• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

2 MAYIS 2020 CMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , bugün saat 08:35 itibari ile Başak burcuna geçti ve 2,5 gün Başak kalitesi enerjileri hakim olacak hayatımıza ,daha hijyen, daha analitik olacağımız zamanlar. Bugünlerde birtakım işlerinizi yaparken planlı ve programlı çalışmak istersiniz. Herkesi eleştirme modunda olabiliri, detaylara takılabiliriz. Endişeli olacağımız zamanlar olacağı için sindirim problemleri yaşayabiliriz.
Ay Başak aktiviteleri ; evde vakit geçirmek, evde kısa yürüyüşler yapmak , evinizi turlayabilirsiniz. Kitap okumak, bulmaca çözmek, yazı yazmak, bilimsel konularla ilgilenmek ,takı tasarlamak, el sanatlarıyla ilgilenmek. Bütçemizi gözden geçirip gelir-gider planlamaları yapılabilir. Ayrıca Ay Başak  günleri harıl harıl ev temizliğine de girişilebilir hazır Hıdırellez de yaklaşıyor evler bir bahar temizliğini hak ediyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
09:00  – 10 :41 Ay Kuzey Ay Düğümü ile uyumlu açıda aile ile işbirlikleri söz konusu olabilir,ruhumuza iyi gelen şeylerin neler olduğunu keşfedebiliriz.
18:37- 21:59 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu açılar ile beklenmedik sürpriz gelişmelere açık olmak gerekebilir. Yeni ve değişik bir duygusal heyecana ihtiyaç hissedilir. Farklı ve değişik insanlarla tanışmak,sosyal ortamlarda bulunmak, yeni hayat tecrübeleri ile canlanmak, kendini bulmak zamanıdır. Bu gibi şeylere imkan yoksa enerjinizi kendinizi veya evinizi değiştirmek (mobilyaların yeri,ni değiştirmek gibi)için  kullanabilirsiniz, sevgiler.