• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

4 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay Başak kalitesi ile başlıyoruz ve 05:24 ‘te Ay Jüpiter ile uyumlu açısını yapıyor. Eğer bu saatlerde uyanık iseniz duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zamandır. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor.

04:27 başlayacak ve etkisi Salı 00:27 ye kadar sürecek bu zaman diliminde Merkür Güneş’in kalbinde olacak, maddi manevi anlamda güvencede hissedebileceğiniz konularla ilgili dileklerinizi evrene bildirme zamanı! Bu süreçte evren kapılarını sizin dilekleriniz için açacak, haberiniz olsun, bizden söylemesi mübarek Ramazan Ayı da ilahi olanla daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

05:24- 10:09 arasında boşlukta olacak, yeni bir şeylere başlamamak gerek, tamamlanması gereken şeyleri yapın canlar, belki de çoğunuz bu saatlerde uyuyor olacak.

10:09 Ay Terazi burcuna geçiyor 2,5 gün boyunca hayatımızda ilişkiler ve sanatsal faaliyetler önemli olacak. Uzlaşmacı bir tavrımız olacak ve kişiler arası anlaşmazlıkları dengede tutmak isteyebiliriz. Başkaları için bir şeyler yapmaktan memnun olacağımız bir süreç belki de bu süreçte ihtiyaç sahibi kimselere yardımcı olmak size çok iyi gelebilir. Bu süreçte böbreklere dikkat etmek gerekebilir ,cilt hassas olacağı için bugünlerde kullandığını kozmetik ürünlerine dikkat etmek gerekebilir. Bugünlerde temizlik yapmak çok kolay olur , özellikle de cam silmek eğer üşeniyorsanız bu 2,5 gün deneyin ne kadar kolay ve keyifli camlarınızı sildiğinize inanamayacaksınız .Ayrıca bugünlerde internetten tiyatro, opera veya konser gibi etkinliklere katılabilir, moda, giyim ve güzellik konuları ile ilgili videolar izlemek keyif verebilir, aklınızda olsun canlar.

08:42 -11:55 Ay ve Kuzey Ay düğümü arasında dik bir açı gerçekleşecek aileniz ile birlikte işbirliği yapmak zor olabilir, aynı hedefleri paylaşmayabilirsiniz, aile arası ilişkilerinizde anlaşmazlıklar olabilir, dikkatli olun.

11:38- 14:51 Ay ve Satürn arasındaki uyumlu enerjiler ilişkilerde  duygularınızı kontrol edebilir, hayata daha akılcı ve ölçülü bir yaklaşım içinde bakabilirsiniz. Zorluklara daha rahat göğüs gerebilirsiniz çünkü bu transit sabretme  gücü verir. Sağlam ve kalıcı adımlar atmak açısından bu enerjiyi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kimseye ihtiyaç duymadan tek başınıza tüm  işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.  Eğer çok önemli  bir probleminiz varsa  saygı duyduğunuz, sizden olgun birine başvurursanız bu kişi size manevi destek verebilir ve  pratik bir yol gösterebilir. Düşünceler geçmişe de kayabilir. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmak ve şimdiki sorularınıza yanıtlar bulmak adına çok iyi olabilir. Sevgiler ..