda da neler yaşadığınız düşünebilirsiniz.
KAD 6. Evinizdeyken hastalıklara karşı dayanıklılık ve sağlamlık verecektir. Bazılarınız bu dönemde evcil hayvanlara ev sahipliği yapabilir ve onları evlat edinebilirsiniz.
GAD 12 evdeyken gizli düşmanlardan zarar görebilirsiniz, dikkat etmelisiniz. Hayatın gerçeklerinden kaçmak isteyebilirsiniz ve Fazla içinize çekilmek, izole olmak isteyebilirsiniz ancak bunun yerine kendinize sağlıklı rutinler bulmalı, net hedefler ve düzen sağlamalısınız.

13 MAYISA KADAR MARS DA SATÜRN DE KOVA BURCUNDA HARİTANIZIN 2.EVİNİZDE OLACAK. ÜSTELİK YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ SATÜRN 11 MAYISDAN SONRA GERİ HAREKETE GEÇECEK.

13 Mayıs’a kadar çabanız, eforunuz para ve maddi konular da olacaktır. Enerjinizin çoğunu maddi kazançlarınız için harcayacaksınız ancak Satürn’ün kova burcuna geçişiyle birlikte maddi konularda birtakım sıkıntılar, sorunlar yaşamaya başladınız. Para konularında sorumluluk almanız gerekti. Ancak şimdi bir de yönetici gezegeniniz Satürn geri harekete geçiyor ve parasal konularda sıkıntılar biraz boyunuzu aşabilir. Bu konuda kendinizi sıkılmış daralmış hissedersiniz. Diğer taraftan kendinizi özgüvensiz ve değersiz hissedebilirsiniz. Geçmişten gelen çözmediğiniz, ertelediğiniz ve görmezden geldiğiniz sorunlar gündeminize gelecek ve sizi yoracaktır ama bu sefer sorumluluk almanız ve sorunları çözmeye odaklanmanız gerekli.

MARS 13 MAYIS 2020 DE BALIK BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN 3.EVİNİZE

Mars’ın 3.evinize geçmesiyle çabanız, eforunuz kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, çocukluk arkadaşlarınız ve komşularınız ile ilgili olacaktır. Onların gündemleri için veya onlarla ilişkileriniz için çaba göstereceksiniz. Ancak burada Mars’ın agresyon gösterme özelliğini unutmamalısınız. Sinirlerinize hakim olup ilişkilerinizi germemelisiniz.
 
14 MAYIS DA JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA YANİ SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE GERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK SİZLERİN 1. EVİNİZDE

Jüpiter yükseleninizde size başarı, şans ve bereket verirken geri harekete geçtiğinde kendinizi birden şanslarınızı ve bereketinizi kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. Özgüveniniz son derece yerindeyken Jüpiter’in geri harekete geçmesi ile özgüveninizde azalma varmış gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca ilişkileriniz de gidişatında  da bir gerileme söz konusu olacaktır.