• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

MAYIS 2020 BALIK VE YÜKSELEN BALIK

20 MAYISA KADAR GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA AYIN BAŞINDA MERKÜR DE BOĞA BURCUNDA, AYRICA MERKÜR GÜNEŞ KAVUŞUMU DA YAŞANACAK. SİZLERİN 3.EVİNİZDE

Mayıs’ın ilk 20 günü sevgili Balıklar odak noktanız kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, çocukluk arkadaşlarınız veya koşularınız olacaktır. Merkür’ün de burada olması ile yakınlarınız ile ilişkilerinizin gayet iyi olacağı ve onların gündemlerine bir şekilde dahil olacağınızı söyleyebilirim.  Bazılarınız için ticari işleri, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar söz konusu olacaktır. Ancak ayın 10’nundan sonra Satürn, Jüpiter ve Venüs geri harekete geçeceğinden herhangi bir girişim ya da başlangıç için ayın 10’nundan önceki günler seçilme Merkür Güneş kavuşumunun olacağı 5 Mayıs günü daha uygun olacaktır. Bazılarınız için ise eğitimler söz konusu olacaktır. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

7 MAYISDA SAAT 13.45 DE AKREP BURCUNUN 17 DERECESİNDE SİZLERİN 9.EVİNİZDE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
Dolunaylar netleşme ve tamamlanma enerjisi taşır. Bu dolunayla birlikte bazılarınızın hayata bakış açınızla ilgili kararlarınız, söylemek istedikleriniz var. Bazılarınızın hukuki süreçleri ile mahkeme sonuçlarına ilişkin netlikler ortaya çıkabilir, bazılarınızın ise akademik süreçleri ile ilgili gelişmeler olabilir. Diğer taraftan bazılarınızın yurtdışı bağlantılı işlerinde işlerini tanıtmaları yeni bağlantı imkanları bulmaları mümkün olacaktır.

20 MAYIS İTİBARİ İLE GÜNEŞ İKİZLER BURCUNA GEÇECEK.12 MAYISDA MERKÜR DE İKİZLER BURCUNA GEÇECEK VENÜS DE İKİZLER BURCUNDA ÜSTELİK VENÜS 13 MAYISDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR. SİZLERİN 4.EVİNİZDE

20 Mayıs’tan sonra odak noktanız aile, ailevi ilişkiler, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer, eviniz ya da gayrimenkulleriniz olacaktır. Aslında aileyi anlatan evinizde güneş, Merkür ve Venüs’ün transiti çok iyi enerjiler taşır. Ancak Venüs’ün 13 Mayıs ‘ta geri harekete geçmesi ailevi ilişkilerinizde sorunlar yaratabilir. Özellikle eskiden kalma, çözülmemiş sorunlar tekrar gündeminize gelebilir. Ebeveynlerinizin sağlık sorunları nüksedebilir, onların sağlıkları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bazılarınız için evinizle ilgili gündemler olabilir. Bazılarınız ev değişikliği yapabilir hatta bazılarınız baba evine geri dönebilir. Venüs retrosu ilişkilerinizde sorunlar yaratabileceği gibi finansal bir gezegen olduğu için ailenizle ilgili maddi sorunlar gündeme gelebilir.

AY DÜĞÜMLERİ 5 MAYISDA AKS DEĞİŞTİRİYOR VE 1.5 YIL KALACAĞI İKİZLER YAY AKSINA GEÇECEKLER. SİZLERİN 4-10  HATTINIZA GEÇECEKLER. KAD 4  GAD 10.EVİNİZDE

İkizler Yay hattına Ay düğümlerinin geçmesi ile birlikte artık ay ve güneş tutulmaları sizin 4 ve 10.evinizde yani aile, ailevi ilişkiler, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer, eviniz ya da gayrimenkulleriniz konuları ile ilgili olacaktır.   Hayatınızda tüm bu konularda değişimler söz konusu olacaktır.Geçmişe dönüp baktığımızda en son 2002 yılında ay düğümleri yine 4-10 hattında idi. O zamana dönüp tüm bu konularda özellikle de sağlığınızla ilgili konularda da neler yaşadığınız düşünebilirsiniz. Bu bir 1.5 yıl özellikle evinize, ailenize vakit ayırma zamanı, başarıya ulaşmak için kendi amaçlarınız belirlemeli ve özel hayatınızı düzene sokmalısınız. Bazılarınız bu dönemde evlat edinebilirler. Çok çalışacağınız ve arkadaşlarınızdan zarar görme ihtimalinizin yüksek olduğu bir süreç

13 MAYISA KADAR MARS DA SATÜRN DE KOVA BURCUNDA HARİTANIZIN 12.EVİNİZDE OLACAK. ÜSTELİK YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ SATÜRN 11 MAYISDAN SONRA GERİ HAREKETE GEÇECEK.

Satürn’ün 12. evinize geçmesiyle birlikte ruh halinizde daralma, kendinizi yalnız hissetme, izole olma isteği oluşmuştur. Ancak Satürn’ün bir de geri harekete geçmesi kendinizi yalnız hissetme, daralmış ve sıkılmış hissetmenize neden olabilir. Kendi içinize çekilme sosyalleşmek istememe, eve kapanmak söz konusu olabilir, Diğer taraftan bazılarınız için eski düşmanlarınızın ve düşmanlıklarınızın hortlaması söz konusu olabilir. Kapatılmamış hesaplar gün yüzüne çıkabilir. Satürn retrosu eski sağlık sorunlarını tekrar nüksettirebileceği gibi psikolojik ve ya fizyolojik hastalıklar gündeminize gelebilir. Hastaneler, tedavi süreçleri sizi zorlayabilir. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreç.

MARS 13 MAYIS 2020 DE BALIK BURCUNA GEÇİYOR SİZLERİN YÜKSELENİNİZE 1. EVİNİZE

13 Mayıs’ta Mars’ın 1. evinize geçmesiyle kendinizi çok enerjik hissedeceğiniz, gücünüzün kuvvetinizin yerinde olacağı, spora başlayabileceğiniz yapacağınız sporda başarı gösterebileceğiniz bir dönem olacaktır. Bazılarınız için sağlığı için ameliyat ya da operasyonlar söz konusu olabilir. Ancak Mayıs ayının  10’ nundan itibaren 3 gezegenin Retro yapması ameliyatlar için çok da uygun zamanlar olmadığını gösterir. Eğer mecbur değilseniz bunu göz önünde bulundurmanız çok önemli. Diğer taraftan ilişkileriniz de çok hareketli olacaktır. Ancak ilişkilerinizde agresyon gösterme, gerginlik yaratma ve kırgınlıklar yaşama ihtimalinizi hatırlayın ve sakin kalmaya özen gösterin.

14 MAYIS DA JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA YANİ SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE GERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK SİZLERİN 11. EVİNİZDE

Jüpiter’in 14 Mayıs’ta geri harekete geçmesiyle özellikle kariyer getirilerinizle ilgili şans ve bereketinizde azalma görülebilir, sanki şanslarınız elinizden gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Jüpiter retrosu sürecinde sosyal çevreniz de de işler pek de her zamanki akışında gitmeye bilir.