• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

1 MAYIS 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Aslan günündeyiz, çocuksu ve neşeli bir enerji var havada. Cömert olduğumuz ve egomuzun parlatılmasına ihtiyaç duyduğumuz zamanlar. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma ve ayrıca bahar  bayramı kutlu olsun özellikle de bizler için hayatlarını tehlikeye atan “sağlık emekçileri “ ne sonsuz teşekkürler .Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:40 Merkür ve Uranüs kavuşumu kesinleşiyor birkaç gün sürebilir, günlük rutinlerinize heyecan katarak düşüncelerinizi uyarır , beyninizdeki  bu heyecan verici etki ile özgünlük gerektiren herhangi bir zihinsel veya yaratıcı çalışma için ideal bir zamandır. Açık fikirlilik ve sezginin artması, iç görü ve atılımlara yol açabilir. Fakat daha kolay dikkatinizin dağılması nedeniyle rutin çalışma ve konsantrasyon bozulabilir. Ancak bunlar, kavramları kavramanın bir formülü ezberlemekten daha önemli olduğu bilim ve matematik gibi bilimsel veya teknik alanlar için mükemmel bir enerjidir. Sıra dışı veya gizli konular  daha iyi anlaşılabilir örneğin astroloji, metafizik gibi. Ayrıca beklenmedik haberler alabilirsiniz, ciddi anlaşmalar yapmak veya rutine bağlı kalmak için iyi bir zaman değildir. Yargıdaki hatalar ve yazım hataları daha olasıdır. Araç sürerken veya makine kullanırken dikkatli olmakta  fayda vardır bu enerji dikkat dağılmasına sebep olabilir. Bilgisayarlar ve  elektronik cihazlar arızalanabilir. Belki teknoloji alanında yeni gelişmeler , icatlar söz konusu olabilir. Etrafımızda isyankar konuşmaları çok duyabileceğimiz birkaç gün geçirebiliriz.
09:08 Venüs Neptün dik açısı ile (etkisi birkaç gün sürecek) kendiniz ve nasıl göründüğünüz hakkında güvensizlik duygularına yol açabilir. İlişkilerde karşılıklı anlayış ve güven nedeniyle sağlıklı bir ilişkiniz varsa, bununla başa çıkmak çok kolaydır. Kayalık zeminlerdeki ilişkiler için daha sorunlu olacaktır Hassasiyet ve şefkat arayan gereksiniminiz yeni bir ilişkiye yol açabilir  fakat Neptün kafa karıştırıcı bir enerji verir  bu yüzden  çok güvenmemek gerekir.
12:28-16:02 Ay ve Venüs uyumlu enerjileri ile her türlü ilişkilerimizde uyumlu olabileceğimiz zamanlar Ayrıca Ay’ın Aslan burcunda olması , İkizler burcundaki Venüs’e uyumlu açı yapması duygularımızı güzel bir şekilde ifade edebileceğimize ,sevgiliniz varsa ve küs iseniz bugün yapacağınız  görkemli konuşmalar ile gönlünü alabilirsiniz.  
17:15- 19:04  Ay Mars karşıtlığı ile tartışmalar söz konusu olabilir havada negatif enerjiler söz konusu duygusal öfkelenmelere açık bir zaman dilimi Ay Aslanda yönetmek kendini kabul ettirmek istiyor ama Kova burcundaki Mars isyan ediyor , başkaldırıyor bu yüzden ailevi ilişkilere dikkat tatsızlıklar olabilir. Bu karşıtlıktan sonra Ay boşluğa giriyor, akşam saatlerini yarım kalan işlerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz, sevgiler.